Nuk keni produkte në shportë

Provo

Artikujt

31-40 nga 42

 • A dëshironi të dini se çfarë zbulon ngjyra e të brendshmeve në lidhje me personalitetin tuaj?

  A dëshironi të dini se çfarë zbulon ngjyra e të brendshmeve në lidhje me personalitetin tuaj?

  Cila është ngjyra e të brendshmeve që vesh më shpesh? E zezë, e bardhë, ndoshta e kuqe apo edhe rozë? Përgjigja për këtë pyetje mund të fshehë më shumë se vetëm ngjyrën tuaj të preferuar - ngjyra e të brendshmeve gjithashtu zbulon shumë për personalitetin tuaj dhe gjendjen aktuale emocionale. A jeni gati për të zbuluar diçka të re për veten tuaj?

  Lexo më shumë 
 • A mund ta largojë koronavirusin e ri pastrimi me avull?

  A mund ta largojë koronavirusin e ri pastrimi me avull?

  A keni fshesë me avull në shtëpi? Nëse po, atëherë ju e dini se sa efektive dhe shumë përdorimshe janë ato dhe bëjnë gjithçka në shtëpinë tuaj të shkëlqejë nga pastërtia. Por këto ditë, shqetësimi ynë kryesor mbetet nëse shtëpia jonë është pastruar nga mikrobet/viruset e ndryshme. Me siguri po e pyesni veten nëse pastrimi me avull iu ndihmon ta asgjësoni koronavirusin e ri? Ne kemi bërë disa kërkime dhe mëposhtë iu sjellim të gjitha përgjigjet.

  Lexo më shumë 
 • Dizenjoni dhomën tuaj për një gjumë më të mirë

  Dizenjoni dhomën tuaj për një gjumë më të mirë

  Dëshironi të flini më mirë? Teknikat e ndryshme të relaksimit mund t’ju ndihmojnë, duke maksimizuar shanset për një natë të qetë duke krijuar një ambient gjumi të këndshëm dhe komod. Është koha për të dizenjuar dhomën tuaj për një gjumë të qetë!

  Lexo më shumë 
 • Gjëja që i bën ditët më të mjerueshme sipas shenjës tuaj të zodiakut

  Gjëja që i bën ditët më të mjerueshme sipas shenjës tuaj të zodiakut

  Ka një gjë që ju thjesht nuk mund të qëndroni, dhe kjo i bën ditët tuaja të mjerueshme sa herë që ju duhet të përballeni me atë ... C’farë mund të jetë? Mund të lidhet me shenjën tuaj të zodiakut. A doni të dini se çfarë ju bën më të mjerët sipas shenjës tuaj zodiakut?
  Lexo më shumë 
 • Gjenet më interesante që trashëgojmë nga prindërit tanë

  Gjenet më interesante që trashëgojmë nga prindërit tanë

  Ju keni sytë ngjyrë kafe si të babait dhe këmbë të gjata si të nënës tuaj. Është e mahnitshme, apo jo? Ne marrim të gjitha karakteristikat tona fizike nga prindërit tanë, si kopje të gjeneve të tyre. Dëshironi të dini se çfarë tjetër keni trashëguar prej tyre?

  Lexo më shumë 
 • Një tjetër natë e shkurtër?

  Një tjetër natë e shkurtër?

  Nuk ka rëndësi nëse keni zgjedhur të shkoni në shtrat vonë, ose keni qëndruar vonë për shkak të ngjarjeve opo detyrimeve të papritura - në të dyja rastet një ditë e lodhshme është para jush. Por ne mund të ndihmojmë: këtu janë 7 këshilla efektive që do t'ju ndihmojnë të jeni të dobishëm pas një nate pa gjumë ...

  Lexo më shumë 
 • Pastrimi efektiv i ambienteve të shtëpisë

  Pastrimi efektiv i ambienteve të shtëpisë

  Pyetjet e shpeshta në lidhje me pastrimin me avull

  Pastrimi si pjesë e jetës tonë të përditshme, na shtynë të gjejmë mënyra opsionale dhe të shpejta duke pasur parasysh se sa pak kohë kemi t'u përkushtohemi pastrimit thelbësorë. Kur përmendim pastruesit me avull, zakonisht paramendojmë pajisje shumë komplekse dhe të komplikuara për përdorim. Por jo më Rovus Nano Floor është krejt e kundërta, ju mund të pastroni shumë shpejt dhe në mënyrë efikase çdo sipërfaqe në shtëpinë tuaj. Më poshtë do të gjeni përgjigjet e pyetjeve më të zakonshme për pastrimin me avull:

  Lexo më shumë 
 • Pushimet e përkryera për shenjën tuaj të zodiakut

  Pushimet e përkryera për shenjën tuaj të zodiakut

  Cili është pushimi juaj i preferuar? Ju pëlqen të eksploroni qytete të reja, të relaksoheni në plazh apo të kaloni nëpër pyjet e shiut? Nëse mendoni se nuk jeni duke i shijuar pushimet aq shumë sa i dëshironi, mos u shqetësoni - ndoshta nuk e keni gjetur ende vëndin tuaj të përsosur. Ne e kemi gjetur atë për ju - është shkruar në yje!
  Lexo më shumë 
 • Sa e nxehtë do të jetë verën e vitit 2018 për ju?

  Sa e nxehtë do të jetë verën e vitit 2018 për ju?

  Vera do të jetë e nxehtë, nuk ka dyshim për këtë (është verë në fund të fundit!), Por pyetja e vërtetë është nëse jeta juaj do të jetë po aq e nxehtë. A ka ndonjë romancë të nxehtë që ju pret këtë verë? Ditët e mbushura me aventura të çmendura? Apo ndoshta më shumë djersitje në punë (dhe jo vetëm për shkak të temperaturave të larta)? Le të shohim se çfarë thonë yjet për jetën tuaj të verës sipas shenjës tuaj të zodiakut ...
  Lexo më shumë 
 • Sa shpesh bëjnë dashuri çiftet e lumtura

  Sa shpesh bëjnë dashuri çiftet e lumtura

  Hulumtimet e fundit, të publikuara në një revistë shkencore Psikologjia Sociale dhe Shkenca e Personalitetit, kanë treguar se çiftet më të lumtura nuk bëjnë dashuri aq shpesh, sigurisht jo çdo ditë.
  Çiftet më të lumtura kanë marrëdhënie seksuale një herë në javë, e cila është në kundërshtim me besimin popullor se sa më shumë më mirë.
  A dëshironi të dini përse është kështu?

  Lexo më shumë 

31-40 nga 42