Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Jastëk My Comfortable Klasik Dormeo

Photo
Video
-50%

Rifreskoni dhomën tuaj të gjumit me jastëkun e rehatshëm nga Dormeo. Mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për një ndjenjë të plotë, me push dhe mbështetje të personalizueshme për të siguruar që qafa, shpatullat dhe shpina të jenë të shëndetshme dhe pa dhimbje. I lehtë, i ajrosshëm dhe lahet për më shumë higjienë. Me përmasa 50x60 cm, është projektuar për t'iu përshtatur të gjitha stileve të gjumit - me shpinë, anash ose me bark - dhe t'u sjellë të gjithëve një gjumë më të mirë gjatë natës.

Jastëk My Comfortable Klasik Dormeo

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,745 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Rifreskoni dhomën tuaj të gjumit me jastëkun e rehatshëm nga Dormeo. Mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për një ndjenjë të plotë, me push dhe mbështetje të personalizueshme për të siguruar që qafa, shpatullat dhe shpina të jenë të shëndetshme dhe pa dhimbje. I lehtë, i ajrosshëm dhe lahet për më shumë higjienë. Me përmasa 50x60 cm, është projektuar për t'iu përshtatur të gjitha stileve të gjumit - me shpinë, anash ose me bark - dhe t'u sjellë të gjithëve një gjumë më të mirë gjatë natës.

Më shumë
Detajet e produktit

Koha për një jastëk të ri?

Ashtu si çdo produkt tjetër gjumi, jastëkët duhet të lahen rregullisht dhe të zëvendësohen për të mbajtur një mjedis të sigurt dhe higjienik. Një jastëk me cilësi të lartë mund të japë disa vite përdorim të përditshëm, kështu që ia vlen të zgjidhni atë që do të qëndrojë i freskët, i fortë dhe i këndshëm për të fjetur natë pas nate.

Jastëku im i rehatshëm – gjumë më i mirë për të gjithë

Gjumi i plotë i natës është i rëndësishëm për shëndetin mendor dhe fizik, por për t'u siguruar që të zgjoheni dhe të ndiheni mirë, keni nevojë për sipërfaqen e duhur për të fjetur. Në kombinim me dyshekun dhe çarçafët e duhur, zgjedhja e duhur e jastëkut është çelësi për një qafë dhe shpinë më të shëndetshme. Me sasinë e duhur të mbështetjes për çdo stil gjumi - jastëku i rehatshëm mund të ndihmojë në arritjen e shtrirjes së duhur të shtyllës kurrizore dhe të sigurohet që të dilni nga shtrati i freskët dhe pa dhimbje.

Fibra të avancuara Wellsleep® për rehati të adaptueshme

Sekreti i komoditetit të jashtëzakonshëm voluminoz të jastëkut My Comfortable është mbushja e mikrofibrave të avancuara Wellsleep®, me mijëra xhepa ajri për volum të shtuar dhe një prekje të butë dhe me push. Vetitë e shkëlqyera termike të fibrave, thithja minimale e lagështirës, ajrosja, rezistenca ndaj njollave dhe mykut dhe i bëjnë ato ideale për përdorim në jastëkë. Hapja me zinxhiri e bën të lehtë shtimin ose heqjen e fibrave sipas nevojës, për një jastëk që është krijuar për ju.

Një mjedis më i shëndetshëm gjumi

Ju kaloni orë të tëra me fytyrën tuaj të vendosur mbi jastëk, kështu që është mirë të dini se fibrat e lehta dhe të ajrosshme në jastëkun My Comfortable ndihmojnë për të mbajtur një ambjent të thatë gjatë gjithë natës, pa lagështinë që mund të nxisë rritjen e baktereve të dëmshme dhe aromat e pakëndshme. Për higjienë dhe siguri shtesë, jastëku lahet plotësisht në 60°C dhe thahet shpejt, me larje të rregullt rekomanduar për ta mbajtur jastëkun tuaj në gjendje të mirë.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë