Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Fshesë me avull Rovus

Photo
Video
-70%

Higjenizoni dhe pastroni shtëpinë me teknologjinë e avancuar me avull Nano. Fshesa Rovus Nano steamer krijon avull të vazhdueshëm, të fuqishëm dhe me presion të larte me grimca Nano cilat janë deri në 10x më efiçente dhe depërtojnë thellë. Eleminon deri në 99,9% të Bakterieve dhe Viruseve në mënyrë të sigurt dhe eko-miqësore.

Fshesë me avull Rovus

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 2,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Higjenizoni dhe pastroni shtëpinë me teknologjinë e avancuar me avull Nano. Fshesa Rovus Nano steamer krijon avull të vazhdueshëm, të fuqishëm dhe me presion të larte me grimca Nano cilat janë deri në 10x më efiçente dhe depërtojnë thellë. Eleminon deri në 99,9% të Bakterieve dhe Viruseve në mënyrë të sigurt dhe eko-miqësore.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastrim efikas me fuqinë e avullit me Fshesën Rovus Nano Steamer

Fshesa Rovus Nano Steamer prezanton një koncept të ri për një pastrim sa më efikas. Me teknologjinë inovative Nano krijon avull të vazhdueshëm me presion të lartë e të qëndrueshëm, me grimca Nano dhe jone negative.

Jonet negative, të njohura edhe si Vitamina në ajër, largojnë në mënyrë efektive mikrobet joaktive dhe alergjitë nga shtëpia juaj në mënyrë 100% të sigurt, të shëndetshme dhe eko-miqësore. Kombinuar me fuqine sterilizuese të avullit dhe cilësitë e pecetave me mikrofibrave siguron efikasitet maksimal sa herë që ju pastroni! Fuqia: 1100 W.

Rovus Nano Floor Steamer

Sekreti qëndron tek teknologjia Nano

Sekreti i fshesës me avull Rovus Nano Steamer qëndron në proçesin e avullit i cili prodhohet nga dhomat e avullit. Ajo funksion në bazë të kontrollit të temperaturës, presionit dhe shpejtësisë. Kjo bën që molekulat e ujit të ndeshen me njëra tjetrën herë pas here derisa të arrinë në madhësinë më të vogël - madhësi nano. Ky proçes shkakton fërkime që gjenerojnë një numër të madh të joneve negative.

Deri në 10x më shumë efikase në krahasim me metodat me spërkatje

Rovus Nano Floor Steamer prodhon avull të vazhdueshëm super të thatë me grimca me madhësi Nano dhe jone negative që janë deri në 10x më të efektshme në depërtimin në sipërfaqe dhe kështu depërtojnë lehtësisht poshtë në nivelin më të thellë mikro të materialit.

Aty, kombinimi i grimcave të avullit Nano dhe joneve negative pastrojnë plotësisht materialin dhe eliminojnë bakteret madje edhe atje ku grimcat e rregullta të avullit nuk mund të arrijnë, duke lënë dysheme, mure, tapiceri, dritare dhe sipërfaqe të tjera në shtëpinë tuaj me gaz të pastër.

Fuqia e avullit Nano krahasuar me avullin e zakonshëm – Grimcat e avullit Nano depërtojnë në thellësi deri në mikro nivelet e materialit dhe nuk e lagështojnë më shumë seç duhet.

Në mënyrë efektive eleminon 99,9 % të bakterieve dhe Viruseve për një shtëpi të pastër e të shëndetshme

Me fshesen me avull Rovus Nano, nuk keni më pse të shpenzoni para për detergjent të shtrenjtë e njëkohësisht të rrezikshëm për shëndetin e fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake. Fshesa punon vetëm me fuqinë e avullit dhe eleminon deri në 99,9% të bakterieve.

Rovus Nano Floor Steamer

Gjithashtu largon edhe bakteriet të cilat na dëmtojnë shëndetin

Ne të gjithë e dimë që fëmijet kanë shumë dëshirë të zvarriten dhe luajnë në dysheme. Dhe zakonisht kur nxjerrim kafshët shtëpiake për një shëtitje, ato na sjellin në shtëpi bakterie të cilat mund të jenë të rrëzishme për të vegjlit tanë.

Por fshesa me avull Rovus Nano është shumë efiçente në largimin e këtyre bakterieve të rrezikshme siç janë Escherichia coli dhe candida Albicans. Kjo do të thotë që ju do të keni një shtëpi të pastër dhe të higjenizuar, duke e bërë të sigurtë dhe të pastër jo vetëm për fëmijët por për të gjithë familjen.

Rovus Nano Floor Steamer

Ngohet shumë shpejt, vetëm në pak sekonda

Me fshesën Rovus Nano Steam ju do të harroni ndjesinë e pritjes për një kohë të gjatë. Pasi ajo do të ngrohet për më pak se 10 sekonda.

Kjo do t'ju ndihmojë në punët tuaja të përditshme, për t'jua bërë edhe më të lehtë ditën tuaj.

E sigurtë për tu përdorur edhe në sipërfaqet më delikate

Tekonologjia e avancuar Nano prodhon sasinë e duhur të avullit dhe në këtë mënyrë do të bëjë të mundur edhe mbrojtjen e dyshemesë nga lagaështia e tepërt dhe dëmtimet. Depozita e saj ka kapacitet 220ml dhe ju mund të pastroni deri në 10 minuta me avull me një mbushje, me leckat e saj speciale me mikrofibra dhe me një nxehtësi deri në 125°C. Kjo e bën këtë fshesë me avull të përshtatshme për tu përdorur edhe në sipërfaqet më delikate, duke përfshirë:

 • Rovus Nano Floor Steamer

  Dru

 • Rovus Nano Floor Steamer

  Pllaka

 • Rovus Nano Floor Steamer

  Tapet

 • Rovus Nano Floor Steamer

  Laminat

E lehtë në peshë dhe lehtësisht e manovrueshme

Fshesa për pastrim me avull Rovus do t'ju ndihmojë të arrini rezultate maksimale në pastrimin e shtëpisë tuaj. Koka për pastrim e dizenjuar në mënyrë speciale për të pastruar me lehtësi edhe në siperfaqet e ngushta, si përshembull nën mobilje ose cepa, shkop teleskopik dhe dorezë praktike e cila redukton lodhjen gjatë pastrimit, e pastrimi do të jetë shumë i thjeshtë.

Rovus Nano Floor Steamer
Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • Pajisjen bazë
 • Kornizën për tapetet
 • Pecetën për tapet
 • Pecetën për sipërfaqe druri
Rovus Nano Floor Steamer

Vlerësimet e klientëve 9 Vlerësime

5

9 Vlerësime

Produktet 9

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Irma

www.topshop.al

Produkt i shkelqyer! Jua remomandoj
Higjenizim 100%! Shkelqen vendi me ROVUS NANO STEAMER

Olta

www.topshop.al

Super fshesa
Edhe grimcat me te vogla te papastertis jan zhdukur,me ne fund shtepia e paster sic gjithmone e kam dashur .flm topshop

AnaIslami

www.topshop.al

Super
Fshesa qe me ka shpetuar qe diten qe e kam marrre sidomos ne kete kohe kur higjena duhet te jete ne max...zgjedhje perfekte

Toni.t

www.topshop.al

Super
Jam shume i kenaqur...kto dite me ka bere shume pune.Produkt perfekt

Alma

www.topshop.al

super
Eshte shpetim kur je me femije te vegjel, shume faleminderit per kete produkt qe keni sjell

luani

www.topshop.al

shum e kenaqur
E provova dhe ngela shume i kenaqur. hallall leket i i kishte. e lante parketin dhe pllakat shume mire dhe e rekomandoj tek te gjith. faleminderit topshop

Ana

www.topshop.al

Fantastike
Fshese e mrekullueshme. Pastron ne menyre te persosur. Zgjedhja me e mire qe kam bere ndenjehere.

Ina

www.topshop.al

Super produkt
Pastrimi me kete fshese ma ka bere punen me te lehte. Eshte fantastike.

Rebeka

www.topshop.al

Shume e mire
Fshesa eshte fantastike. Jam shume e lumtur qe e kam.

Produktet 9