Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Batanije My Comfortable Dormeo

Photo
Video

Batanije praktike dhe elegante, e cila do ti shtojë rehati dhe stil jo vetëm shtëpisë tuaj por çdo ambjenti ku ju do ta përdorni.  Me material super të butë dhe në ngjyra të këndshme gri dhe rozë do t’ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi. Me përmasë 120x160cm, mund të lahet në 30°C.

Batanije My Comfortable Dormeo
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Batanije praktike dhe elegante, e cila do ti shtojë rehati dhe stil jo vetëm shtëpisë tuaj por çdo ambjenti ku ju do ta përdorni.  Me material super të butë dhe në ngjyra të këndshme gri dhe rozë do t’ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi. Me përmasë 120x160cm, mund të lahet në 30°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni komoditetin e një batanije vërtet të butë

Gjithmonë ndjehemi mirë kur strukemi nën një batanije të ngrohtë e të butë dhe shijojmë ndjenjën e rehatisë dhe sigurisë së thellë që ajo sjell. Pra, pse të mos shtoni pak stil në dhomën tuaj të gjumit, dhomën e ndenjes  apo në verandën tuaj me batanijen e re Dormeo My Comfortable. E bërë nga material pellush shumë i butë, është dhurata perfekte për veten ose familjarët tuaj, po aq e lehtë për t'u dashuruar aq edhe për t'u kujdesur.

Praktike dhe e gjithanshme, me dhjetëra përdorime në shtëpi dhe jashtë

Vendi i duhur për të vendosur këtë batanije jashtëzakonisht komode është në një krevat për t'i dhënë një shtresë shtesë ngrohtësie dhe përditësimi të menjëhershëm stilit të dhomës tuaj të gjumit, por fakti i thjeshtë është se ajo mund të përdoret pothuajse kudo.

  • Në divan ose kolltuk, për rehati më të madhe kur shikoni TV ose lexoni një libër
  • E përkryer për ditët më të freskëta në kopsht, në piknik ose në plazh, kur mund të mbështilleni dhe të mbroheni nga të dridhurat dhe të shijoni komoditetin e shtëpisë kudo që të jeni.
  • Vendoseni në dysheme dhe krijoni një zonë loje të sigurt për foshnjat dhe të vegjlit
  • Mbajeni një në makinë - do të habiteni se sa shpesh ju vjen në ndihmë një batanije në një udhëtim
  • Përdoreni si shall në ditët e dimrit dhe mbështilluni me luks të vërtetë
  • Vendoseni në një shtrat për kafshë shtëpiake
  • Materiali i ngrohtë, por i lehtë prej pellushi do të thotë se batanija është e lehtë për t'u ruajtur dhe e lehtë për t'u mbajtur – perfekte për kamping.

E disponueshme në dy ngjyra relaksuese, me një dizajn klasik

Batanija Dormeo My Comfortable ka përmasë 120x160 cm dhe është e disponueshme në dy ngjyra gri dhe rozë. Pjeset anesore te batanijes janë të punuara me një dizajn klasik duke përdorur qepjen ne te kundert. Për të siguruar higjienë, lahet në 30°C dhe thahet shpejt.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star