Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Rubinet elektrik Rovus

Photo
Video
-40%

Ujë i nxehtë direkt nga rubineti pa bojler. Thjesht hapni rubinetin Rovus® dhe pas disa sekondash shijoni ujë të nxehtë ose të ftohtë nga një njësi e sigurt, elegante dhe e përshtatshme. E bërë prej çeliku inox për cilësi të qëndrueshme dhe pamje të mirë që zgjat, me një ekran dixhital dhe një sistem mbylljeje automatike për të parandaluar mbinxehjen. Lehtë për t'u instaluar kudo me një lavaman.

Rubinet elektrik Rovus

Çmimi: 8,990 Lekë


Oferta: 5,390 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Ujë i nxehtë direkt nga rubineti pa bojler. Thjesht hapni rubinetin Rovus® dhe pas disa sekondash shijoni ujë të nxehtë ose të ftohtë nga një njësi e sigurt, elegante dhe e përshtatshme. E bërë prej çeliku inox për cilësi të qëndrueshme dhe pamje të mirë që zgjat, me një ekran dixhital dhe një sistem mbylljeje automatike për të parandaluar mbinxehjen. Lehtë për t'u instaluar kudo me një lavaman.

Më shumë
Detajet e produktit

Merrni ujë të nxehtë sa herë të dëshironi

Nëse keni një rubinet që nuk është i lidhur me furnizimin me ujë të ngrohtë, atëherë ngrohja ka qenë gjithmonë e vështirë dhe e shtrenjtë. Por tani ju mund të shtoni shpejt, lehtë dhe me kosto të ulët ujë të nxehtë në çdo rubinet. Thjesht instaloni dhe vendosni ne pune rubinetin elektrik per ngohrjen e ujit ne tualet dhe brenda pak sekondash mund të shijoni ujë të nxehtë ose të ftohtë sa herë që ju nevojitet, një njësi e sigurt dhe elegante.

Rovus Instant Heating Faucet Bathroom

Thjeshtë vendoseni në prizë

Pajisja bazohet në një njësi ngrohjeje të projektuar me zgjuarsi të integruar në një rubinet elegant. Thjesht lidhni tubin tuaj të ujit, futeni në mur - sipër ose poshtë banakut - dhe ju keni transformuar një banjë, dhomë gjumi, garazh ose lavaman me ujë të ftohtë e të pakëndshëm në një lavaman që është një kënaqësi për t'u përdorur dhe shton vlerë dhe funksionalitet në shtëpinë tuaj.

Rovus Instant Heating Faucet Bathroom
 • Rovus Instant Heating Faucet Bathroom

  Ujë i ngohtë në pak sekonda

 • Rovus Instant Heating Faucet Bathroom

  rrotullim 120°

 • Rovus Instant Heating Faucet Bathroom

  Kontroll i temperaturës

 • Rovus Instant Heating Faucet Bathroom

  Materiale cilesore

Një dizajn i bukur që është i thjeshtë për t'u përdorur

Rubineti ka një dizajn elegant, të lehtë për t'u përdorur, me një dorezë - lart për më shumë ujë të nxehtë, poshtë për më shumë të ftohtë - pa butona apo çelësa për t'u shqetësuar. Vetë rubineti rrotullohet majtas dhe djathtas (rrotullimi 120°), kështu që ju mund ta drejtoni ujin aty ku duhet, duke qëndruar gjithmonë në kontroll. Mos lani më duart ose fytyrën me ujë të ftohtë, tani me rubinetin rovus keni luksin e ngrohtësisë së menjëhershme në çdo lavaman.

Rovus Instant Heating Faucet Bathroom

Kontroll inteligjent i temperaturës për siguri

Kur doreza është ndezur për ujë të nxehtë të menjëhershëm, ekrani dixhital tregon temperaturën, duke u nxehur brenda disa sekondave. Një paralajmërim për temperaturën e lartë i mban gjërat të sigurta, me ekranin që pulson kur uji arrin 50 °C. Për të shmangur mbinxehjen, sistemi fiket automatikisht në 90 °C, më pas ndizet përsëri në 70 °C dhe është e lehtë të përzieni ujin e nxehtë dhe të ftohtë për të marrë temperaturën që dëshironi.

Rovus Instant Heating Faucet Bathroom

Bërë nga materiale të cilësisë së lartë për përdorim afatgjatë

Rubineti për ngrohjen e ujit është projektuar për të siguruar vite të tëra përdorim të ujit të nxehtë, i bërë nga çelik inox premium për një pamje të mirë të qëndrueshme pa ndryshk. Një grykë e shkëputshme i bën gjërat të shpejta dhe të thjeshta për t'u pastruar nëse janë të bllokuara me gurë gëlqereje, për të mbajtur ujin e ngrohtë të rrjedhë sa herë që ju nevojitet, menjëherë në kthesën e dorezës.

Rovus Instant Heating Faucet Bathroom

Në paketim përfshihet:

 • 1x rubinet
 • 1x manual përdorimi
Rovus Instant Heating Faucet Bathroom

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star