Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Zgarë për multicooker Delimano

Photo
Video
Zgarë për Tenxhere Multicooker Kitchen Queen 6L. Aksesorë perfekt për gatime të ndryshme si mish, peshk apo edhe ëmblësira. DHURATE: Koshi për gatim me avull.
DHURATE: Koshi për gatim me avull
Zgarë për multicooker Delimano
490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Zgarë për Tenxhere Multicooker Kitchen Queen 6L. Aksesorë perfekt për gatime të ndryshme si mish, peshk apo edhe ëmblësira. DHURATE: Koshi për gatim me avull.
Më shumë
Detajet e produktit

Zgarë

Ky aksesorë mund të përdoret për pregatitjen e ushqimeve të ndryshme si perime, mish, peshk e shumë të tjera. Është i përshtatshëm për tenxheren multicooker kitchen queen 6 litra.

aksesore

DHURATË: Aksesore për gatim me avull

Gatimi me avull është një metodë shumë e mirë gatimi sepse ruan shijet dhe vlerat ushqyese të ushqimit duke e mbajtur atë të lagësht dhe të butë. Mund të përdoret për të përgatitur perime, ushqim deti dhe madje edhe ëmbëlsira të caktuara. Shportat e avullit janë një aksesorë i doemosdoshëm në kuzhinë dhe mund të përdoren në kuzhina të ndryshme për të krijuar ushqime të shëndetshme dhe të shijshme.

aksesore per gatim me avull

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë