Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Çarçaf me llastik Essentials Dormeo

Photo
Video
-30%

Rifreskoni shtratin tuaj me një çarçaf të ri për një sezon të ri dhe zgjidhni më të mirën për komoditet dhe stil nga Dormeo, ekspert i gjumit. Shtrati juaj do duket i përsosur me një çarçaf me cilësi të lartë që qëndron gjithmonë në vend. Jo më parehati, rrudha ose mbledhje të pakëndshme, vetëm ndjesia e qetë e pambukut 100% për të pushuar dhe relaksuar. I disponueshëm në 6 ngjyra dhe 7 përmasa.

Çarçaf me llastik Essentials Dormeo

Çmimi: Nga 1,890 Lekë Deri në


Oferta: Nga 1,323 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Rifreskoni shtratin tuaj me një çarçaf të ri për një sezon të ri dhe zgjidhni më të mirën për komoditet dhe stil nga Dormeo, ekspert i gjumit. Shtrati juaj do duket i përsosur me një çarçaf me cilësi të lartë që qëndron gjithmonë në vend. Jo më parehati, rrudha ose mbledhje të pakëndshme, vetëm ndjesia e qetë e pambukut 100% për të pushuar dhe relaksuar. I disponueshëm në 6 ngjyra dhe 7 përmasa.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini koleksionit tuaj të çarçafëve, çarcafin me llastik Essential

Dormeo e kupton që një gjumë i mirë fillon me shtratin tuaj dhe për rehati dhe higjenë maksimale është e rëndësishme që rregullisht të ndërroni çarçafët tuaj. Përditësoni koleksionin tuaj me një çarçaf me llastik që të duket bukur dhe të ndiheni mirë.

  

I përshtatet plotësisht dyshekut tuaj

Me këtë çarçaf të pajisur me llastik nuk ka më shqetësime në lidhje me çarçafët e sheshtë që palosen ose levizin gjate natës nga dysheku juaj dhe kanë nevojë për vëmendje të përditshme. Llastiku i fortë i përdorur në të katër cepat siguron që të mbahet fort në dyshekun tuaj, duke qëndruar në vend gjatë gjithë natës. Kursen kohë, duket bukur dhe është perfekt për të fjetur.

Pambuk 100%  natyral

Pambuku është materiali ideal për përdorim në kontakt direkt me lëkurën, duke qenë i butë, i fortë, i ajrosshem dhe thithës. Anti alergjik dhe natyrisht anti-statik, pambuku është gjithashtu një përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë - duke ju ofruar freski në verë, të ngrohtësi në dimër dhe rehati gjatë gjithë vitit.

Lehtësi në mirëmbajtje

Çarçafi lahet plotësisht në lavatriçe në 60°. Ngjyra mbetet e njëjtë për vite me radhë, dhe me kalimin e kohës pëlhura bëhet më e butë, duke ju dhuruar një ndjesi të pastër dhe të freskët, për të cilën do të pëlqeni të relaksoheni.

Një çarçaf për çdo dhomë gjumi

Çarçafi me llastik Dormeo Essentials vjen në 6 ngjyra për të kompletuar çdo dhomë gjumi dhe ju mund të zgjidhni ndërmjet tyre: krem, lejla, jeshile, bojeqielli, blu, gri. Mund të përdoret me dyshekë me trashësi deri 30 cm dhe është i disponueshëm në shtatë përmasa: 80X200; 90X200; 120X200; 140x200, 160x200; 180x200; 200x200.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Materiali 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme Blu, cream, Jeshile, mauve
Programi Dormeo Salloni
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star