Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Fshesë Dore Nano UV Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Fshesë dore Rovus UV, është pastrues i fuqishëm dore që ju jep lirinë të thithni pluhurat, papastërti dhe mbeturina. Shtimi i dritës UV-C pastron dhe largon bakteret, mikrobet, insektet e shtratit, marimangat e pluhurit dhe më shumë, ndërsa një filtër HEPA H13 pastron ajrin në efikasitet 99,95%. Ideale për shtëpinë, zyrën ose makinën dhe për përdorim në të gjitha tekstilet dhe tapiceritë.

Fshesë Dore Nano UV Rovus

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Fshesë dore Rovus UV, është pastrues i fuqishëm dore që ju jep lirinë të thithni pluhurat, papastërti dhe mbeturina. Shtimi i dritës UV-C pastron dhe largon bakteret, mikrobet, insektet e shtratit, marimangat e pluhurit dhe më shumë, ndërsa një filtër HEPA H13 pastron ajrin në efikasitet 99,95%. Ideale për shtëpinë, zyrën ose makinën dhe për përdorim në të gjitha tekstilet dhe tapiceritë.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni një dimension të ri në pastrim

Fshese dore Rovus UV e re, kombinon komoditetin e një fshesë me korrent dore me pastrimin e thellë, fuqinë pastruese të dritës UV-C dhe një sistem shumë të efektshëm të filtrimit të ajrit që mund të bllokojë nanopjesëzat e dëmshme. Pastroni me shpejtësi dhe lehtësi tekstilet dhe tapiceritë, sipërfaqet e forta dhe më shumë, dhe siguroni një mjedis më të shëndetshëm për të dashurit tuaj.

 • Rovus Nano UV Vac
 • Rovus Nano UV Vac
 • Rovus Nano UV Vac
 • Rovus Nano UV Vac
 • Rovus Nano UV Vac
 • Rovus Nano UV Vac
 • Rovus Nano UV Vac
 • Rovus Nano UV Vac

Tre mënyra për një shtëpi më të pastër dhe më të sigurt

Kjo fshesë me korrent kompakte, e lehtë është krijuar posaçërisht për të vendosur më shumë energji në duart tuaja dhe për ta bërë pastrimin më të lehtë, më të shpejtë dhe më efektiv, me tre teknologji të shkëlqyera.

 • 1.
  Rovus Nano UV Vac
  Drita UV-C për vrasjen e baktereve dhe të merimangave të shtratit

  Një furçë e veçantë me një dritë të fuqishme UV-C që vret shpejt dhe në mënyrë të sigurtë marimangat, bakteret dhe mikrobet, për të parandaluar kafshimet, sëmundjet dhe kruarjet.

 • 2.
  Rovus Nano UV Vac
  Filter HEPA H13 për bllokimin e grimcave nano

  Një filtër HEPA H13 bllokon edhe nano grimcat më të imta me efikasitet 99,95%, duke u siguruar që ajri i nxjerr nga fshesa e dorës të jetë i pastër, i sigurt dhe pa irritime. Filtri përmirësohet me një trajtim të veçantë antibakterial për të vrarë bakteret në kontakt dhe për të parandaluar përhapjen e aromave të këqija.

 • 3.
  Rovus Nano UV Vac
  Teknologji ciklonike për thithje të fuqishme

  Përdor teknologji ciklonike me dizajn pa qese për ndarje të madhe të papastërtive, duke rezultuar në pastërti të thellë, që heq pluhurin, alergjenët dhe më shumë, duke i dhënë një mjedis më të shëndetshëm me më pak acarim.

Tre mënyra për një shtëpi më të pastër dhe më të sigurt

Kjo fshesë dore me korrent, e lehtë është krijuar posaçërisht për të vendosur më shumë energji në duart tuaja dhe për ta bërë pastrimin më të lehtë, më të shpejtë dhe më efektiv, me tre teknologji të shkëlqyera.

 • Rovus Nano UV Vac

  Zvogëlon irritimet

  Insektet e dyshekeve janë insekte që ushqehen me gjakun e njeriut, zakonisht gjatë natës. Kafshimet e tyre mund të rezultojnë në një numër ndikimesh shëndetësore duke përfshirë skuqjet e lëkurës, efektet psikologjike dhe simptomat alergjike. Me përdorimin e rregullt të Rovus Nano UV ju jeni duke ulur ndjeshëm mundësinë e marrjes pak nga kjo krijesë e bezdisshme.

 • Rovus Nano UV Vac

  Higjenizim

  Drita UV ndihmon në dezinfektimin e të gjitha mobiljeve në shtëpi. Gjithashtu ofron nje higjenizim te thelle. Higjenizizmi me këtë pajisje siguron një ambient më të shëndetshëm për të gjithë familjen falë eleminimit të viruseve dhe baktereve më të imëta me dritën UV.

 • Rovus Nano UV Vac

  Ul ndjeshëm simptomat e alegjive

  Nëse vuani nga alergji ose astmë, pastrimi me fshesën me korrent Rovus UV do të sjelle shume përfitime për shëndetin tuaj. Përdorimi i rregullt i këtij produkti do të ulë simptomat e alergjisë.

 • Rovus Nano UV Vac

  Heq grimcat e dëmshme nano

  Fshesa Rovus Nano UV është e pajisur me filter HEPA të fuqishëm H13 kështu që do të heqë të gjitha ato krijesa më të vogla të dëmshme nga tapetet, perdet, dyshekët dhe tavolinat dhe do të lehtësojë simptomat e alergjisë ose astmës.

Multifunksionale, ekonomike & miqësore për mjedisin

 • Rovus Nano UV Vac
  Aksesore për më shumë përdorim nëpër shtëpi

  Fshesa e dorës gjithashtu vjen me dy aksesorë shtesë, të lehta për tu përshtatur, për më shumë fuqi pastrimi kudo që ju nevojitet.

 • Rovus Nano UV Vac
  Kurseni para

  Teknologjia ciklonike me dizajnin e saj pa qese jo vetëm për përdorim të përshtatshëm dhe të lehtë, por zgjat jetën e pajisjes, por është gjithashtu e mirë edhe për portofolin tuaj sepse nuk ka nevojë për blerje shtesë të çantave.

 • Rovus Nano UV Vac
  Miqësore me mjedisin

  Nuk ka nevojë të përdorni produkte pastrimi të tilla si kimikate të ashpra të cilat janë të dëmshme për mjedisin dhe shumë gjithashtu kanë erë të pakëndshme. Pastroni filtrin duke përdorur vetëm ujë çezme.

Pa qese për pluhurat

 • Rovus Nano UV Vac
  Pa qese për pluhurat

  Fshesa është pa qese, e cila ju lejon të shihni se çfarë thithni, duke ju dhënë më shumë kontroll mbi procesin.

 • Rovus Nano UV Vac
  2 shpejtësi të ndryshme

  Fshesa thithese e dores mund të funksionojë me dy shpejtësi të ndryshme.

 • Rovus Nano UV Vac
  Fuqia thithëse 7-19 kPa

  Ka fuqi thithje që kalon nga 7 në 10 kPa - mjaftueshëm për të trajtuar rrëmujat më të mëdha ose sipërfaqet më delikate.

Informacione Shtesë

Pakatimi perfshin:

 • Pajisja
 • Pjesa bazë
 • Aksesori në formë gypi thithës
 • Aksesori i sheshtë për thithje
 • Furçën pastruese
 • Me korend
Rovus Nano UV Vac

Seti i aksesorëve:

 • 2 Filtra HEPA H13
 • 1 tub UV me dritë UV

Shikoni setin e aksesorëve këtu

Rovus Nano UV Vac

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star