Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Pasurues ajri 3në1 Rovus

Photo
Video
-50%

A dëshironi të ktheni ambjentin ku kaloni kohën më të madhe në një ambjent perfekt? Tani ju mundeni me pajisjen fantastike 3në1 për pastrimin e ajrit, e cila do të përmirësojë cilësinë e ajrit në dhomë dhe do të largojë aromat e pakëndshme duke krijuar një ambjent perfekt me ajër të pastër.

Pasurues ajri 3në1 Rovus

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 3,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

A dëshironi të ktheni ambjentin ku kaloni kohën më të madhe në një ambjent perfekt? Tani ju mundeni me pajisjen fantastike 3në1 për pastrimin e ajrit, e cila do të përmirësojë cilësinë e ajrit në dhomë dhe do të largojë aromat e pakëndshme duke krijuar një ambjent perfekt me ajër të pastër.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëjini ditët tuaja më të shëndetshme, më të freskëta dhe më të kthjellta

Ajri i thatë në ambjentin ku ne kalojmë më shumë kohë është një burim i shumë problemeve si lekurë e thatë, kollën e thatë, buzët e thara, sy të irrituar, bllokim hundësh, gërhitje dhe shumë probleme të tjera. Në vënd që të jetë një vend i qetë dhe relaksues, shtëpija jonë kthehet në një ambjent me ajër jo të pastër i cili ndikon në cilësinë e jetës tonë.

Rovus Ambient Mist është zgjidhja perfekte e cila përmirëson cilësinë e ajrit në shtëpi shpejtë dhe thjeshtë. Ajo është shumë më tepër se një pasurues ajri, ajo është:

 • pasurues ajri: shton lageshtinë e ajrit në shtëpi në nivel optimal
 • aromatizues: mbush shtëpine me aromë sipas dëshirës tuaj
 • dritë ambjenti: krijon një ambjent magjik, 7 ngjyra të ndryshme

Përmirësoni shëndetin duke thithur ajër të pastër

A e dini se ajri i thatë në shumicën e rasteve është një ndër ambjentet më të favorizuara për bakteret dhe viruset? Aromatizuesi jo vetëm që largon aromat e pakëndeshme, por gjithashtu mund t'ju dhurojë magjinë e aromaterapisë duke shtuar vetëm disa pika të vajit tuaj të preferuar esencial në përzierje. A e dini se aromaterapia është përdorur për shekuj me radhë për të ndihmuar me frymëmarrje, mbipopullim dhe probleme me stresin?

Gotat me ujë mbi radiatoret apo ngrohëset për të lagështuar ajrin janë të pakëndshme dhe perveç kësaj ato mund të derdhen lehtësisht. Me Rovus Ambient Mist ju mund të shtoni lagështinë ajrit shumë thjeshtë në çdo dhomë. Ajo është një zgjidhje ideale për të rregulluar ajrin në dhomë pa krijuar kondesim. Me një depozitë të mbushur me ujë 1200 ml, ajo mund të punoj për 10 deri në 20 orë. Ju mund të shikoni grimcat e ujit të cilat dalin nga Rovus Ambient Mist dhe mbushin shtëpinë me ajër të pastër e të freskët!

A E DINI SE:

Niveli optimal i lageshtisë së ajrit në dhomë është ndërmjet 30% dhe 50%. Dhomat të cilat kanë lageshti më të lartë janë dhe më të ngrohta.

Shijoni magjine e aromaterapise duke shtuar disa pika nga esenca juaj e preferuar

Dhoma, ambjenti ku ne shpenzojmë pjesën më të madhe të kohës bëhet pis dhe merr aromë të pakëndshme shumë shpejt - por ju mund të pastroni atë shumë thjeshtë me ndihmën e Rovus Ambient Mist i cili ka edhe funksionin e aromatizuesit të ambjentit dhe aromën mund ta zgjidhni sipas dëshirës tuaj. Harrojini mënyrat e shtrenjta dhe aromatizuesit e dëmshëm - Rovus Ambient Mist ofron një mënyrë të shëndetshme e natyrale të pastrimit të ajrit nga aromat e gatimit apo aromat e pakëndshme në shtëpi.

Zgjidhni një nga 7 ngjyrat për ndriçim

Rovus Ambient Mist gjithashtu shërben edhe si ndriçues ambjenti. I ndërtuar me drita LED light ju lejon të zgjidhni ndërmjet 7 ngjyrave të ndryshme për të bërë perfekte mbremjet tuaja. Blu qetësuese dhe jeshile ngjyra të cilat ju ndihmojnë të flini, lejla dhe e kuqe për mbrëmje të këndshme.

Ju mund të përcaktoni dritën duke zgjedhur një nga 3 mënyrat:

 • ndryshon ngjyrat
 • një ngjyrë sipas dëshirës
 • pa ngjyrë

Krijoni ambjentin perfekt

Përdorni Rovus Ambient Mist si një dekoruese për ambjentet tuaja në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit apo dhomën e fëmijëve. Falë teknologjisë me ultratinguj, nuk ka nxehtësi, vibrim apo zhurma të tjera të cilat mund të jenë të bezdisshme. Ajo gjithashtu ka një sistem fikje automatike, kur depozita e ujit boshatiset. Është shumë e sigurtë në përdorim. Rovus Ambient Mist është 3në1 pasures ajri, aromatizues dhe ndriçues ambjenti. Ideale për këdo që dëshiron të jetojë në një ambjent të shëndetshëm.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • Voltazhi: 230 V
 • Frekuenca: 50 Hz
 • Fuqia: 12 W
 • Zhurma: 30 dB
 • Kapaciteti i depozitës së ujit: 1,25 L
 • Sipërfaqja e mbulimit: 15-20 m2
 • Kapaciteti i lagështirës: 60 ml/h
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Voltazhi: 230 V; Fuqia: 12 W; Kapaciteti: 60 ml/h

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star