Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set Këllëfësh Emotion Owl Dormeo

Photo
Video
-40%

Mbani dhomën e gjumit të fëmijës tuaj të freskët me një set të ri që është pjesë e koleksionit Dormeo Emotion Owl. Me material 100% pambuk për më shumë rehati, secili set ka një këllëf jorgani dhe jastëku me një model të lezetshëm në njërën anë, dhe një ngjyrësh në anën tjetër, 4 pamje në 1. Lahet në 60 °C, i disponueshme në përmasë 140x200cm dhe 200x200cm, dhe në ngjyrë blu ose të verdhë.

Set Këllëfësh Emotion Owl Dormeo

Çmimi: 3,690 Lekë


Oferta: 2,210 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Mbani dhomën e gjumit të fëmijës tuaj të freskët me një set të ri që është pjesë e koleksionit Dormeo Emotion Owl. Me material 100% pambuk për më shumë rehati, secili set ka një këllëf jorgani dhe jastëku me një model të lezetshëm në njërën anë, dhe një ngjyrësh në anën tjetër, 4 pamje në 1. Lahet në 60 °C, i disponueshme në përmasë 140x200cm dhe 200x200cm, dhe në ngjyrë blu ose të verdhë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndryshoni setin e këllëfëve për të fjetur në një ambejnt të pastër dhe të freskët

Është e rëndësishme që rregullisht të lani dhe zëvendësoni çarçafët e fëmijës suaj për t'u siguruar që ata janë duke fjetur në një ambient të freskët, të shëndetshëm dhe higjienik, për të parandaluar alergjitë dhe acarimet dhe për ti dhënë një gjumë të shkëlqyeshëm gjatë natës

Bëni një gjumë të mirë me setin Emotion Owl

Të gjithë i duan bufat, me trupat e tyre të lezetshëm, të rrumbullakët dhe sytë e çuditshëm. Koleksioni i lodrave dhe seteve të këllëfëve të butë Dormeo Emotion Owl sjell këto kafshë të këndshme në shtëpinë tuaj për të krijuar një ambient të ngrohtë, mikpritës dhe të sigurt për të eksploruar ndjenjat, për t'u çlodhur dhe shijuar gjumin e natës të plotë dhe të shëndetshëm. Tani fëmija juaj mund të flejë me një mik të preferuar në një dhomë gjumi që ndihet si në shtëpi, e bërë nga materiale cilësore që do t'ju japin qetësi.

Stili 4 në 1 për pamje më të freskët

Seti I këllëfeve është i kthyeshëm në të dyja anët. Në njërën anë është modeli i bufave, që tregon bufët e lezetshëm dhe simpatikë ndërsa mbyllin sytë dhe bien në gjumë, duke ëndërruar mbi re të buta dhe me gëzof, në sfondin e stipave klasike. Në anën tjetër është një ngjyrësh. Kombinojini dhe përshtatini anët për të krijuar deri në 4 pamje të shkëlqyeshme, për ta mbajtur gjithnjë dhomën e gjumit të fëmijës suaj të freskët dhe të ndritshme. Në dispozicion në dy ngjyra, blu e lehte dhe të verdhë.

Materiale natyrale për më shumë rehati dhe hijeshi

Këllëfi i jorganit dhe jastëkut janë bërë me material 100% pambuku. Ky material jo-alergjik, plotesisht natyral, mund të lahet në 60 °C. Seti ruan ngjyrën dhe modelin e tij të gjallë edhe pas shumë  vitesh përdorimi, duke u bërë edhe më i butë gjatë larjeve. Një set praktik dhe i këndshëm në koleksionin e çdo familjeje.

Në dispozicion në dy përmasa

Seti është në dispozicion me dy përmasa 140x200cm (me 1 këllëf jastëk) dhe 200x200 (me 2 këllëf jastëku). Këllëfi i jorganit është me zinxhir, për më shumë lehtësi kur e hiqni për ta larë dhe kur e vendosni.

 

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Materiali 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Verdhë
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë