Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Filtër për freskuesin personal Rovus

Photo
Video
-20%

Freskuesi personal Rovus është mënyra ideale për të siguruar një mikroklimë të freskët kudo që të jeni. Kjo njësi kompakte ftoh ajrin në hapësirën tuaj personale, por gjithashtu e pastron dhe lagështon atë. Tani mund të siguroheni që freskuesi juaji do të funksionojë gjithmonë në mënyrën më të mirë me filtrin zëvendësues E 10 që instalohet shpejtë dhe lehtë.

Filtër për freskuesin personal Rovus

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 952 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Freskuesi personal Rovus është mënyra ideale për të siguruar një mikroklimë të freskët kudo që të jeni. Kjo njësi kompakte ftoh ajrin në hapësirën tuaj personale, por gjithashtu e pastron dhe lagështon atë. Tani mund të siguroheni që freskuesi juaji do të funksionojë gjithmonë në mënyrën më të mirë me filtrin zëvendësues E 10 që instalohet shpejtë dhe lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbajeni të pastër freskuesin tuaj personal Rovus

Freskuesi i ri personal Rovus është projektuar me zgjuarsi për të sjellë komoditetin e freskët të një ventilatori së bashku me efektin lagështues dhe pastrues. Tani mund ta mbani freskuesin tuaj të funksionojë në gjendje të përsosur me një filtër zëvendësues të lehtë për t'u instaluar. E bërë nga materiali cilësor sfungjeri, roli kryesor i tij është të avullojë ujin i cili ftoh ajrin që kalon.

Një filtër që sjell ajër të freskët

Freskuesi personal Rovus punon me një kombinim të një ventilatori elektrik dhe avullimit të ujit, për të sjellë ajër të freskët aty ku ju nevojitet. Por me kalimin e kohës filtri natyrisht do të bëhet më i ndotur nga pluhuri, papastërtia dhe më shumë. Kur kjo të ndodhë, sistemi do të funksionojë me më pak efektivitet.

Zëvendësoni filtrin tuaj, zgjidhje e garantuar

Mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për ta mbajtur freskuesin tuaj në gjendje të mirë është të zëvendësoni rregullisht filtrin me një të projektuar posaçërisht nga Rovus. I sigurt dhe i lehtë për t'u instaluar pa përdorimin e veglave, duke zgjatur jetën e freskuesit tuaj personal Rovus.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star