Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jorgan Siena V3 Dormeo

Photo
Video
-50%

Jorgani Siena është i butë, komod dhe lejon trupin tuaj të marrë frymë, kështu që ju do të ndiheni të freskët dhe rehat gjatë gjithë natës. Ju mund ta përdorni këtë jorgan gjatë gjithë vitit. Është ideal për njerëzit e prirur ndaj alergjive. Lahet në lavatriçe në 60°C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Në dispozicion 4 përmasa: 140x200 cm, 160x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm.

Jorgan Siena V3 Dormeo

Çmimi: Nga 6,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 3,495 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jorgani Siena është i butë, komod dhe lejon trupin tuaj të marrë frymë, kështu që ju do të ndiheni të freskët dhe rehat gjatë gjithë natës. Ju mund ta përdorni këtë jorgan gjatë gjithë vitit. Është ideal për njerëzit e prirur ndaj alergjive. Lahet në lavatriçe në 60°C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Në dispozicion 4 përmasa: 140x200 cm, 160x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Balanca e butësisë dhe ngrohtësisë

Jorgan Dormeo Siena shumë i butë, për gjumë të qetë e të rehatshëm gjatë gjithë vitit. I përbërë nga materiale shumë cilësore të cilat i rezistojnë viteve për tju ofruar rehati maksimale. Qepja e tij në formë zig-zag, nuk lejon që mbushja të mbidhet nëpër cepa edhe pas shumë e shumë larjesh.

Jorgani mund të përdoret gjatë gjithë vitit

Mbushja e tij është me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep® që e bën këtë jorgan shumë të butë dhe ajroset lehtësisht. Struktura unike e këtyre mikorfibrave krijon xhepa ajri, për ti shtuar edhe më shumë volumin jorganit dhe duke e bërë edhe më të lehtë dhe të përdorshëm gjatë gjithë vitit, e madje edhe në ditët e nxehta të verës.

Materiale cilësore

Këllëfi i saj është me mikrofibra Softdream të cilat janë të forta, rezistente dhe thahen shpejt. Falë këtyre materialeve, jorgani juaj nuk do të humbasë formën, ngjyrën dhe strukturën dhe ju do të shijoni këtë rehati për shumë vite me rradhë.

Për më shumë higjene ky jorgan lahet me 60°C

Jorgani Siena lahet me 60°C - temperaturë në të cilën shkatërrohen të gjitha mikrobret dhe papastëritë, kështu ju do të flini të qetë dhe në një ambjent të freskët. Falë materialeve të përdorura, ky jorgan thahet shpejt, por duhet ta shkundni disa herë gjatë kohës që thahet, për të parandaluar ngjeshjen e materialit në brëndësi. Jorgani është i disponueshëm në 2 përmasa: 140 x 200 cm dhe 200 x 200 cm.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester (softdream micro fibres)
Mbushja 100% polyester (Wellsleep® advanced fibres)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200 cm; 160x200 cm; 200x200 cm; 200x220 cm
Stina të gjithë vitin

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star