Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Fshesë Nano Canister

Photo
Video
-28%
Sillni teknologjinë ciklonike në shtëpinë tuaj me fshesën e re Rovus Nano Canister. Fshesë kompakte, e lehtë për t'u lëvizur, e lehtë për t'u ruajtur që kombinon fuqinë e fortë të thithjes me filtrin HEPA H13, për të kapur nanogrimcat më të vogla dhe për të ndaluar ndotjen dytësore. Kosh dhe filtër qe mund te lahen dhe ripërdoren. Fuqi maksimale prej 700 W dhe fuqi thithëse prej 18 kPa.
Fshesë Nano Canister

Çmimi: 17,990 Lekë


Oferta: 12,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë
Sillni teknologjinë ciklonike në shtëpinë tuaj me fshesën e re Rovus Nano Canister. Fshesë kompakte, e lehtë për t'u lëvizur, e lehtë për t'u ruajtur që kombinon fuqinë e fortë të thithjes me filtrin HEPA H13, për të kapur nanogrimcat më të vogla dhe për të ndaluar ndotjen dytësore. Kosh dhe filtër qe mund te lahen dhe ripërdoren. Fuqi maksimale prej 700 W dhe fuqi thithëse prej 18 kPa.
Më shumë
Detajet e produktit

Kombinimi i duhur i performancës dhe çmimit për një shtëpi më të pastër

Fshesë Rovus Nano Canister Vac ka pamjen dhe performancën që ju nevojitet, me një çmim që do t'ju pëlqejë, me dizajnin dhe cilësinë e pastrimit të shtëpisë, për të cilën është i famshëm Rovus. Balanca perfekte e madhësisë dhe fuqisë, është e lehtë për t'u përdorur nëpër shtëpi, me shumë veçori të përshtatshme dhe praktike.

Rovus Nano Canister Vac

Kontroll i plotë në duart tuaja

Të gjitha komandat janë në dorezë, për rehati ergonomike dhe lehtësi në përdorim, pa pasur nevojë të përkuleni dhe të lexoni butonat ose numrat e vegjël gjatë kohës që pastroni. Fshesa me korrent vjen me një kabllo 5 m i cili terhiqet, për të arritur në të gjitha cepat e dhomës, dhe funksionon me një fuqi maksimale prej 700 W dhe fuqi thithëse prej 18 kPa.

Rovus Nano Canister Vac
 • Rovus Nano Canister Vac

  Multifunksionale

 • Rovus Nano Canister Vac

  Filtëer HEPA H 13

 • Rovus Nano Canister Vac

  Kordon 5m

 • Rovus Nano Canister Vac

  Fuqi thithëse 18 kPa

 • Rovus Nano Canister Vac

  Teknologji ciklonike

 • Rovus Nano Canister Vac

  E lehtë

 • Rovus Nano Canister Vac

  Për sipërfaqe të ndryshme

 • Rovus Nano Canister Vac

  Kurseni para

Filtrim i shtuar për pastrim efikas 99,95%

Pastërtia shtesë sigurohet nga shtimin i një filtri HEPA H13 me cilësi të lartë në sistem. Kjo ofron 99,95% efikasitet pastrimi, duke hequr edhe nano-grimcat më të vogla dhe duke ndihmuar në ndalimin e ndotjes dytësore, si dhe duke hequr polenin, alergjenët dhe më shumë nga ajri.

Rovus Nano Canister Vac

Teknologji e fuqishme ciklonike

Pjesa bazë e fshesës është pa qese, teknologji ciklonike, e cila thith pluhurin, papastërtitë, mbeturinat, qimet e kafshëve shtëpiake dhe më shumë, duke i penguar ata të kthehen në dhomë dhe t'ju lënë një shtëpi më të pastër. Kurseni para dhe mos u mundoni pa pasur nevojë të blini ose të merreni qese për papastërtitë herë pas here. Koshi i pastër i pluhurit 2,5 litra ju lejon të shihni se çfarë thithni, duke ju dhënë më shumë kontroll mbi procesin dhe zbrazet dhe pastrohet lehtë.

Rovus Nano Canister Vac

Aksesorë shumëfunksional

Koka për sipërfaqe të ndryshme funksionon shkëlqyeshëm në dysheme të forta dhe qilima dhe është e përkryer për shtëpitë me sipërfaqe të ndryshme ose shkallë. Një furçë e vogël shtesë 2-në-1 dhe gypi i vogël e bëjnë të lehtë pastrimin e zonave të vështira për t'u arritur, duke mos i lënë papastërtitë vend për t'u fshehur ose për të pastruar cepat dhe vendet e vogla në çast.

 • Rovus Nano Canister Vac
 • Rovus Nano Canister Vac
 • Rovus Nano Canister Vac
Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • 1x Pajisjen bazë me furçë dhe filter H13
 • 1x Fruçë e vogël
 • 1x Aksesorë për pastrimin e cepave
 • 1x Manual përdorimi
Rovus Nano Canister Vac

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star