Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Fshesë për pastrim Wet&Dry Rovus

Photo
Video

Fshese Rovus Nano Wet & Dry e re ofron funksionalitet 3-në-1 me një dizajn të përmirësuar dhe aftësinë për të filtruar grimcat me madhësi nano për akoma më shumë fuqi pastrimi. Përdorni për pastrim të thatë, pastrimin e lëngjeve dhe si kompresor. Teknologjia ciklonike krijon një mini tornado me një dizajn pa qese për më pak rrëmujë dhe humbje.

Fshesë për pastrim Wet&Dry Rovus
16,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Fshese Rovus Nano Wet & Dry e re ofron funksionalitet 3-në-1 me një dizajn të përmirësuar dhe aftësinë për të filtruar grimcat me madhësi nano për akoma më shumë fuqi pastrimi. Përdorni për pastrim të thatë, pastrimin e lëngjeve dhe si kompresor. Teknologjia ciklonike krijon një mini tornado me një dizajn pa qese për më pak rrëmujë dhe humbje.

Më shumë
Detajet e produktit

Tani edhe më e fuqishme

Fshesa Rovus Nano Wet & Dry është versioni i fundit i Rovus Victor Vac, duke mbajtur të njëjtin funksionalitet të shkëlqyeshëm 3-në-1, por tani me shtimin e akoma më shumë energjie për ta mbajtur shtëpinë tuaj pa pluhur, papastërti dhe ndotje.

Rovus Nano UV Vac

Filtrim i shtuar për 99.95% efikasitet të pastrimit

Dizajni i ri shton një filtër me cilësi të lartë HEPA H13 në sistem, me 99.95% efikasitet pastrimi, duke hequr edhe grimcat më të vogla deri ne 0.01 micrometer. Filtri vjen me një mbulesë të veçantë trajtimi antibakterial për të vrarë bakteret në kontakt dhe për të parandaluar përhapjen e aromave të këqija.

Rovus Nano UV Vac

Fuqia pastruese 3 në 1

Kjo fshesë e lehtë dhe e gjithanshme është një shtesë e shkëlqyeshme për rutinën tuaj të pastrimit, me fleksibilitet dhe fuqi për të sjellë nivele të reja pastrimi dhe higjiene në të gjitha zonat e shtëpisë tuaj, dhe e përshtatshme për të gjitha sipërfaqet e forta. Një filtër H13 me mbulesë trajtimi antibakterial kap edhe nano grimcat më të vogla. Ajri jashtëzakonisht i pastër lëshohet në dhomë që ju ndihmon të merrni frymë shëndetshëm.

 • 1.
  Rovus Nano UV Vac
  Pastrimi me fshesë me korrent për papastërtitë dhe pluhurin

  Përdoreni si një fshesë me korrent të rregullt thithëse me 34,500 RPM dhe fuqi thithëse 16 Kpa për të bërë punë të shpejtë të papastërtive, pluhurit dhe mbeturinave. Kurseni kohë me pastrimin.

 • 2.
  Rovus Nano UV Vac
  Pastroni të gjitha lëngjet

  Pastroni lëngjet dhe ushqimet e lengshme për të trajtuar shpejt dhe me lehtësi rrëmujat dhe derdhjet në kuzhinë ose diku tjetër.

 • 3.
  Rovus Nano UV Vac
  Fryrja e ajrit

  Kthejeni motorin nga thithja në fryrje dhe përdoreni për të pastruar me lehtësi gjethet dhe papastërtitë e tjera nga tarraca ose veranda juaj - madje mund ta përdorni për të tharë kafshët shtëpiake pas larjes!

Dizajn elegant, pa qese

Zemra e sistemit është teknologjia ciklonike pa qese, e cila krijon një mini tornado për të thithur deri në 6 litra papastërti të thatë, ose 3.5 litra të lagësht, në të njëjtën kohë. Kurseni para dhe përpjekje pa pasur nevojë të blini ose merreni çanta per papasterite dhe pluhurin. Depozita e pastër e pluhurit ju lejon të shihni se çfarë thithni, duke ju dhënë më shumë kontroll mbi procesin.

Rovus Nano UV Vac

Praktike

Një tregues inteligjent ju lejon të dini kur koshi i pluhurit është i mbushur, ose filtri është i bllokuar. Një dorezë teleskopike e bën njësinë të lehtë për t'u përdorur, pavarësisht nga lartësia juaj. 4 rrota të vogla do të thotë që ju mund ta zhvendosni fshesën kudo, shpejt. Shtimi i një furçe të rrumbullakët dhe grypit ju japin më shumë mundësi për pastrim.

Rovus Nano UV Vac

Dizajn pa qese

 • Rovus Nano UV Vac
  E gjithëanëshme

  Ju mund të përdorni brenda ose jashtë, për pastrimin e dyshemes, tapeteve dhe tekstilet e tjera, për të pastruar gjethet, për të pastruar kuzhinën, lavamanin, banjon ose për të tharë kafshën tuaj shtëpiake pasi ta keni larë.

 • Rovus Nano UV Vac
  Kurseni para

  Depozita e ripërdorshëm eliminon blerjen e qeseve. Dizajni pa qese krijon një pastrim pa rrëmujë.

 • Rovus Nano UV Vac
  E shëndetshme

  Filtër HEPA 13 metrajtimi antibakterial kap edhe grimcat më të vogla nano. Ajri jashtëzakonisht i pastër lëshohet përsëri në dhomë dhe ju ndihmon të merrni frymë shëndetshëm.

 • Rovus Nano UV Vac
  Praktike

  Doreza teleskopike, 4 rrota dhe të gjitha aksesorët krijojnë një përdorim të gjithanshëm.

Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • Pajisja baze me kabell
 • Koshi per papastertite me pjese mbrojtese
 • Mbulesa e koshit te papastertive
 • Zorre me doreze
 • Tub zgjatues
 • Furçë
 • Furçë për dysheme të lagur
 • Aksesorë për thithje
 • Furçë trekëndore
 • Filter HEPA 13
 • Trup ciklonik dhe mbulese
 • Manual përdorimi
Rovus Nano UV Vac

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë