Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Shtrydhëse agrumesh

Photo
Video
-50%

Shtrydhësja e agrumeve Delimano Primera është e pajisur me një sitë plastike për të ndarë lëngun nga tuli dhe fara, me 5 nivele (nga lëngu pothuajse i pastër në lëng me tul), depozita e lengut 500 ml dhe fuqi 30W. Përfitoni sa më shumë nga çdo agrum dhe maksimizoni marrjen e vitaminave me shtrydhësin tonë të thjeshtë për t'u përdorur që mundëson shtrydhje të qetë dhe të shpejtë të agrumeve. Shoqëruesi juaj i përsosur për fillimin më të mirë të ditës!

Shtrydhëse agrumesh

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,995 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shtrydhësja e agrumeve Delimano Primera është e pajisur me një sitë plastike për të ndarë lëngun nga tuli dhe fara, me 5 nivele (nga lëngu pothuajse i pastër në lëng me tul), depozita e lengut 500 ml dhe fuqi 30W. Përfitoni sa më shumë nga çdo agrum dhe maksimizoni marrjen e vitaminave me shtrydhësin tonë të thjeshtë për t'u përdorur që mundëson shtrydhje të qetë dhe të shpejtë të agrumeve. Shoqëruesi juaj i përsosur për fillimin më të mirë të ditës!

Më shumë
Detajet e produktit

Lëng i freskët në pak sekonda

Dëshironi të shijoni lëng të freskët çdo mëngjes por nuk keni kohë për ta pregatitur në mënyrë manuale? Apo dëshironi të impresiononi të ftuarit tuaj me një koktejl të shijshëm dhe të freskët me shije portokalli?

Me shtrydhësen e agrumeve Delimano Primera, një shtrydhëse elektrike falë të cilës ju mund të pregatisni lëng të freskët në pak sekonda dhe pa shumë mundim. Thjeshtë vendosni agrumet në shtrydhëse dhe falë motorrit të saj 30W ajo do të fillojë të rrotullohet dhe do të bëjë punën për ju. Tani mund të shijoni një lëng të shijshëm me limon, portokall, mandarinë apo qitro në pak sekonda.

Delimano Citrus Juicer

Filter për berthamat dhe tulin

Të gjithë ne e dimë se sa e bezdisshme është të heqesh bërthamat dhe tulin e frutave kur ne i shtrydhim ato me shtrydhëse manuale. Por shtrydhësja e agrumeve Delimano Primera ka një filtër të integruar i cili bën të mundur ndarjen e tulit të frutit nga lëngu.

Tani ju mund të shijoni lëngje të freskëta dhe plot shije pa bërthamë dhe tul frutash.

Delimano Citrus Juicer

Motorr i pazhurmshme dhe lehtësi në servirje

Shtrydhësja e agrumeve Delimano Primera ka një depozitë e cilat mund të hiqet, kapacitet 500ml dhe dorezë të madhe për më shumë lehtësi në servirje. Tani mund të shërbeni për të gjithë familjen apo miqtë direkt në tryezë.

Dhe nëse dëshironi të shijoni lëng të freskët çdo mëngjes, ne kemi një lajm të mirë për ju. Motorri i saj është shumë i qetë, kështu familjarët tuaj nuk do të bezdisen nga zhurma çdo mëngjes.Fuqia 30W.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star