Nuk keni produkte në shportë

Provo

Sa e nxehtë do të jetë verën e vitit 2018 për ju?

Vera do të jetë e nxehtë, nuk ka dyshim për këtë (është verë në fund të fundit!), Por pyetja e vërtetë është nëse jeta juaj do të jetë po aq e nxehtë. A ka ndonjë romancë të nxehtë që ju pret këtë verë? Ditët e mbushura me aventura të çmendura? Apo ndoshta më shumë djersitje në punë (dhe jo vetëm për shkak të temperaturave të larta)? Le të shohim se çfarë thonë yjet për jetën tuaj të verës sipas shenjës tuaj të zodiakut ...

Bricjapi (22. 12. - 20. 1.)

Vera 2018 në një shikim
Temperatura e humorit tuaj: të paktën 30 ° C, nëse jo më shumë
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: e bardhë, natyrisht
Pushime ideale: diku nga deti

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

Natyrisht, do të flasim për verën e fundit, plot ditë të nxehta dhe netë akoma më të nxehta! Nëse jeni tashmë në një marrëdhënie serioze, ju mund të presin që temperaturat e larta të zgjojnë pasionin tuaj, kështu që do të ndiheni sikur dashuria juaj sapo ka filluar. Nëse jeni ende vetëm, do të keni disa mundësi për një vërshim të nxehtë të verës. A mund të bëhet diçka më kuptimplote? Kjo varet nga ju dhe aftësia juaj për të pranuar diçka të re në jetën tuaj.

Sa do të djersitësh në punë?

Temperaturat do të jenë të larta dhe shefat tuaj shpesh do të arrijnë pikën e tyre të vlimit, por e gjithë kjo nuk do t'ju dëmtojë shumë personalisht, pasi gjatë verës do të jeni më efektiv se shumica e bashkëpunëtorëve tuaj. Herë pas here, do të jeni shumë të lodhur në zyrë, por këto ndjenja do të kalojnë shpejt, sepse e dini që shumë gjëra të mira ju presin jashtë zyrës.

Sa aventura të verës janë duke pritur për ju?

Shumë, mos kini asnjë shqetësim! Fillimi i verës mund të jetë pak i mërzitshëm, por fundi i korrikut dhe gushtit do të sjellë shumë mundësi për momente të paharrueshme në shoqërinë e të dashurit tuaj, anëtarëve të familjes dhe miqve. Diku në mes të verës, mund të ndiheni sikur po ndodhin shumë gjëra në jetën tuaj, por mos humbisni argëtimin e verës, pasi ditët e vjeshtës nuk do të jenë aq emocionuese.

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Një person nuk mund të ketë kurrë shumë para - çka i thoni kësaj? Edhe pse gjendja juaj financiare do të jetë plotësisht e mirë, herë pas here do të ndiheni sikur nuk keni mjaftueshëm para. Ndoshta do të kaloni pak më shumë kohë në luks gjatë verës dhe ju duhet! Asnjë problem financiar nuk është në horizont, por nëse vijnë çështje të vogla, ju do të keni shumë kohë për t'i zgjidhur ato gjatë ditëve të shiut të vjeshtës, apo jo?

Çfarë do të mësoni këtë verë?

Ju do të kuptoni se nuk keni nevojë për udhëtime të gjata në qoshet ekzotike të botës për të pasur një verë të madhe. Të afërmit dhe aktiviteteve që të bëjnë të qeshësh janë më se të mjaftueshme. Gjithashtu do të mësoni se rëra nuk është aq e nxehtë sa që uji nuk mund ta freskojë atë. Çfarë saktësisht do të thotë kjo? Do të gjeni në ditët e fundit të verës ...

Ujori (21. 1. - 18. 2.)

Verë 2018 në një shikim
Temperatura e humorit tuaj: do të jetë e nxehtë, mos u bëni merak!
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: e verdhë si dielli i ngrohtë i verës
Pushime ideale: nuk ka rëndësi se ku për aq kohë sa të dashurit tuaj janë atje

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

A mund të jetë ndryshe në verë ?! Ju do të djersni shumë pavarësisht nëse jeni i vetëm ose në një marrëdhënie. Nëse jeni i vetëm, mund të prisni që disa të huaj tërheqës të bëjnë ditët dhe netët tuaja më emocionuese dhe nëse jeni në një marrëdhënie, ju dhe partneri juaj mund të presin të gjejni thellësi të reja të shpirtit tuaj së bashku. Tingull i nxehtë, çfarë mendoni?

Sa do të djersitësh në punë?

E pra, puna jote do të jetë paksa më e zellshme sa netët të kalojnë në krahët e atij personi të veçantë, por ju duhet ta keni pritur tashmë këtë pas një pranvere pak të dendur, apo jo? Por mos u shqetësoni shumë për punën, do të punoni më shumë sesa dëshironi gjatë verës, por gjithashtu do të keni shumë kohë për pushim, relaksim dhe argëtim. Nëse do të punoni me të vërtetë në fillim të verës, mund të jeni në gjendje të merrni një pushim më të gjatë se zakonisht.

Sa aventura të verës janë duke pritur për ju?

Vetëm sa për të parandaluar mërzinë dhe në të njëjtën kohë ju kujtoj se jeta nuk është vetëm për t'u argëtuar. Verën e këtij viti mund të jetë pak më ndryshe nga verërat e viteve të kaluara, por në një mënyrë të mirë do të gjeni një interes të ri të veçantë që do të vjedhë shumicën e kohës tuaj të lirë dhe do të nxisë thellësitë e mendjes suaj. Aventurat më të mira të verës ndoshta do të ndodhin në fillim dhe në fund të verës, në shoqërinë tuaj më të afërt, sigurisht.

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Për shkak se ju e dini se si të jetoni një jetë modeste, nuk do të ndiheni sikur jeni duke humbur diçka këtë verë. Ju nuk do të keni një shumë të madhe parash, por ju keni njohur për një kohë të gjatë që më shumë para nuk do të thotë edhe më shumë argëtim, apo jo? Do të gjeni disa mënyra shumë novatore për të jetuar me luks, pa zbrazur llogarinë tuaj bankare. Mirë për ty!

Çfarë do të mësoni këtë verë?

Vera e këtij viti do t'ju tregojë se ndryshimet në jetë janë një gjë e mirë. Sigurisht, ata mund të kërkojnë punë, por ata na mbajnë të vëmendshëm dhe aktivë. Ju e dini: një ditë e nxehtë sjell një natë të ftohtë. Çfarë do të thotë kjo saktësisht? Prisni fundin e verës për ta zbuluar ...

Peshqit (19. 2. - 20. 3.)

Vera 2018 në një shikim
Temperatura e humorit tuaj: shumë të këndshme 25-27 ° C
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: blu apo jeshile, zgjedhja është e juaja
Pushime ideale: deti, dielli, plazhi, një koktej ose dy e kështu me radhë

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

Ju tashmë e dini përgjigjen, si gjatë verërave të kaluara? Nëse jeni në një marrëdhënie, ju do të qëndroni në të, të lumtur dhe të kënaqur si gjithmonë. Nëse jeni ende i vetëm, sigurisht që do të keni një mundësi e veçantë që do ta bëjë zemrën të rrahë pak më shpejtë. Jepni ndjenjën dhe mbani mend se vera duhet të jetë në lidhje me argëtimin dhe zgjerimin e horizontit tuaj.

Sa do të djersitësh në punë?

Nuk do të ketë djersitje kur lindin probleme, sigurisht, por ju pëlqen një sfidë e rastësishme, apo jo? Ju mund të mendoni se vera nuk është koha më e mirë për sfida të tilla, por mundësitë për të treguar vlerën të vijë kur vijnë, kështu që mblidhni gjithë energjinë tuaj dhe tregoni atë që jeni në gjendje të bëni. Ju mund të merrni një shpërblim të bukur për përpjekjet tuaja në gjysmën e dytë të verës ...

Sa aventura të verës janë duke pritur për ju?

Do ju duhet të kaloni disa sepse nuk do të ketë kohë të mjaftueshme për të gjithë - nëse keni vendosur të pushoni edhe gjatë verës. Aventurat tuaja të verës do të jenë të ngjashme me ato të vitit të kaluar, por kjo nuk është një gjë e keqe, pasi ju duhet të pranoni se verën e kaluar ishte mjaft mbreslënëse për ju shumicën e kohës. Nëse vendosni të shkoni jashtë shtetit, jini të kujdesshëm që të mos i lejoni vendasit të shfrytëzojnë naivitetin tuaj.

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Ju do të keni para mjaftueshëm për të gjitha planet tuaja të verës. Do të keni luhatje të vogla edhe në mirëqenien tuaj financiare - paratë do të jenë të shtrënguara herë pas here, dhe ju do ta trajtoni ndonjëherë veten me shumë luks. Por do të ishte mirë të lini mënjanë disa para për të ardhmen tuaj nëse është e mundur, sepse vjeshta dhe dimri mund të sjellin sfida të reja financiare në jetën tuaj.

Çfarë do të mësoni këtë verë?

Ju ndoshta tashmë e dini se asgjë nuk është aq e keqe sa duket e parë, por deri në fund të verës do ta dini gjithashtu se kapja nuk nënkupton domosdoshmërisht që një rosë fshihet pas qosheve. Çfarë??? Këto yje mund të jenë ndonjëherë misterioze, apo jo?

Dashi (21. 3. - 20. 4.)

Vera 2018 në një shikim
Temperatura e humorit tuaj: të larta në shumicën e kohës, por ndonjëherë edhe dimër i ulët
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: duhet të jenë elegante
Pushime ideale: në shtëpi në paqe dhe qetësi

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

Nëse jeni në një marrëdhënie serioze, mund të ndiheni sikur jeni larguar nga njëri-tjetri në fillim të verës, ndoshta një pasojë e punës dhe detyrimeve të shumta të familjes gjatë muajve të fundit. Rilidhni pasionin duke çuditur partnerin tuaj dhe dashuria juaj do të jetë po aq e nxehtë sa vera. Nëse jeni i vetëm, ndoshta do të përpiqeni shumë që të takoni dikë të ri por edhe yjet nuk guxojnë të tregojnë nëse marrëdhënia juaj mund të zhvillohet në diçka kuptimplote ...

Sa do të djersitësh në punë?

Për fat të keq, mjaft. Jo për shkak të problemeve apo gabimeve tuaja, por thjesht sepse do të ketë shumë punë për të bërë këtë verë. Ju mund të pranoni sfidën dhe shpresën për një shpërblim të ndershëm financiar nga eprorët tuaj ose mund të rebeloheni dhe të shprehni gjithçka që ndjeni. Por mos harroni se ndoshta do të ketë disa pasoja të pakëndshme nëse vendosni të bëni këtë të fundit.

Sa aventura të verës janë duke pritur për ju?

Mund të ketë më pak aventura verore këtë vit kur krahasohet me atë të fundit, por ato do të jenë shumë më emocionuese! Sidomos korriku do të jetë një muaj ideal për t'u larguar nga detyrimet e përditshme dhe të trajtoheni për disa ditë të egra, të cilat do t'ju mbushin me energji pozitive. Disa nga aventurat tuaja të verës do të ndodhin në shoqërinë e miqve tuaj të vjetër, dhe disa në shoqërinë e të huajve. Emocionuese, apo jo?

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Kjo varet kryesisht nga sa mirë do të kryeni punën. Puna e fortë gjatë verës nuk do të sjellë rezultate menjëherë, por duhet të fitoni një shpërblim të mirë deri në fund të vitit, nëse jo një ose dy muaj më shpejt. Por nëse vendosni të zini vendin e dytë, ndoshta do të përballeni me disa probleme të vogla financiare, të cilat duhet ti zgjidhni përfundimisht me një shkathtësi dhe planifikim të kujdesshëm.

Çfarë do të mësoni këtë verë?

Më e rëndësishmja, ju do të zbuloni një anë të re të vetes, e cila do t'ju mundësojë që të jetoni jetën tuaj më të plotë (dhe në një mënyrë më emocionuese) në të ardhmen. Ju e dini: në mes të natës më të errët, më i zgjuar është drita që nuk është as atje. Dëshironi të dini se çfarë do të thotë kjo për jetën tuaj të verës? Prisni disa javë dhe mund ta zbuloni ...

Demi (21.4 - 20.5.)

Vera 2018 në një shikim
Temperatura e humorit tuaj: më shumë për pranverë se sa për verë, por ende të këndshme
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: ta bëjë atë të ndritshme!
Pushime ideale: në shoqërinë e anëtarëve tuaj më të afërt të familjes

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

Fillimi i verës ka gjasa të jetë plot me detyrime të tjera, kështu që jeta juaj e dashurisë mund të vuajë herë pas here, por kur të vijnë ditët më të ngrohta, dhoma juaj e gjumit do të bëhet shumë më e ngrohtë. Përfitoni nga çdo mundësi romantike që ju merrni dhe harroni shqetësimet kur jeni në krahët e personit të veçantë në jetën tuaj. Nëse aktualisht nuk ka një person të tillë në jetën tuaj, mund të shfaqet  këtë verë, kush e di ...

Sa do të djersitësh në punë?

Vera ndoshta nuk do të sjellë shumë ndryshime në jetën tuaj të punës, të cilat mund të jenë lajme të mira apo të këqija. Nëse gjithçka u bë e çmuar për ty në punë gjatë muajve të fundit, pasi ajo do të vazhdojë kështu. Por nëse keni vuajtur shumë në punë gjatë muajve të fundit, do të duhet ta mbani këtë barrë për një kohë të gjatë. Por gjithçka do të jetë më mirë në vjeshtë, ju do ta shihni!

Sa aventura të verës janë duke pritur për ju?

Ju nuk do të keni shumë kohë për aventura verore jashtëzakonisht emocionuese këtë vit, por le të jemi të sinqertë, nuk i doni aq shumë pas një viti shumë të vështirë, apo jo? Ju do të gjeni gëzim dhe relaksim në shoqërinë tuaj më të afërt. Por një mik i vjetër I juaj do të kujdeset që vera juaj të mos jetë shumë paqësore duke sjellë një aventurë të paplanifikuar, ndoshta në javët e fundit të qershorit ose javët e para të korrikut. Mos e mbivendosni atë pasi nuk mund të jeni gati në asnjë mënyrë. Relax dhe shkoni me rrjedhën!

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Duhet të kesh para më shumë se sa të holla - për jetën tënde të rregullt, jo për shpenzimet e pakujdesshme të verës që dëshiron fshehurazi aq shumë. Nëse do të jetoni modest gjatë verës ashtu siç bëni zakonisht, ju duhet të jeni në gjendje të kurseni disa para, të cilat mund të përdoren për t'ju siguruar një të ardhme të mirë financiare. Sa saktësisht duhet ta bëni këtë, yjet nuk do të zbulojnë, prandaj tregoni nga vetja dhe mos humbisni rastin e duhur kur vjen puna.

Çfarë do të mësoni këtë verë?

Kurrë nuk është tepër vonë për të ndryshuar jetën tuaj për mirë. Sigurisht, çdo ndryshim kërkon disa përpjekje dhe shpesh shkakton disa gjëra të pakëndshme në proces, por ndryshimi është mënyra e vetme për t'u rritur. Ata që nuk duan të punojnë nuk janë të denjë për të pushuar!

Binjakët (21. 5. - 20. 6.)

Vera 2018 në një shikim
Temperatura e humorit tuaj: valë të nxehta!
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: e verdhë, portokalli, e kuqe
Pushime ideale: shkoni në perëndim

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

Oh po, verë e nxehtë! Binjakët janë qenie emocionale dhe këto emocione mund të zhvillohen në pasion të nxehtë këtë verë, në shoqërinë e njerëzve të duhur. Nëse jeni aktualisht në një marrëdhënie serioze, ju mund të presin që të mbeteni të lumtur në të gjitha tundimet e verës. Nëse jeni ende i vetëm, do të keni mundësi të mjaftueshme për flirtimet e nxehta të verës.                                          

Sa do të djersitësh në punë?

Puna, çfarë është ajo? Ekziston një shans i arsyeshëm për yjet që përafrojnë vetëm mënyrën e duhur për t'i bërë eprorët tuaj të ndjejnë ritmin relaksues të verës dhe t'ju prenë disa punë në punë. Kështu mund të presësh një verë relativisht paqësore, mund të keni disa grushta të vogla në fillim të verës dhe në javët e fundit para shtatorit, por asgjë për të cilat mund të shqetësoheni.

Sa shumë aventura të verës janë duke pritur për ju?

Shumë, Binjakë të dashur! Mundësitë për udhëtime emocionuese do të bien mbi ju në fillim të verës (por, për fat të mirë, udhëtimet tuaja nuk do të shohin shumë shi). Më pas, gjërat do të qetësohen pak, por definitivisht jo me nivelin e mërzisë, pasi ju mund të gjeni një hobi të ri ose një mik të ri, i cili do ta bëjë kohën tuaj të lirë shumë më interesante.

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Ju nuk keni nevojë për shumë para për të qenë të lumtur, kështu që deficiti juaj financiar i verës nuk do t'ju godasë aq shumë ... Por do të vijë me siguri! Ju ndoshta mund të ulni shpenzimet tuaja të zakonshme, nëse keni sukses, kjo verë do të jetë po aq e bukur sa të gjitha ato të mëparshmet.

Çfarë do të mësoni këtë verë?

Shumë gjëra, ku duhet të fillojë? Ju do të mësoni se çdo njeri është përgjegjës për fatin e tij dhe se puna e pakujdesshme sjell rezultate të pakujdesshme. Ju e dini - në një det të qetë, çdo varkë është një jaht ... A keni ndonjë ide se çfarë do të thotë kjo për verën tuaj?

Gaforrja (21. 6. - 22. 7.)

Vera 2018 në një shikim
Temperatura e humorit tuaj: nganjëherë edhe shumë të larta
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: A llogaritet ngjyra e lëkurës?
Pushime ideale: diku ftohtë në male

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

Në kulmin e verës definitivisht, por para dhe pas jo aq shumë. Por kjo nuk është një gjë e keqe, apo jo? Së paku do të keni kohë të mjaftueshme për t'u përgatitur për aventura të nxehta romantike dhe kohë të mjaftueshme për të ngrirë ngadalë përpara se moti i pakëndshëm i vjeshtës të godasë jetën tuaj. Nëse jeni tashmë në një marrëdhënie serioze, duhet të prisni disa argëtime më të vogla me partnerin tuaj përpara dhe pas aktiviteteve me avull në krevat. Dhe nëse jeni i vetëm, sigurohuni që të mbani korrikun dhe gushtin në kujtesën tuaj për një kohë shumë të gjatë!

Sa do të djersitësh në punë?

Qetë, jo gjithë kohën edhe pse, por disa javë verore po kërkojnë të jenë vërtet të tensionuara. Por mos u shqetësoni pasi puna juaj e vështirë do të sjellë disa rezultate në fund të verës, duke e bërë vjeshtën tuaj shumë më të qetë dhe të relaksuar. Ju gjithmonë mund të shkoni në një pushim të merituar të relaksuar edhe në vjeshtë, apo jo?

Sa shumë aventura të verës janë duke pritur për ju?

Fillimi i verës mund të jetë pak më i ngadalshëm, prandaj mos prisni shumë eksitim. Por sapo temperatura të arrijë 30 ° C, ditët tuaja do të bëhen edhe më të nxehtë. Ju do të keni më shumë kënaqësi në shoqërinë e miqve tuaj, por gjithashtu do të zbuloni shumë trajtime verore së bashku me familjen tuaj. Ju mund të ndiheni pak të lodhur nga gushti prandaj merrni një javë ose dy për të pushuar.

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Meqenëse do të punoni shumë, kjo duhet t'ju japë shanse të mira për të përmirësuar gjendjen tuaj financiare. Mos prisni shumë pasuri, prandaj mos shpenzoni shumë në frivolitetet e verës. Yjet tregojnë gjithashtu se ju mund të keni fat kur investoni, por ata nuk thonë se çfarë lloj investimesh saktësisht. Jini racionale dhe të kujdesshëm dhe do të keni sukses.

Çfarë do të mësoni këtë verë?

Veçanërisht se bota jo gjithmonë rrotullohet rreth jush dhe nuk ka asgjë të keqe. Gjithmonë duke qenë në qendër të vëmendjes mund të jetë një gjë e kërkuar, kështu që me të vërtetë do të filloni të vlerësoni se njerëzit ndonjëherë ju lënë vetëm. Ti e di elefantët nuk harrojnë kurrë, por njerëzit pothuajse gjithmonë e bëjnë. Çfarë do të thotë kjo për jetën tuaj? Kjo verë do ti zbulojë të gjitha ...

Luani (23. 7. - 22. 8.)

Vera 2018 në një shikim
Temperatura e humorit tuaj: vetëm e drejtë për verën
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: luani kafe, çfarë tjetër?
Pushime ideale: larg detyrimeve të përditshme

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

Ka potencial të madh për këtë, sigurisht, por ju do të krijoni fatin tuaj vetë këtë verë. Kjo do të thotë që ju duhet të merrni kohë për partnerin tuaj nëse doni disa momente të nxehta në krahët e tyre (dhe nëse jeni në një marrëdhënie serioze). Nëse jeni aktualisht i vetëm, duhet të merrni kohë për të takuar dikë të ri dhe të kaloni disa orë, ditë ose javë të nxehta me ta.

Sa do të djersitësh në punë?

Ju do të jeni mirë në punë këtë verë. Do të keni një përplasje të rastësishme, kur bashkëpunëtorët dhe eprorët tuaj të nervozojnë dhe kërkojnë kaotikisht një zgjidhje për një problem në dukje të pazgjidhshme. Por këto kohë do të kalojnë shpejt, veçanërisht nëse ju merrni pjesë aktive në zgjidhjen e problemeve të tilla dhe i qetësoni njerëzit. Por është gjithashtu e vërtetë që do të presësh që dita e punës të përfundojë shumicën e kohës për të shijuar lumturinë e vërtetë gjatë aventurave tuaja të verës.

Sa shumë aventura të verës janë duke pritur për ju?

Shumë pak, sidomos në fillim të verës, kur shumica e të tjerëve vetëm do të ngrohen dhe do të bëhen gati për aventurat verore, por ju do të jeni mirë në rrugën tuaj deri atëherë. Përfundim: Vera juaj do të jetë plotësisht e drejtë.

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Ndoshta e njëjtë si në muajt e fundit. Lajm i mirë atëherë nëse financat tuaja janë mirë deri më tani, dhe për fat të keq nëse keni parë çdo monedhë që ju kaloni. Por mund të prisni që muajt pas verës të sjellin lehtësim financiar, veçanërisht nëse arrini të mbani përsëri shpenzimet e verës. Investimet e mëdha nuk kanë gjasa në të ardhmen e afërt, por mbani mend: ende ujërat janë të thella.

Çfarë do të mësoni këtë verë?

A e dini fjalët "Asgjë nuk është aq e keqe sa duket"? Ju do të mësoni ta vlerësoni këtë verë. Ju gjithashtu do të mësoni se edhe një breshkë mund të marrë përpara lepurin, sidomos nëse lepuri ha shumë. Dhe çfarë do të thotë kjo edhe ??? Prisni fundin e verës për ta zbuluar...

Virgjëresha (23. 8. - 22. 9.)

Vera 2018 në një shikim
Temperatura e humorit tuaj: shpërthimi vullkanik
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: ngjyra e qiellit (pa një re)
Pushime ideale: në shtëpi

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

Herë pas here po me siguri, por fatkeqësisht nuk do të keni shumë kohë për avullimin e aventurave në dhomë gjumi për shkak të aventurave të tjera të rëndësishme të jetës. Nëse jeni në një marrëdhënie, merrni pak kohë për shokun tuaj të jetës pavarësisht orarit tuaj të zënë. Dhe nëse jeni aktualisht i vetëm, ju ka të ngjarë të qëndroni të vetmuar edhe gjatë verës. Jo sepse nuk do të ketë ndonjë mundësi për të takuar dikë emocionues por thjesht nuk do të gjeni kohë të mjaftueshme për një romancë. Por shpejt mund ta ndryshoni këtë nëse doni...

Sa do të djersitësh në punë?

Ju gjithashtu do të neglizhoni punën ndonjëherë për shkak të detyrimeve të tjera dhe ngjarjeve të papritura, kështu që nuk duhet të prisni ndonjë arritje të madhe. Por ju nuk dëshironi me të vërtetë ndonjë arritje të madhe dhe detyrime të tjera shtesë në këtë kohë, kështu që puna do të jetë pikërisht ashtu siç dëshironi. Me një dhimbje koke të rastit dhe duke u ankuar, sigurisht.

Sa shumë aventura të verës janë duke pritur për ju?

Një veçanërisht i madh, por do të jetë larg nga zakonisht. Çfarë prisni saktësisht ju, askush nuk e di (duke përfshirë veten), por mos u shqetësoni shumë dhe përpiquni për t'u përgatitur. Jeni i sigurt se kjo aventurë e madhe e verës do ta ndryshojë jetën tuaj përgjithmonë, edhe pse kërkon shumë përpjekje.

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Nuk ka kurrë shumë para, apo jo? Kjo ndoshta do të jetë motoja juaj e jetës këtë verë, sepse ju do të përballeni me shumë shpenzime. Por, përkundër tyre, nuk duhet të shqetësoheni për shpenzimin e verës në ndonjë mungesë reale, sepse thjesht do të përshtateni me situatën e re dhe do të shijoni sa më shumë vera të mundeni. Kush thotë se keni nevojë për një pushim luksoz në një vend ekzotik për një verë të madhe?

Çfarë do të mësoni këtë verë?

Do të mësoni se ndonjëherë është më mirë të mbani mendimin tuaj për veten tuaj. Dhe jo aq shumë për të mirën e të tjerëve, por për të mirën tënde, pasi shpesh shqetësoheni për atë që i keni thënë dikujt. Ju gjithashtu do të kuptoni se shtrati nuk është gjithmonë i rehatshëm. Prisni që të kalojë vera, dhe do ta kuptoni saktësisht se çfarë do të thotë kjo ...

Peshorja  (23. 9. - 23. 10.)

Vera 2018 në një shikim
Temperatura e humorit tuaj: elastike
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: portokalli
Pushime ideale: në shoqërinë e njerëzve të tjerë

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

Natyrisht që do të jetë, a mund t’ju japë vera diçka më pak? Por është e vërtetë që do të duhet të punoni shumë për aventurat tuaja të verës për shkak të mungesës së kohës. Jo koha juaj (ju do të keni shumë), por koha e atyre që dëshironi të ndani me aventura të tilla. Nëse jeni në një marrëdhënie, kjo gjithashtu do të thotë që herë pas here do të ndiheni pak të vetmuar. Dhe nëse jeni i vetëm, ju mund të jeni të pakënaqur ndonjëherë me "ofertën në treg", por e dini se personi i duhur për ju është duke u fshehur diku. Ndoshta në det ose në plazhin pranë detit?

Sa do të djersitësh në punë?

Ju nuk do të vuani shumë në punë këtë verë, të cilën ju do të kujdeseni veçanërisht gjatë ditëve më të nxehta. Ngrohja dhe puna e verës nuk shkojnë mirë dorë për dore, dhe për fat të mirë për ju, eprorët dhe klientët tuaj do të jenë shumë të vetëdijshëm për këtë, kështu që ata do të ju prenë disa probleme. Mund të ndodhë që do të jeni të lodhur ndonjëherë në punë, a mund të përfitoni nga kjo mërzitje për të bërë diçka tjetër?

Sa shumë aventura të verës janë duke pritur për ju?

Ndoshta pak më pak se në verën e mëparshme, kështu që ju do të duhet të merrni pjesë në mënyrë aktive në bërjen e verës suaj të egër. Po nëse këtë herë i ftoni miqtë tuaj në një aventurë të egër verore në vend që të presin që ata të organizojnë diçka? Sigurisht, do të ketë më shumë punë për ju në këtë mënyrë, por ia vlen - yjet definitivisht thonë kështu!

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Meqenëse do të jetoni një verë relativisht të qetë, paratë nuk duhet të jenë të shtrënguara, nuk duhet të shpenzoni sa më shumë. Por mos e merrni këtë si diçka të keqe, sepse në fakt është një mundësi e madhe që ju të shpëtoni më së shumti para për kohët e vështira ose më në fund të gjeni guximin për të investuar në diçka të madhe.

Çfarë do të mësoni këtë verë?

Ju do të kuptoni se ndonjëherë nuk tregoni vlerësim të mjaftueshëm për të dashurin tuaj dhe se ndonjëherë duhet të merrni kohë për ta edhe kur nuk ju përshtatet. Përveç kësaj, ndoshta do ta kuptoni diku në fillim të verës, që rëra ndonjëherë është më e nxehta kur deti i ftohtë përplaset  mbi të. Dhe çfarë duhet menduar kjo? Durimi,e dashur Peshore, vera do të sjellë të gjitha përgjigjet ...

Akrepi (24. 10. – 22. 11.)

Vera 2018 në një shikim
Temperatura e humorit tuaj: mbi 30 ° C
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: blu si qielli dhe deti.
Pushime ideale: në shoqëri me një libër të mirë dhe me diell të ngrohtë

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

Sigurisht, ju jeni një Akrep pasionant pas të gjithave! Nëse partneri juaj nuk do të jetë gati për veprim, do t'i bindni ata me hijeshinë tuaj, apo jo? Nëse jeni tashmë në një marrëdhënie, mos e shtypni shumë partnerin pavarësisht nga pasioni juaj. Jepu atyre kohë për t'u përshtatur me verën e nxehtë. Dhe nëse jeni të vetëm, sigurohuni që kjo verë të sjellë shumë mundësi për argëtim me avull, por asnjëri prej tyre ndoshta nuk do të zhvillohet në diçka më të thellë. Theksi në ndoshta pasi edhe yjet nuk dinë gjithçka ...

Sa do të djersitësh në punë?

Kush duhet të shqetësohet për punën kur ka një verë të nxehtë duke pritur jashtë? Kjo do të jetë pikëpamja juaj për gjërat këtë verë, por për fat të keq eprorët tuaj nuk do ta ndajnë gjithmonë me ju, prandaj kini kujdes. Mundësia më e mirë këtu është që të bëni punën tuaj drejtë, dhe pastaj të lini gjithçka pas dhe të relaksoheni plotësisht. Nëse nuk arrini ta bëni këtë, do të keni disa konflikte.

Sa shumë aventura të verës janë duke pritur për ju?

Varet se sa ju do të jeni të gatshëm ti ndiqni! Do të ketë më shumë se mundësi të mjaftueshme, por detyrimet e tjera do t'ju lënë shumë më pak kohë sesa dëshironi, kështu që nuk do të jeni në gjendje të përfitoni nga të gjithë. Por mos lejoni që gjendja e keqe t'ju kapërcejë, përqëndrohuni në aventurat që do të jeni pjesë e saj. Shumica e tyre do të ndodhin në shoqërinë e miqve tuaj, dhe disa në shoqërinë e të njohurit të thjeshtë ose madje edhe të huajve. Emocionuese, apo jo?

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Duhet të ketë të holla të mjaftueshme për shumicën e verës, plus një burim i papritur i të ardhurave një herë mund të ndriçojë ditët tuaja. Asgjë e madhe, vetëm sa për pak luks. Disa shpenzime të papritura mund të vijnë edhe në fund të verës, kështu që mund të dëshironi të përgatiteni duke kursyer disa para. Një grumbull i vogël duhet të jetë i mjaftueshëm ...

Çfarë do të mësoni këtë verë?

Mësimi më i rëndësishëm që do të mësoni është se koha është posedimi juaj më i çmuar. Ndonjëherë mund të mendoni se paratë dhe luksi mund ta bëjnë jetën edhe më të mirë, por kjo nuk është e vërtetë. Ju gjithashtu do të mësoni që thëngjilli nganjëherë shkëlqen më shumë se ari. Çfarë do të thotë kjo? Verës së shpejti do të zbulojë kartat e saj, prandaj jini të durueshëm për një kohë të gjatë ...

Shigjetari (23. 11. - 21. 12.)

Vera 2018 në një shikim
Temperatura e disponimit tuaj: gjithçka nga ngrirja në valë
Ngjyra më e mirë për ditët e nxehta të verës: sa më shumë ngjyra, aq më mirë
Pushime ideale: pak vetmi do t'ju bëjë mirë, apo jo?

Do të jetë jeta juaj e dashurisë e nxehtë?

Për fat të keq nuk është aq e nxehtë sa vetë vera, por larg nga të qenit i ftohtë. Është vetëm se vera do të sjellë shumë aventura të tjera përveç kohës së shpenzimit në shtrat me atë person të veçantë. Por këto momente në shtrat do të jenë ende shumë të pasionuara, mos u shqetësoni! Nëse nuk e keni takuar ende këtë person të veçantë, kjo verë mund të jetë një kohë ideale për një romancë. A mund të zhvillohet në diçka më të thellë? Varet se sa përpjekje ju investoni në fazat e hershme të marrëdhënies.

Sa do të djersitësh në punë?

Ju nuk do të jeni i mërzitur në punë këtë verë! Një krizë e vogël në mes të verës mund të ngrejë një alarm të madh tek eprorët dhe kolegët tuaj, por ju duhet të jeni në gjendje ta kaloni atë me punë të vështirë. Nëse kontribuoni në zgjidhje, mund të keni një shpërblim të këndshëm duke pritur për ju në fund të verës, ndoshta një nxitje e vogël financiare, ndoshta edhe një promovim ose thjesht disa ditë të tjera jashtë. Cilin do të zgjedhje nëse do të ishte pranë teje?

Sa shumë aventura të verës janë duke pritur për ju?

Kjo verë do të sjellë periudhë të mërzitjes së madhe dhe periudha të lodhjes së lehtë si pasojë e shumë aventurave të mrekullueshme të verës. Këto aventura do të fillojnë të derdhen nga mesi i korrikut, koha më e mirë për t'u çlodhur pas një viti të zënë dhe të shijoni argëtim të pastër veror, a nuk jeni dakord? Fillimi i verës ka të ngjarë të jetë shumë më i qetë, por ndoshta do të sjellë një surprizë të madhe (dhe të këndshme), të orkestruar nga një prej miqve tuaj.

Paratë - mjaft, shumë pak, shumë?

Paraja korrupton njerëzit. Nuk mund të keni kurrë para të mjaftueshme. Cila nga këto dy thënie besoni? Shpresojmë që të jetë e para, pasi nuk mund të presësh një shumë të madhe parash këtë verë. Përkundër kësaj, nuk duhet të ketë ndonjë vështirësi të madhe financiare, që do të thotë se ju ndoshta do ta jetoni jetën tuaj të qetë por në mënyrë modeste. Mënyra e mesme është gjithmonë më e mira!

Çfarë do të mësoni këtë verë?

Pas mbarimit të verës, ndoshta do të keni një kuptim të madh se sa e çmuar është çdo ditë e jetës suaj, edhe nëse është pak sfiduese. Njerëzit, që nuk ju pëlqejnë shumë, do t'ju ndihmojnë në një mësim tjetër të rëndësishëm të jetës: njëqind vjet vetmi është më mirë se vuajtja në shoqërinë e njerëzve të tjerë. Çfarë do të thotë kjo saktësisht për jetën tuaj të verës? Ju duhet ta gjeni këtë shumë shpejt ...