Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set këllëfësh The Essentials V1 Dormeo

Photo
Video
-20%

Tani më shumë se kurrë dëshirojmë që shtëpia jonë të ndihet e sigurt dhe komode. Krijoni një oaz qetësie në një botë të pasigurt me Setin Dormeo The Essentials V1 që përbëhet nga këllëf jorgani dhe jastëku me material 100% pambuk për butësi të pabesueshme. Në dispozicion në 6 ngjyra, 2 përmasa dhe stil 4në1.

Set këllëfësh The Essentials V1 Dormeo

Çmimi: Nga 4,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 3,990 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Tani më shumë se kurrë dëshirojmë që shtëpia jonë të ndihet e sigurt dhe komode. Krijoni një oaz qetësie në një botë të pasigurt me Setin Dormeo The Essentials V1 që përbëhet nga këllëf jorgani dhe jastëku me material 100% pambuk për butësi të pabesueshme. Në dispozicion në 6 ngjyra, 2 përmasa dhe stil 4në1.

Më shumë
Detajet e produktit

Zëvëndësoni setin e këllëfëve dhe flini në një ambjent të pastër

Është e rëndësishme të zëvendësoni rregullisht carcafet e shtratit tuaj për të siguruar që jeni duke fjetur në mjedis të freskët, të shëndetshëm dhe higjienik që ju dhe familja juaj meritoni.

Ndërsa stinët ndryshojnë, tani është koha t'i shtoni koleksionit tuaj të seteve të shtratit një komplet te ri, me cilësi të lartë dhe të gjithanshëm, i krijuar posaçërisht me komoditetin dhe stilin në mendje.

Dormeo The Essentials Bedding Set

Materiale natyrore për një rehati të qëndrueshme dhe luks të shtuar

Këllëfi i jorganit dhe i jastëkëve është bërë me 100% pambuk satten i butë.

Ky material jo-alergjik, plotësisht natyral ndihet mirë kundër lëkurës tuaj pasi ka një ndjesi më të butë, mëndafshi në krahasim me çarçafët e pambukut të bërë nga një endje e thjeshtë ose standarde.

  • Lehtësisht i ajrosshëm - pambuku natyral lejon që lëkura juaj të marrë frymë. Për më tepër, është një përcjellës i mirë i nxehtësisë pasi e mban trupin të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër.
  • E butë dhe e rehatshme për lëkurën tuaj - Shkalla e butësisë varet nga mënyra e thurjes së pambukut. Është natyral hipo-alergjik që do të thotë se ka një lidhje shumë të kufizuar me alergjitë dhe nuk do të shkaktojë ndonjë kruarje dhe acarim.
  • Jetëgjatë - Pambuku është i fortë dhe i qëndrueshëm dhe mund të mbështeteni tek ai që të zgjasë shumë dhe të mos prishet.
  • Mund të lahet plotësisht në 60˚C - Pambuku pastrohet lehtësisht, kështu që lini makinën tuaj larëse të bëjë të gjithë punën dhe shijoni paratë që do të kurseni nga pastrim kimik.
Dormeo The Essentials Bedding Set

Një pamje më e freskët dhe më e këndshme në dhomën tuaj të gjumit

  • Përdorimi i një endje të butë shton freskinë, duke e bërë pambukun më të butë se një endje e zakonshme.
  • Një përfundim i mercerizuar i jep setit forcë dhe butësi edhe më të madhe dhe i bën ngjyrat më të ndritshme, duke i dhënë vite përdorimi me cilësi të lartë.
Dormeo The Essentials Bedding Set

6 ngjyra dhe stili 4në1

Seti është në dispozicion në 6 ngjyra klasike që do të plotësojnë çdo dhomë gjumi: blu, krem, lejla, blu e errët, jeshile dhe gri. Këllëfët e jastëkëve dhe jorganit janë të kthyeshme, me njërën anë më ngjyrë të errët dhe tjetrën më të lehtë. Kombinojini dhe miksojini anët për të krijuar 4 pamje të shkëlqyera në 1, duke e mbajtur dhomën tuaj të gjumit të freskët dhe tërheqëse, vendi i përsosur për pushim, relaksim dhe rikuperim.

Dormeo The Essentials Bedding Set Dormeo The Essentials Bedding Set Dormeo The Essentials Bedding Set Dormeo The Essentials Bedding Set Dormeo The Essentials Bedding Set Dormeo The Essentials Bedding Set
Dormeo The Essentials Bedding Set Dormeo The Essentials Bedding Set Dormeo The Essentials Bedding Set Dormeo The Essentials Bedding Set Dormeo The Essentials Bedding Set Dormeo The Essentials Bedding Set

2 përmasa

Seti është në dispozicion me 2 përmasa këllëfi i jorganit: 140x200cm me 1 jastëk 50x70cm dhe 200x200 me 2 jastëk. Jastëkët mbyllen me dy rripa të gjerë, me butona të fshehur në këllëfin e jorganit për një pamje klasike të pastër.

Dormeo The Essentials Bedding Set
Dormeo The Essentials Bedding Set

Kombinoni setin e Essential me çarçafin me llastik për dyshek!

Çarçafi me llastik do të përmirësojë dekorin tuaj të dhomës së gjumit dhe komoditetin e shtratit. Ajo vjen në 6 ngjyra të zgjedhura me kujdes, në përputhje me trendet më të fundit.

Kliko këtu

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star