Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Makineria e bukës Delimano Joy

Photo
Video
-50%

Tani ju mund të shijoni bukë të freskët , të bërë në shtëpi me ndihmën e pjekëses së bukës Delimano. Thjesht hidhni përbërësit, shtypni butonin, dhe brënda pak orësh buka e ngohtë dhe e freskët do të jetë gati për ju. 12 opsione të ndryshme, përfshirë pregatitjen e bukës pa gluten. Fuqia 550W. Mund të pregatisni bukë 700 gr ose 900 gr.

Makineria e bukës Delimano Joy

Çmimi: 17,990 Lekë


Oferta: 8,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Tani ju mund të shijoni bukë të freskët , të bërë në shtëpi me ndihmën e pjekëses së bukës Delimano. Thjesht hidhni përbërësit, shtypni butonin, dhe brënda pak orësh buka e ngohtë dhe e freskët do të jetë gati për ju. 12 opsione të ndryshme, përfshirë pregatitjen e bukës pa gluten. Fuqia 550W. Mund të pregatisni bukë 700 gr ose 900 gr.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni bukë në shtëpi pa shumë mundim

Asgjë nuk e fsheh dot aromën e bukës së pjekur, a jeni dakord?

Sidoqoftë, bërja e bukës në shtëpi në një orar të ngjeshur është mjaft e veshtirë. Sigurisht, kombinimi i përbërësve është i thjeshtë, por duhet të presim që të vijë brumi dhe në fund, pjekja - të gjitha këto detyra duan kohë. Për fat të mirë, ka një pajisje të dobishme që heq kohën dhe mundin e pjekjes së bukës. Tani mund të relaksoheni dhe ta lini makinën e bukës të punën e saj.

Delimano Joy Bread Maker

100% bukë shtëpie

Një pajisje e vogël pjekjeje por e fuqishme që shndërron kuzhinën tuaj në furrën tuaj private.

Thjesht shtoni përbërësit, zgjidhni cilësimet tuaja të preferuara dhe shtypni butonin. Në pak orë, shtëpia juaj do të mbushet me erë të këndshme të aromave qiellore për të përshkuar çdo dhomë të shtëpisë tuaj, duke ju bërë thirrje të bëni një sanduiç ose të rrëmbeni pak gjalpë. Dhe për një gjë të jeni të sigurt - familja juaj do të jetë herët në tavolinë çdo mëngjes!

Delimano Joy Bread Maker

Shmangni konservuesit artificial dhe përdorni vetëm përbërës natyralë

Duke pjekur vete bukën në shtëpi, më në fund do të keni kontrollin e përbërësve. Nuk ka më shumë konservues artificialë ose sende të papërcaktueshme si hidroksianizol, vajra të hidrogjenizuar, sheqer, natrium ose ngjyrosje artificiale. Buka juaj në shtëpi do të jetë e shëndetshme dhe do të përshtatet ndaj çdo alergjie që mund të keni ju ose familja juaj.

Delimano Joy Bread Maker

Një domosdoshmëri për njerëzit me intolerancë gluten ose alergji

Personat që vuajne nga semundja celiac e dine se sa e kushtueshme është buka pa gluten dhe sa e tmerrshme zakonisht shijon. Atëherë pse të mos bëni bukën tuaj, të freskët dhe të shijshme në shtëpi? Delimano Joy Bread Maker përmban një program shtesë pa gluten, kështu që është i përshtatshëm për njerëzit me intolerancë ndaj glutenit dhe alergji ndaj glutenit. Me kete pajisje, më në fund mund të shijoni të gjitha përfitimet e bukës së freskët - për të mos përmendur se sa është më e lirë buka e bërë në shtëpi.

Delimano Joy Bread Maker

Me program për kos dhe reçel shtëpie

Kjo pajisje nuk është thjeshtë një pjekëse e zakonshme për bukë. Ajo gjithashtu përfshin një program të veçantë për kos dhe recel shtëpie. Kjo pajisje e gjithanshme do të përmirësojë kuzhinën tuaj dhe do t'ju mundësojë të përgatisni mëngjeset te shijshme..

Delimano Joy Bread Maker

Funksion ngrohje dhe funksion për pjekje të mëvonshme për rezultate perfekte

Delimano Joy Bread Maker është shumë i zgjuar. Menjëherë pas pjekjes, do të kalojë në gjendje të ngrohtë dhe do ta mbajë bukën e pjekur të freskët e të ngrohtë për 60 minutat e ardhshme.

Nëse dëshironi ta keni bukën tuaj gati në mëngjes për pushim ose pas punës, mund të përdorni funksionin e pjekjes me vonesë 13-orëshe. Në këtë mënyrë ju do të shijoni bukë të freskët dhe kërrce kur të doni.

Delimano Joy Bread Maker

Zgjedhje e shkëlqyeshme

Shndërrimi i kuzhinës tuaj në një furrë buke tani është shumë më e lehtë - veçanërisht me të gjitha mundësitë që kjo pajisje per pjekjen e bukës duhet të ofrojë:

 • 12 opsione të ndryshme
 • program gluten-free
 • mund të përcaktoni madhësinë e bukës (700gr ose 900gr)
 • Kjo pajisje bën një pjekje unifome të bukës, ndryshe nga furra që pjesën e sipërme e bën më të pjekur duke e forcuar shumë koren e saj. Produkti Joy bread Maker që ju po blini i jep një ngjyrë dhe pjekje uniforme bukës duke ruajtur butësinë dhe shijen e saj.
 • pjekje e mëvonshme deri në 13 orë
 • funksion për ruajten e ngrohtësisë
 • dritare e vogël për të monitoruar procesin e pjekjes
 • tava e brëndshme dhe thikat mund të lahen në lavastovilje
 • fuqia 550 W
Delimano Joy Bread Maker

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star