Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Jorgan V3 Dormeo

Photo
Video

Siena duvet is soft, cozy and allows your body to breathe, thus you will feel cool and comfortable all night long. You can use this duvet all year around. It is ideal for people prone to allergies. Machine washable at 60°C, temperature that kills dust mites. 4 dimensions available: 140x200 cm, 160x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm.

Jorgan V3 Dormeo
Nga 6,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Siena duvet is soft, cozy and allows your body to breathe, thus you will feel cool and comfortable all night long. You can use this duvet all year around. It is ideal for people prone to allergies. Machine washable at 60°C, temperature that kills dust mites. 4 dimensions available: 140x200 cm, 160x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Balanca e butësisë dhe ngrohtësisë

Jorgan Dormeo Siena shumë i butë, për gjumë të qetë e të rehatshëm gjatë gjithë vitit. I përbërë nga materiale shumë cilësore të cilat i rezistojnë viteve për tju ofruar rehati maksimale. Qepja e tij në formë zig-zag, nuk lejon që mbushja të mbidhet nëpër cepa edhe pas shumë e shumë larjesh.

Jorgani mund të përdoret gjatë gjithë vitit

Mbushja e tij është me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep® që e bën këtë jorgan shumë të butë dhe ajroset lehtësisht. Struktura unike e këtyre mikorfibrave krijon xhepa ajri, për ti shtuar edhe më shumë volumin jorganit dhe duke e bërë edhe më të lehtë dhe të përdorshëm gjatë gjithë vitit, e madje edhe në ditët e nxehta të verës.

Materiale cilësore

Këllëfi i saj është me mikrofibra Softdream të cilat janë të forta, rezistente dhe thahen shpejt. Falë këtyre materialeve, jorgani juaj nuk do të humbasë formën, ngjyrën dhe strukturën dhe ju do të shijoni këtë rehati për shumë vite me rradhë.

Për më shumë higjene ky jorgan lahet me 60°C

Jorgani Siena lahet me 60°C - temperaturë në të cilën shkatërrohen të gjitha mikrobret dhe papastëritë, kështu ju do të flini të qetë dhe në një ambjent të freskët. Falë materialeve të përdorura, ky jorgan thahet shpejt, por duhet ta shkundni disa herë gjatë kohës që thahet, për të parandaluar ngjeshjen e materialit në brëndësi. Jorgani është i disponueshëm në 2 përmasa: 140 x 200 cm dhe 200 x 200 cm.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester (softdream micro fibres)
Mbushja 100% polyester (Wellsleep® advanced fibres)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200 cm; 160x200 cm; 200x200 cm; 200x220 cm
Stina të gjithë vitin

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë