Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Pistë me Motorr Gymbit Focus P1

Photo
Video
-40%

Pistë vrapi Gymbit P1 do t'ju japë kënaqësi të plotë për të arritur të gjitha qëllimet tuaja të fitnesit. Ekrani i madh LCD tregon shpejtësinë, distancën, kohën, kaloritë, pulsin e dorës. 12 programe sportive inteligjente të paracaktuara. 3 butona të shpejtësisë së menjëhershme. Ndërrimi i shpejtë në doreza: nis/ndal (majtas) dhe përshpejto/zbret (djathtas). Lehtësi në përdorim dhe e lehtë për t'u ruajtur. Pesha maksimale e përdoruesit: 120 kg.

 • 12 programime të ndryshme
 • Sensor pulsi me funksione EKG
 • Bazë me rrota për tu lëvizur lehtë
 • Paloset lehtë
 • Çelës sigurie
Pistë me Motorr Gymbit Focus P1

Çmimi: 69,990 Lekë


Oferta: 41,994 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë pune.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pistë vrapi Gymbit P1 do t'ju japë kënaqësi të plotë për të arritur të gjitha qëllimet tuaja të fitnesit. Ekrani i madh LCD tregon shpejtësinë, distancën, kohën, kaloritë, pulsin e dorës. 12 programe sportive inteligjente të paracaktuara. 3 butona të shpejtësisë së menjëhershme. Ndërrimi i shpejtë në doreza: nis/ndal (majtas) dhe përshpejto/zbret (djathtas). Lehtësi në përdorim dhe e lehtë për t'u ruajtur. Pesha maksimale e përdoruesit: 120 kg.

 • 12 programime të ndryshme
 • Sensor pulsi me funksione EKG
 • Bazë me rrota për tu lëvizur lehtë
 • Paloset lehtë
 • Çelës sigurie
Më shumë
Detajet e produktit

Filloni një vrap të mbarë!

Pista e vrapit Gymbit Motorized Treadmill Focus P1 është zgjidhja ideale për personat që duan të jenë në formë. Me pjesën e poshtme që paloset, ajo është praktike dhe nuk zë shumë vend. Falë motorrit 1.0HP të vazhdueshëm dhe 2.0 HP në maksimum, lejon shpejtësi deri në 12 km/orë.

Ka 3 nivele këndesh të cilat lejojnë një shumëllojshmëri ushtrimesh. Mbështetja e butë e pistës e bën atë të rehatshme kur vraponi dhe me shpejtësi të madhe. Funksionet e display LCD ju japin informacione lidhur me shpejtësinë e pistës, distancat e përshkruara, kohën, pulsin dhe kaloritë.

Rritni ritmin me pistën e vrapit Gymbit Motorized Treadmill Focus P1!

Në qoftëse jeni profesionist ose vrapues amator, kjo pistë vrapimi do kompletojë kontrollin e objektivave tuaj të fitnesit.

 • Motorr 1.0 HP
 • Shkalla e shpejtësisë: nga 0,8 deri 12 km/h
 • Përmasa e palosur: 64 x 55 x 137 cm
 • Përmasa: 139 x 64 x 135 cm
 • Përmasa e pistës: 110 - 40 cm
 • Me rrota për lehtësi në lëvizje
 • Palosje manuale
 • Ekran LCD
 • Funksionet e kompjuterit: shpejtësi, distancë, kohë, kalori, puls dore
 • Pjerrësi manuale në 3 nivele
 • 12 programe të përcaktuara
 • Pesha maksimale e përdoruesit: 120 kg
 • Çelës emergjent për të ndaluar punën
 • Buton në dorezën e majtë: start/stop
 • Buton në dorezën e djathtë për uljen dhe ngritjen e shpejtësisë

GYMBIT MOTORIZED TREADMILL FOCUS P1

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë madhësia e pistës se vrapit: 110 - 40 cm; Çelës emergjent për të ndaluar punën
Fuqia 1,0 - 1,5 HP
Këndi i përkuljes 0-12%
Niveli i Shpejtësisë 0,8 - 12 km/h
Pesha 120 kg
Pesha maksimale e përdoruesit 120 kg
Programe Trainimi 12
Përmasat E mbyllur: 64 x 55 x 137 cm; e hapur: 139 x 64 x 135 cm
Rrota Transporti Po
Trego Funksionet Distanca, Kaloritë, Koha, Pulsi, Shpejtësia

Vlerësimet e klientëve 3 Vlerësime

5

3 Vlerësime

Produktet 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Kastrioti

www.topshop.al

Prudukt i shkelqyer.
Produkt shume i mire dhe shume produktiv per te gjithe ata qe kane deshire te kryejne aktivitet fizik. Produkt ashtu si siç pershkruhet me siper. Une sapo e kam blere dhe ia vlen ne te gjitha pikepamjet. Per mua merton 5 yje

Kastrioti

www.topshop.al

Produkt i shkelqyer, ashtu siç pershkruhet me siper
Produkt i shkelqyer, ashtu siç pershkruhet me siper , sapo e kam blere investim me shume vlere per shendetin e çdokujt qe ka vullnet dhe deshire nje gje per te cilen ka nevoje çdokush.

fiori

www.delimano.al

super produkt
produkt shume i mire , i shendetshem dhe praktik per cdo vend ne shtepi.

Produktet 3