Nuk keni produkte në shportë

Provo

Anëtarësimi Club5*

Bashkohuni me më shumë se 1,500.000 anëtarë në të gjithë botën!

04 451 44 00

Njihuni me Club5*dhe ofertat ekskluzive

Dëshironi të blini dhe të përfitoni nga oferta dhe uljet ekskluzive, ndryshe nga të tjerët? Dëshironi të kurseni para në çdo blerje dhe të përfitoni nga ofertat e limitura? Bëhuni klient i Club5* dhe porosisni në faqen tonë zyrtare në internet, në dyqanet tona ose nëpërmjet telefonit.

Më shumë se 1.000 produkte të disponueshme

Club5* është një program besnikërie për markat Dormeo, Delimano, Top Shop, Walkmaxx, Rovus, Wellneo dhe LiveActive. Club5* është një grup ku anëtarët mund të përfitojnë uljet dhe ofertat më të mira në treg, produkte ekskluzive, dhe dhurata me vlerë.

Përfitoni nga avantazhet dhe përdorni uljet menjëherë!

Club5* është një program besnikërie, nga i cili ju mund të përfitoni dhe shfrytëzoni uljet menjëherë që në blerjen e parë.

Bëhuni pjesë e grupit Club5* dhe

MERRNI KËTË DHURATË TË MREKULLUESHME!

Kemi 2 lloje anëtarësimi: Premium dhe Ekskluziv

Bëhuni sot anëtarë të grupit Club5* dhe filloni të blini si një klient i privilegjuar - ju mund të zgjidhni midis 2 llojeve të anëtarësimit dhe të blini me ulje ndryshe nga klientët e tjerë. Jo vetëm ju, por të gjithë anëtarët e familjet tuaj mund të përfitojnë nga avantazhet e anëtarësimit.

Të dy anëtarësimet mund të rinovohen: Premium për 1 vit dhe Ekskluziv për 2 vite. Nëse keni pyetje mund të na telefononi në 044514400.

Shikoni avantazhet për secilin anëtarësim:

Anëtarësim Premium

1 Vit anëtarësim

2.990 Lekë

 • 5% zbritje ne te gjitha produktet non-Club
 • Kupon ulje për ditëlindje

  për të bërë ditën tuaj dhe më të veçantë

 • Kuponat

  2 kupona me vlerë 1x600 dhe 1x1200lekë

 • Ofertat Speciale

  Ju jeni të parët që infromoheni për ofertat më të mira dhe produktet më të reja.

 • Dhurata Mireseardhjes

  Duke u anëtarësuar në Club5* ju menjehere do të përfitoni një dhuratë speciale.

 • 1 Kupon me transport FALAS

  vetëm për anëtarët Club5*

 • Kartë Familjare

  Mund të përdoret nga të gjithë anëtarët e familjes

Porosit anëtarësimin 1 vjecar Premium 2.990 Lekë

Anëtarësim Ekskluziv

2 vite anëtarësim

4.490 Lekë

 • 5% zbritje ne te gjitha produktet non-Club
 • Kupon ulje për ditëlindje

  për të bërë ditën tuaj dhe më të veçantë

 • 2 Kupona me transport FALAS

  vetëm për anëtarët Club5*

 • 4 Kuponat me ve vlere 2x600dhe 2x1200

  Kurseni para ë blerjen tuaj duke përdorur kuponat e ndryshëm me ulje.

 • Dhurata Mireseardhjes

  Duke u anëtarësuar në Club5* ju menjehere do të përfitoni një dhuratë speciale.

 • Oferta Speciale

  Kursime speciale gjatë gjithë kohës së anëtarësimit në grupin e privilegjuar.

 • Oferta Speciale

  Ju jeni të parët që infromoheni për ofertat më të mira dhe produktet më të reja.

 • Kartë Familjare

  Mund të përdoret nga të gjithë anëtarët e familjes

Porosit anëtarësim 2 vjeçar Ekskluziv 4.490 Lekë

Kujdesi ndaj klientit

Stafi ynë është këtu për t'ju përgjigjur çdo pyetjet apo paqartësie dhe për t'ju ndihmuar për çdo problem që ju mund të keni. Mund të na telefononi në këtë numër 044514492 i cili është i disponueshëm çdo ditë nga ora 9.00 deri në 21.00.