Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Fshesë Storm Vac V3

Photo
Video
-50%
Rovus Storm Vac ofron prakticitet dhe fuqi për të rregulluar shpejt rrëmujën nëpër shtëpi. Një sistem 3-në-1 që mund të përdoret si një fshese thithëse ose fshesë dore për të hequr papastërtitë, pluhurin dhe mbeturinat nga çdo sipërfaqe. Një filtër HEPA i cili ndihmon në mbajtjen e mikrogrimcave jashtë ajrit për të reduktuar acarimin dhe alergjitë. Dizajni pa qese e bën të lehtë mbajtjen e fshesës të pastër, duke kursyer kohë dhe para. Fuqia: 600W. Fuqia thithëse: 15kPa. Kapaciteti i shportës: 700ml.
Fshesë Storm Vac V3

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 5,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Rovus Storm Vac ofron prakticitet dhe fuqi për të rregulluar shpejt rrëmujën nëpër shtëpi. Një sistem 3-në-1 që mund të përdoret si një fshese thithëse ose fshesë dore për të hequr papastërtitë, pluhurin dhe mbeturinat nga çdo sipërfaqe. Një filtër HEPA i cili ndihmon në mbajtjen e mikrogrimcave jashtë ajrit për të reduktuar acarimin dhe alergjitë. Dizajni pa qese e bën të lehtë mbajtjen e fshesës të pastër, duke kursyer kohë dhe para. Fuqia: 600W. Fuqia thithëse: 15kPa. Kapaciteti i shportës: 700ml.
Më shumë
Detajet e produktit

Një mënyrë më e zgjuar & më e lehtë për të pastruar me Strom Vac

A është fshesa juaj e rëndë dhe e vështirë për t'u lëvizur? A keni vështirësi në pastrimin e tapeteve të trasha, qoshe apo nën mobilje? Atëherë është koha për t'i hedhur një sy fshesës së re Rovus Storm Vac - zgjidhja e lehtë, e gjithanshme dhe e fuqishme për pastrimin e shtëpisë tuaj, në një paketë kompakte dhe me stil.

Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3

  dizajn 3në1

 • Rovus Storm Vac V3

  Filtër Hepa

 • Rovus Storm Vac V3

  Pa qese

 • Rovus Storm Vac V3

  Kabëll korendi 5m

Dizajn 3-në-1

Fshesa Rovus Storm Vac është krijuar me zgjuarsi për t'ju dhënë fshesën me korrent më të gjithanshme dhe me ekonomike. Me aksesorë të thjeshtë për t'u përshtatur e bëjnë të thjeshtë ndryshimin nga një fshesë thithëse në një fshesë dore. Së bashku me kokën e gjerë tradicionale, e cila ulet për t'u përshtatur nën mobilje, një aksesore i hollë e bën të lehtë pastrimin e qosheve të vështira për t'u arritur që mbledhin thërrime, pluhur, qime kafshësh shtëpiake dhe më shumë. Kordoni 5 metra do të thotë që nuk keni nevojë të vazhdoni të ndryshoni prizat kur pastroni një zonë.

Rovus Storm Vac V3

Filtër HEPA për ajër të pastër

Ajri që thith çdo fshesë me korrent duhet të nxirret dhe këtu pajisjet më të vjetra shpesh mund të krijojnë probleme duke nxjerrë jashtë mikrogrimcave që shkaktojnë acarim dhe alergji. Rovus Storm Vac thjesht bllokon marimangat e pluhurit, sporet e mykut, qimet e kafshëve shtëpiake dhe më shumë me një filtër HEPA, duke ndihmuar në reduktimin e ndotjes së ajrit në shtëpi. Dhe kur filtri ndotet, thjesht mund ta hiqni, ta lani dhe ta përdorni sërisht.

Rovus Storm Vac V3

Lehtësi në mirëmbajtje, pa qese

Nuk është vetëm filtri që e bën pastrimin më të lehtë për t'u mbajtur në gjendje të mirë, pasi me dizajnin pa qese nuk ka nevojë të shpenzoni kohë dhe para për të blerë qese që mbi të gjitha janë dhe të vështira për t'u gjetur. Ena transparente 700 ml ju lejon të shihni kur duhet të zbrazet, në mënyrë që të mund ta mbani fshesën të funksionojë me fuqi të plotë. Ju mund t'i hidhni mbeturinat me një shtypje të thjeshtë të një butoni ose të gjeni shpejt ndonjë send të vogël me vlerë që keni thithur aksidentalisht me fshesë.

Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dori

www.topshop.al

Dori
Shume e mire, e vogel dhe praktike. Thith shume mire. Me ka shpetuar ne pastrimin e shtepise.

Produktet 1