Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Libër me receta Multi Cooker Delimano

Photo
Video
Libër me receta për tenxheren Delimano Multi Cooker. Receta të shpejta dhe shumë të shijshme.
Libër me receta Multi Cooker Delimano
490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Libër me receta për tenxheren Delimano Multi Cooker. Receta të shpejta dhe shumë të shijshme.
Më shumë
Detajet e produktit

Gatimi ka qënë gjithnjë pjesë e jetës sonë të përditshme, por shpesh është konsideruar më tepër si një mënyrë për t’u ushqyer sesa një burim kënaqësie. Zhvillimi i teknologjive të gatimit sot dhe rritja e shumllojshmërisë së përbërësve të ndryshëm u ka prirë udhën shumë amvisave për të provuar fatin e tyre në kuzhinë, me synimin për të gatitur gjëra të veçanta dhe të shëndetshme në vend të ushqimeve të gatshme të Fast food-eve.

Misioni kryesor i Delimanos është të dhurojë më shumë argëtim në kuzhinë, duke siguruar njëkohësisht ide krijuese dhe novatore si për kuzhinierët fillestarë dhe për ata me eksperiencë më të gjatë në fushën e gatimit. Synimi ynë është të ndërthurim zgjidhjet moderne me të qënit funksionale, duke ndjekur vazhdimisht tendencat më të fundit për sa i përket seteve të tiganëve, tenxhereve dhe tavave të gatimit, aksesorëve të kuzhinës dhe pajisjeve elektroshtëpiake.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë