Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set pjatash 24 copë Delimano

Photo
Video
-35%
Seti i pjatave Delimano është dizenjuar në ngjyrën mahnitëse të trëndafilit të errët. Seti është i punuar nga porcelan i cilësisë së lartë, që e bën jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe shumë praktike në pastrim. Seti ka 24 pjesë: 6 pjata të cekëta, 6 pjata për supë, 6 pjata për ëmbëlsirë, 6 tasa.
Set pjatash 24 copë Delimano

Çmimi: 10,990 Lekë


Oferta: 7,140 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë
Seti i pjatave Delimano është dizenjuar në ngjyrën mahnitëse të trëndafilit të errët. Seti është i punuar nga porcelan i cilësisë së lartë, që e bën jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe shumë praktike në pastrim. Seti ka 24 pjesë: 6 pjata të cekëta, 6 pjata për supë, 6 pjata për ëmbëlsirë, 6 tasa.
Më shumë
Detajet e produktit

Elegance dhe finesë në tryezën tuaj

Moderne, por me një dizajn elegant çdo aksesorë i këtij seti kombinohet në mënyre perfekte me çdo tryezë, për përdorim të përditshëm apo miq special dhe darka elegante. Seti Delimano me 24 pjesë, zgjidhja juaj ideale për tryezën tuaj të ngrënies. Seti i pjatave Delimano është dizenjuar në ngjyrën mahnitëse të trëndafilit të errët, është i punuar nga porcelan i cilësisë së lartë, që e bën jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe shumë praktike në pastrim.

Seti ka 24 pjesë:

 • 6 pjata të cekëta,
 • 6 pjata për supë,
 • 6 pjata për ëmbëlsirë,
 • 6 tasa.
Informacione Shtesë

Seti ka 24 pjesë:

 • 6 x pjata të cekëta 25 cm
 • 6 x pjata për supë 20 cm
 • 6 x pjata për ëmbëlsirë 20 cm
 • 6 x tasa 16 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star