• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Shqipërinë
 • 100% blerje te sigurta

Filter zevendesues Delimano

ID: 101275408

1 KomenteVlerësimi

Filter zevendesues për Ibrikun Pasurues te ujit Delimano.

Për info na telefononi në numrin: 044514400

Çmimi 3.490 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë
Përshkrimi

Ujë i pastër, i shëndetshëm dhe i shijshëm

Ibriku Pasurues i ujit Pure Aqua përdor një teknologji të veçantë të patentuar e cila jo vetëm që filtron ujin por i shton edhe magnez.

Pini ujë më të pastër, më të shëndetshëm dhe më të shijshëm nga BWT – Lideri i teknologjisë se ujit në Europë!

Filloni që sot!

Filter zevendesues për Ibrikun Pasurues te ujit Delimano.

DELIMANO PURE AQUA CARTRIDGE

Çmimi 3.490 Lekë

Porosit tani

Për porosi telefononi:
04 451 44 00

Më shumë

Komentet e klienteve1 Komente

Komenti i ri

Sa e vlerësoni këtë produkt?

Fushat shënuar me * janë të detyrueshme për t'u plotësuar

Faleminderit për komentin tuaj

Komenti u pranua dhe po verifikohet.
Produkt i shkelqyer
Kete produkt e ka blere .Eshte shume i domosdoshem qe ta perdorin te gjithe ne familjet tona.
bona

Produkti i fundit që keni parë

 • Dërgesa në të gjitha qytetet e SHQIPËRISË!
  Produkti paketohet në magazinën tonë dhe vjen për 2-3 ditë!
 • Produkte të Kontrolluara dhe Çertifikuara
  Të gjithë produktet shoqërohen me faturë tatimore e cila vlen si Garanci.
 • Keni pyetje?
  Na telefononi në numrin 044514464
 • Të dhënat janë të sigurta!
  Të dhënat tuaja do të përdoren vetëm nga kompania jonë për qëllimet e saj!

Top Shop - porosi online

Produkte të cilësisë së lartë siç i keni parë në televizor dhe këshilla për rënien nga pesha, fitnes-in, bukurinë, shëndetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dyshekët dhe zbavitjen
Regjistrohu Falas në Newsletter!