• Transport i shpejtë me korrier
 • Produkte të Çertifikuara
 • 100% garanci
-63%

Sandale verore me super ofertë vetëm për pak ditë! Oferta mbaron pas

 • Depilator me 5 funksioneDepilator me 5 funksione
  -50%

  Depilator me 5 funksione

  - Depilator për këmbët dhe krahët
  - Shkurton qimet e qafës
  - Pastron kallot e këmbëve
  - Rregullon thonjtë
  - Furça për pastrimin
  - Punon në të njomë dhe në të thatë

  Çmimi normal: 5.990 Lekë

  Çmimi 2.990 Lekë

  Më shumë>>

  Depilator me 5 funksione

  - Depilator për këmbët dhe krahët
  - Shkurton qimet e qafës
  - Pastron kallot e këmbëve
  - Rregullon thonjtë
  - Furça për pastrimin
  - Punon në të njomë dhe në të thatë

  Më shumë>>
 • Velform për shtimin e flokëve 2 copëVelform për shtimin e flokëve 2 copë
  2 COPË

  Velform për shtimin e flokëve 2 copë

  Velform kujdeset për flokët, ky produkt do të përmirësojë jetën e burrave dhe grave që janë duke luftuar me rënien e flokëve. Një kombinim i përbërësve natyrorë dhe shkencës moderne. Velform sjell rezultate të dukshme në rritjen e flokëve brënda disa javësh.

  Çmimi 6.990 Lekë

  Më shumë >>

  Velform për shtimin e flokëve 2 copë

  Velform kujdeset për flokët, ky produkt do të përmirësojë jetën e burrave dhe grave që janë duke luftuar me rënien e flokëve. Një kombinim i përbërësve natyrorë dhe shkencës moderne. Velform sjell rezultate të dukshme në rritjen e flokëve brënda disa javësh.

  Më shumë >>
 • Kompresor Paint PlusKompresor Paint Plus
  -50%

  Kompresor Paint Plus

  Kompresori revolucionar mbahet lehtë në dorë dhe lyni me ngjyrën e dëshiruar çdo dhomë dhe sipërfaqe . Vetëm mbushni enën me bojë, tërhiqni këmbëzën dhe filloni lyrjen. Çdokush mund të lyej si një profesionist me Paint Plus.

  Çmimi normal: 7.990 Lekë

  Çmimi 3.990 Lekë

  Më shumë >>

  Kompresor Paint Plus

  Kompresori revolucionar mbahet lehtë në dorë dhe lyni me ngjyrën e dëshiruar çdo dhomë dhe sipërfaqe . Vetëm mbushni enën me bojë, tërhiqni këmbëzën dhe filloni lyrjen. Çdokush mund të lyej si një profesionist me Paint Plus.

  Më shumë >>
 • Tonifikuesi Gymbit 6ABSTonifikuesi Gymbit 6ABS

  Tonifikuesi Gymbit 6ABS

  Çmimi 3.990 Lekë

  Më shumë >>

  Tonifikuesi Gymbit 6ABS

  Tonifikoni trupin tuaj me vetëm 20 minuta në ditë dhe mund të përdoret për masazh relaksues.

  Më shumë >>

  Produktet TV

  • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
   Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
  • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
   Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
  • Keni pyetje?
   Na telefononi në numrin 044514464
  • Të dhënat janë të sigurta!
   Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

  Top Shop - porosi online

  Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
  Regjistrohu Falas në Newsletter!