Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jastëk + qese me vakum Dormeo Aloe Vera

Photo
Video
-50%

Jastëku klasik Aloe Vera ideal për çdo pozicion gjumi. Ju mund të rregulloni në mënyrë individuale lartësinë dhe butësine e tij sipas dëshirës. Është hipoalergjik, i përshtatshëm për personat alergjik. Lahet në 60℃, temperaturë në të cilën vriten të gjitha mikrobet. Përmasa e tij është 50x70cm dhe është i paketuar me vakum, qesen me vakum mund ta përdorni sërisht.

Jastëk + qese me vakum Dormeo Aloe Vera

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku klasik Aloe Vera ideal për çdo pozicion gjumi. Ju mund të rregulloni në mënyrë individuale lartësinë dhe butësine e tij sipas dëshirës. Është hipoalergjik, i përshtatshëm për personat alergjik. Lahet në 60℃, temperaturë në të cilën vriten të gjitha mikrobet. Përmasa e tij është 50x70cm dhe është i paketuar me vakum, qesen me vakum mund ta përdorni sërisht.

Më shumë
Detajet e produktit

Një gjumë i mirë dhe shplodhës është një nga gjërat më të rëndësishme që ne mund të bëjmë për veten tonë.

Jastëk Klasik Aloe Vera i përbëre me material mikrofibër softdream dhe këllëfi i tij është i pasuruar me aloe vera. Bima Aloe Vera është e  mirenjohur për vetitë e saj shëruese. Rigjeneron lëkurën, dhe ju dhuron butësi, bukuri dhe qetësi, duke e bërë mjedisin ku ju flini një kontakt të veçantë natyror dhe të butë.

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® 

Janë jashtëzakonisht të buta, të ajrosshme dhe hipoalergjike. Struktura e tyre unike krijon xhepa ajri të cilat i shtojnë volumin dhe ju japin ndjesine sikur po flini mbi pupla.

Fibra Mëndafshi

Plotësimi i jastëkut Aloe Vera V3 përmban jo vetëm mikrofibra të avancuara Wellsleep® por edhe fibra mëndafshi. Këto fibra ju japin butësi dhe rehati dhe kanë veti të shkëlqyera termoregulacioni dhe bëjnë manaxhimin e lagështirës.

Jastëku klasik Aloe Vera V3 është i paisur me zinxhir në anësore që ju mundëson rregullimin e lartësisë dhe butësisë së jastëkut sipas nevojave tuaja personale. Jastëku është ideal për të gjitha pozicionet e gjumit: anësor, me kurriz dhe stomak.

Informacione Shtesë
  • Jastëku Aloe Vera ofron butësi të veçantë dhe siguron një mjedis gjumi të freskët dhe të thatë.
  • Pëlhurë me ngjyrë natyrale, pa përdorim kimikatesh për zbardhje, pëlhurë ekologjike miqësore.
  • Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara wellsleep.
  • I paketuar me qese të ripërdorshme vakumi.
  • Lahet në lavatriçe në 60°C.
Të dhëna teknike
Bërthama 100% poliestër (mikrofibra Wellsleep®),rreth 600g
Forma e jastëkut Klasik
Lartësia 15 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% poliestër me trajtim Aloe Vera
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star