Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shikoni avantazhet për secilin anëtarësim!

Bëhuni anëtar Club5* dhe kurseni me çdo blerje. Shiko ofertat speciale nga Club5*.

04 451 44 00
 

Super oferta të vlefshme edhe:

 

 • DHURATË për anëtarët e ri

  Dhuratë Mirëseardhje

   
   

Bëhuni pjesë e grupit Club5* dhe përfitoni shumë ulje dhe dhurata

Anëtarët Club5* përfitojnë çmimet më të mira, produkte ekskluzive, dhe i japin anëtarëve një dhuratë të çmuar. Bëhu anëtar Club5* sot dhe fillo të përfitosh nga avantazhet - Zgjidhni midis 2 llojeve të anëtarësimit me ulje të cilat të tjerët nuk mund ti marrin!

club5-premium

Anëtarësim Premium

2,990 Lekë

 • 5% zbritje ne te gjitha produktet non-Club
 • Kupon ulje për ditëlindje për të bërë ditën tuaj dhe më të veçantë
 • Kuponat 2 kupona me vlerë 1x600 dhe 1x1200lekë
 • Ofertat Speciale Ju jeni të parët që infromoheni për ofertat më të mira dhe produktet më të reja.
 • Dhurata Mireseardhjes Duke u anëtarësuar në Club5* ju menjehere do të përfitoni një dhuratë speciale.
 • 1 Kupon me transport FALAS vetëm për anëtarët Club5*
 • Kartë Familjare Mund të përdoret nga të gjithë anëtarët e familjes
 • Oferta Speciale Ju jeni të parët që infromoheni për ofertat më të mira dhe produktet më të reja.

Kurse gjihtmonë

club5-exclusive

Anëtarësim Ekskluziv

4,490 Lekë

 • 5% zbritje ne te gjitha produktet non-Club
 • Kupon ulje për ditëlindje për të bërë ditën tuaj dhe më të veçantë
 • 2 Kupona me transport FALAS vetëm për anëtarët Club5*
 • 4 Kuponat me ve vlere  2x600dhe 2x1200 Kurseni para ë blerjen tuaj duke përdorur kuponat e ndryshëm me ulje.
 • Dhurata Mireseardhjes Duke u anëtarësuar në Club5* ju menjehere do të përfitoni një dhuratë speciale.
 • Oferta Speciale Ju jeni të parët që infromoheni për ofertat më të mira dhe produktet më të reja.
 • Kartë Familjare Mund të përdoret nga të gjithë anëtarët e familjes

Kurse gjihtmonë

Rendit sipas Renditi sipas

Produktet 36

Mbyll
për faqe
Page:
 1. 1
 2. 2

Zgarë Lista

Produktet 36

Mbyll
për faqe
Page:
 1. 1
 2. 2

Zgarë Lista