Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Dyshek Dormeo Dream Inspiration Dormeo

Photo
Video
-22%

Flini dhe zgjohuni të relaksuar, për të filluar një ditë të re. Dysheku ofron komoditetin më të përshtatshëm për shkak të strukturës së projektuar në mënyrë unike të shumështresave, duke ju ndihmuar të flini më mirë. Çdo shtresë punon në sinergji me shtresat e tjera për t'u përshtatur plotësisht dhe për t'iu përgjigjur peshës, formës dhe thithjes së pikave të presionit të trupit tuaj. Trajtimi CleanEffect® siguron higjienë. Mbulesa lahet.

Dyshek Dormeo Dream Inspiration Dormeo

Çmimi: Nga 47,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 37,430 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Flini dhe zgjohuni të relaksuar, për të filluar një ditë të re. Dysheku ofron komoditetin më të përshtatshëm për shkak të strukturës së projektuar në mënyrë unike të shumështresave, duke ju ndihmuar të flini më mirë. Çdo shtresë punon në sinergji me shtresat e tjera për t'u përshtatur plotësisht dhe për t'iu përgjigjur peshës, formës dhe thithjes së pikave të presionit të trupit tuaj. Trajtimi CleanEffect® siguron higjienë. Mbulesa lahet.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati dhe mbështetje e pamohueshme

Dysheku Dormeo® Dream Inspiration është produkt i përvojës 20 vjeçare në prodhimin e dyshekëve me cilësi të lartë, duke u dhënë miliona përdoruesve të kënaqur një gjumë më të mirë gjatë natës. Është dysheku i parë Dormeo® që ka pesë shtresa të ndryshme sfungjeri që përshtaten me çdo pozicion gjumi dhe çdo lloj forme trupi. Ai ofron mbështetje të synuar për të cilën do të jenë mirënjohës veçanërisht ata që flenë anash, pasi pavarësisht se ku mund të ndodhë një përqendrim më i madh i presionit, do të kujdeset për të.

Rehati - një dyshek që do t'ju fusë në një gjumë të thellë

Falë pjesës së sipërme të dyshekut, i përbërë nga 3 lloje të sfugnjerit memory të gjeneratës së re të vendosura njëra mbi tjetrën, trupi juaj do të ndjejë lehtësim të papritur në muskuj dhe kyçe.

Kur shtriheni për herë të parë, sfungjeri reagon ndaj temperaturës së trupit dhe merr formë në konturet e trupit tuaj bazuar në formën tuaj individuale, peshën dhe pozicionin e gjumit. Për shkak të shkallëve të ndryshme të butësisë duke punuar së bashku për të shpërndarë në mënyrë të barabartë peshën trupore në përgjigje të presionit, duke dhënë një ndjesi qetësuese zhytje kur filloni të bini në gjumë:

  • 2 cm sfungjer memori të bardhë me qeliza të hapura në krye është më e buta,
  • 3 cm sfungjer memori të butë blu me qeliza të hapura në mes,
  • 5 cm sfungjer memori me qeliza të hapura jeshile në fund është më pak e butë.

 

Mbështetja optimale me 5 zona për shtyllën kurrizore

Pjesa kryesore e dyshekut përbëhet nga 2 shtresa të ndryshme të sfungjerit të gjeneratës së re Ecocell®, që krenohen me strukturën me qeliza të hapura dhe elasticitetin që e bëjnë atë të ajrosshëm dhe të rregullueshme.

ü  Pjesa e poshtme 7 cm sfungjer Ecocel® i bardhë është më e fortë në krahasim me 5 cm shkumë Ecocell® blu e çelët sipër saj. Ata së bashku sigurojnë mbështetje të shkëlqyer për shtyllën kurrizore dhe rehati natë pas nate.

ü  Të dyja kanë kanale të shumta ajri në pjesën e poshtme dhe të sipërme të shtresës për qarkullim të vazhdueshëm të ajrit që ndihmon në mbajtjen e dyshekut më të thatë dhe e bën atë edhe më të ajrosshëm.

ü  Kanalet e ajrit në shtresën e sipërme janë të pozicionuara me kujdes, duke siguruar 5 zona, për të siguruar konturimin, aty ku nevojitet më shumë (nën ijë, shpatulla, gjunjë). Kështu, shtylla kurrizore do të jetë e vendosur siç duhet gjatë gjumit.

Dizajn tërheqës i kombinuar me trajtime higjienike

Mbulesa e sipërme është zbukuruar me një model rrathësh të vegjël blu që formojnë rrathë të mëdhenj në pjesën qendrore të dyshekut. Ai shtrihet mbi skajet dhe zhytet në zinxhirin që formon një dizajn modern të ujëvarës. Pjesa e poshtme është prej pëlhure blu të errët.

Përveç që ka një pamje moderne që do të sjellë pamje bashkëkohore në dhomën tuaj të gjumit, mbulesa është përmirësuar edhe me trajtimin CleanEffect®. Ofron mbrojtje anti-bakteriale, anti-pluhur dhe anti-mikrobiale. Mbulesa gjithashtu hiqet dhe lahet për higjienë shtesë.

Paketuar me vakum

Dysheku vjen i mbështjellë dhe i paketuar me vakum për transport të lehtë dhe më shumë higjenë.

Të dhëna teknike
Fortësia I Butë, Pak I Fortë
Lartësia 22 cm
Linja Dormeo Vitality
Material Memory Po
Materiali i dyshekut Ecocell®, Shtresë Memory
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Zonat e fortësisë 5

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star