Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Hekur me kaldaje Rovus

Photo
Video
Ju prezantojmë hekurin me avull me kaldaje Rovus, me depozitë uji 1,8L dhe pllakë e cila nuk ngjit dhe eleminon çdo lloj rrudhe nga rrobat tuaja. Për herkurosje të çdo lloj materiali madje edhe ato me të vështirat siç janë kemishat, pantallonat, kollaret etj. Me sistem sigurie me fikje automatike, lehtësi në përdorim dhe mirëmbajtje.
Hekur me kaldaje Rovus
16,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Ju prezantojmë hekurin me avull me kaldaje Rovus, me depozitë uji 1,8L dhe pllakë e cila nuk ngjit dhe eleminon çdo lloj rrudhe nga rrobat tuaja. Për herkurosje të çdo lloj materiali madje edhe ato me të vështirat siç janë kemishat, pantallonat, kollaret etj. Me sistem sigurie me fikje automatike, lehtësi në përdorim dhe mirëmbajtje.
Më shumë
Detajet e produktit

Hekurosja bëhet edhe më e lehtë me Rovus

Hekuri me avull është mënyra më e mirë për të hequr rrudhat nga rrobat, për t'i bërë rrobat, çarçafët, mbulesat e tavolinës, peshqirët dhe të tjera të duken sa më mirë. Por hekurat standarde me avull kanë depozita të vogla uji dhe shpesh u mungojnë sipërfaqet e lëmuara dhe rrëshqitëse. Tani me hekurin me avull me kaldajë Rovus falë fuqisë dhe lehtësisë në përdorim ju do të shpëtoni nga grumbujt e medhenj të rrobave të pahekurosura.

Rovus Steam Station

Rezultate perfekte në hekursoje falë fuqisë së avullit

Rezultatet e hekurosjes me avull janë mbresëlënëse, por ajo që njerëzit duan më shumë është komoditeti dhe shpejtësia. Sistemi është projektuar posaçërisht për ta bërë hekurosjen më të shpejtë, më të lehtë dhe më efektive, në mënyrë që të mund të shpenzoni më shumë kohë duke bërë gjërat që ju pëlqejnë. Depozita e madhe e ujit 1.8L lejon sistemin të prodhojë një sasi të qëndrueshme dhe të vazhdueshme avulli të fuqishëm që mund të heqë rrudhat edhe nga pëlhurat më të trasha dhe t'i bejë ato të duken si të reja.

Rovus Steam Station

Perfekt për çdo lloj materiali

Nga mëndafshi më i hollë deri tek xhinset më të ashpra, hekuri me kaldaje Rovus mund t'i përballojë të gjitha. Pllaka prej çeliku inox jep shpërndarje perfekte të avullit, herë pas here, falë vendosjes së veçantë të vrimave të saj të mikro avullit që ju lejojnë të rrëshqasni pa mundim mbi tekstile, duke zbutur rrudhat dhe duke i dhënë rrobave tuaja një hekurosje profesionale.

Rovus Steam Station

Më shumë komoditet, më shumë siguri

Sistemi i avullit është projektuar me kujdes për lehtësi në përdorim

 • Rovus Steam Station

  Depozita e shkëputshëm e ujit mbushet lehtë dhe lidhet me hekurin me avull nëpërmjet një tubi 1,5 m, duke ju dhënë lirinë për të lëvizur dhe punuar aty ku keni nevojë.

 • Rovus Steam Station

  Një hekur i lehtë ka një bazë të gjerë për mbulim maksimal dhe një fund të ngushtë për punë më precize. E përkryer për jaka delikate, për vendosjen e vijave në pantallonat e kostumit ose për hekurosjen e shpejtë të çarçafëve.

 • Rovus Steam Station

  Për shkak se uji mund të lërë depozitime që zvogëlojnë performancën e sistemeve të ujit të nxehtë, sistemi i avullit është i pajisur me një depozite te levizshme e cila pastrohet lehtesisht.

 • Rovus Steam Station

  Një sistem automatik inteligjent me 3 drejtime i cili ben te mundur fikjen e hekurit pas 8 minutash nëse lihet vertikalisht, 30 sekondash nëse lihet horizontalisht dhe 30 sekondash nëse kthehet.

 • Rovus Steam Station

  Pompa nga rezervuari i ujit është projektuar posaçërisht për të mbajtur dridhjet dhe zhurmën në minimum, me funksionim të qetë gjatë punës.

 • Rovus Steam Station
 • Rovus Steam Station
 • Rovus Steam Station
 • Rovus Steam Station
 • Rovus Steam Station
 • Rovus Steam Station
 • Rovus Steam Station
 • Rovus Steam Station

Paketimi përfshin:

 • 1x hekur me avull me kaldaje
 • 1x gotë matëse për ujë
 • 1x manual përdorimi
Rovus Steam Station

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star