Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 
 • Tenxhere Multicooker 5,7 L
  -32%

  Tenxhere Multicooker 5,7 L

  Gatuani ushqime të shijshme dhe të shëndetshme me tenxheren Multicooker PRO!

  Çmimi i rregullt: 18,990 Lekë

  Oferta: 12,990 Lekë

  Tenxhere Multicooker 5,7 L
  -32%

  Tenxhere Multicooker 5,7 L

  Multicooker është shumë e thjeshtë në përdorim.

 • Rubinet Elektrik Rovus
  -40%

  Rubinet Elektrik Rovus

  Rubineti Rovus për ngrohjen e menjëhershme të ujit është një mënyrë e shpejtë dhe e përballueshme për të sjellë ujë të nxehtë në kuzhinën tuaj. 

  Çmimi i rregullt: 9,990 Lekë

  Oferta: 5,990 Lekë

  Rubinet Elektrik Rovus
  -40%

  Rubinet Elektrik Rovus

  Ujë i nxehtë direkt nga rubineti në lavamanin tuaj

 • Fshesë Nano Canister
  -44%

  Fshesë Nano Canister

  Kombinimi i duhur i performancës dhe çmimit për një shtëpi të pastër. Teknologji ciklonike, e cila thith pluhurin e papastërtitë. 

  Çmimi i rregullt: 17,990 Lekë

  Oferta: 9,995 Lekë

  Fshesë Nano Canister
  -44%

  Fshesë Nano Canister

  Fshesë Nano Canister

 • 50% ULJE SHTRESË DYSHEKU

  50% ULJE SHTRESË DYSHEKU

  Trajtojeni veten me një përvojë gjumi plotësisht të përmirësuar, por të përballueshme, me shtresën Dormeo Aloe Vera.

  Çmimi i rregullt: 12,990 Lekë

  Oferta: 6,495 Lekë

  50% ULJE SHTRESË DYSHEKU

  50% ULJE SHTRESË DYSHEKU

  Përmirësoni çdo sipërfaqe gjumi me shtresën Aloe Vera Nature's.

 • Gëzuar Pashkën!

  Gëzuar Pashkën!

  Gëzuar Pashkën!

  Gëzuar Pashkën!

  Deri në 60% ULJE - Gjithçka për ju dhe shtëpinë tuaj.

Bli sipas kategorive

udhezime
Udhëzime
artikujt
Artikujt
dyqanet
Dyqanet
video
Video