• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Tigan per skuqje Stone Legend

0 KomenteVlerësimi

Funksionale dhe materiale rezistente, veshje guri e cila ju ndihmon te beheni kreativ duke pregatitur vakte të shijshme me pak yndyrë që ju dhe familja juaj nuk do ti harroni lehtë.

Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi: 2.990 Lekë

Zgjidhni…

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Vakte të shijshme tradicionale të gatuara në mënyre moderne

Ne të gjithë rekomandojmë që të gatuajmë pjata të shëndetshme siç gatuanin gjyshet tona më parë…me tiganin për skuqje Delimano Stone Legend, ju mund të gatuani ushqimin tuaj legjendar.

Veshje e jashtme me smalt i cili siguron dhe ruan ngrohtësinë dhe veshje guri në pjesën e brëndshme e cila është e përforcuar me grimca titaniumit.

 • Shije tradicionale njësoj sikur po gatuani në gurë të vërtete.
 • Ideale për ushqime me pak yndyrë sepse nuk ngjit, ju duhet thjeshtë një pikë vaj.
 • Perfekte për pregatitjen e ushqimeve që ngjisin si peshk apo vezë.

Veti të shkëqlyera të smaltit natyral

Ngrohet shumë shpejt dhe ka veti shumë të mira në shpërndarjen e nxehtësisë, smalti ka edhe shumë veti të tjera si:

 • I forte por sipërfaqja e tij është e lëmuar dhe nuk ngjit.
 • Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe kimikateve.
 • 100% të riciklueshme, miqësore me natyrën.
 • Materiale të forta dhe rezistente për një kohë të gjatë.
 • Nuk digjet.

E përshtatshme për të gjitha sobat & e lehtë për tu pastruar

Tigani per skuqje Delimano mund te perdoret ne te gjitha llojet e sobave duke perfshire edhe sobat me induksion. E lehte per tu pastruar me sfungjer te bute dhe uje.

Doreza të buta

Doreza të buta në prekje që ju ndihmojnë të kapni tiganin me lehtësi dhe nuk ju lejojnë të digjni gishtat nga nxehtësia.

DELIMANO STONE LEGEND FRYPAN

Info teknike

Materiale jo toksike & pa përmabajtje PFOA

Delimano Stone Legend kombinon përfitimet natyrale të gurit dhe smaltit duke siguruar një material 100% jo-toksik, pa përmbajtje PFOA të cilat janë të mira për shëndetin tuaj dhe të familjes.

Veshja në brëndësi ëe tiganit përfshin:

 • Titanium i përforcuar në shtresën bazë.
 • Grimca titaniumi ne shtresen e mesme.
 • Efekt guri në shtresën e sipërme.

Ju mund të shijoni ushqime të shëndetshme dhe me pak yndyrë. Material i fortë por sipërfaqe jo poroze, e cila nuk ngjit dhe nuk djeg ushqimet edhe me shumë pak vaj. Ndërkohë, që grimcat e gurit janë efektive edhe në ruajtjen e energjisë, vitaminave dhe vlerave ushqyese.

Përcjellës shumë i mirë i nxehtësisë

Ky tigan falë materialeve cilësore bën të mundur shpërndarjen e nxehtësisë dhe ushqimet tuaja do të gatuhen më shpejt.

Çmimi: 2.990 Lekë

Zgjidhni…

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve0 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!