Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Robot Kuzhine Deluxe Noir Delimano

Photo
Video
-40%

Përzieni brumin e bukës, brumin e biskotave, brumin e ëmbëlsirave dhe më shumë me Delimano Kitchen Robot Deluxe Noir. Pamja e shkëlqyeshme e zezë dhe materiali prej çeliku i këtij mikseri me një motor me fuqi 1500W që ju jep rezultate pa mundim çdo herë. Një tas prej çeliku inox me madhësi familjare mund të trajtojë deri në 2 kg brumë. Ka 3 aksesorë për përzierjen e brumit.

Robot Kuzhine Deluxe Noir Delimano

Çmimi: 24,990 Lekë


Oferta: 14,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Përzieni brumin e bukës, brumin e biskotave, brumin e ëmbëlsirave dhe më shumë me Delimano Kitchen Robot Deluxe Noir. Pamja e shkëlqyeshme e zezë dhe materiali prej çeliku i këtij mikseri me një motor me fuqi 1500W që ju jep rezultate pa mundim çdo herë. Një tas prej çeliku inox me madhësi familjare mund të trajtojë deri në 2 kg brumë. Ka 3 aksesorë për përzierjen e brumit.

Më shumë
Detajet e produktit

Një ndihmë e madhe në kuzhinën tuaj

Sa herë keni dëshiruar për një palë duar rezervë ndërsa jeni duke përgatitur një tortë të shijshme, bukë ose biskota të shijshme për të dashurit tuaj? Ju prezantojmë Delimano Kitchen Robot Deluxe Noir, asistentin tuaj të ri të besueshëm për detyra të panumërta të kuzhinës!

Tërheqës në ngjyrën e tij e zezë me shkëlqim, ky robot jo vetëm që duket mirë, por gjithashtu jep rezultate të mahnitshme me ndihmën e motorit të tij të fuqishëm 1500W. Një tas me të vërtetë i madh me kapacitet 5.5 l mund të trajtojë me lehtësi një tortë të madhe për ditëlindje me madhësi familjare, duke u siguruar që çdo pikë e vogël të jetë e përzier plotësisht. Ndaloni humbjen e kohës dhe energjisë me lëvizje manuale dhe shikoni sa më shpejt do të jetë receta juaj e tortës së gjysheve në tryezën tuaj festive.

10 shpejtësi për një tortë të përsosur, krem, ose byrek

Roboti i kuzhines Delimano Deluxe Noir mund të përdoret për të gjitha llojet e detyrave të pjekjes. Motori i tij i fuqishëm mund të funksionojë me 10 shpejtësi, kështu që ju mund të bëni pa frikë torta të ndryshme, krem të trashë ose petë delikate për byrek. Dizajni i thjeshtë dhe intuitiv e bën të lehtë përdorimin - thjesht shtypni butonin dhe konfiguroni shpejtësinë e preferuar. Për detyra më kërkuese siç është rrahja e të bardhave të vezëve, ne kemi shtuar shpejtësinë turbo. Funksioni i pulsimit është gjithashtu i disponueshëm.

Një tas XL për 2 bukë

Një tas me çelik inox me madhësi familjare është aq i madh sa të gatuaj lehtë një sasi të madhe brumi deri në 2 kg, e cila është e mjaftueshme për 2 bukë të mëdha në të njëjtën kohë. Roboti i fuqishëm do të bëjë pa mundim brumë elastik, i cili do të jetë i lehtë për t'u formuar në bukë ose bagueta.

Tasi është bërë nga 100% çelik inox kështu që ju mund ta lani atë me lehtësi; gjithashtu, nuk ka grumbullim të mykut dhe mbetjeve prapa pjesës plastike.

Me 3 aksesorë

Delimano Kitchen Robot Deluxe Noir vjen me 3 aksesorë metalike të qëndrueshme, për të cilat çdo kuzhinier ka nevojë:

 • grep me veshje jo ngjitëse për të gjitha llojet e brumit
 • rrahës, me veshje jo ngjitëse  me buzë silikoni për brum kremoz; ajo copëtohet dhe përzihet në të njëjtën kohë
 • përzjerës çelik inox për rritjen e vëllimit të përzierjes, të tilla si e bardha e vezës ose kremi i rëndë

Teknologjia inteligjente e lëvizjeve planetare të ingranazheve siguron që lëvizja / rrahja ose brumi të arrijnë çdo milimetër katror të tasit. Mund ta ndryshoni aksesorin duke anuar kokën - shumë e lehtë dhe e dobishme.

Mbani Kuzhinë tuaj të Pastër

Delimano Kitchen Robot Deluxe Noir përmban një mbrojtjese ndaj spërkatjeve, kështu që është e lehtë të mbash të pastër kuzhinën tënde. Mbrojtësi i spërkatjes është vetë-mbajtës - ai qëndron në vendin e tij edhe nëse hapet koka e animit (ndryshe nga mbrojtësit e zakonshëm të spërkatjes).

Dizajn kompakt, dhe pastrim është si një fllad

Dizajni i qëndrueshëm siguron që roboti është i qëndrueshëm gjatë operimit dhe jep performancë të besueshme për shumë vite që do të vijnë. Pas përdorimit, thjesht hidhni grepin dhe rrahësin, tasin dhe mbrojtësen ndaj spërkatjeje. Pastrimi është shumë i thjeshtë.

Informacione Teknike

 • Fuqia 1500W
 • Voltazhi 220-240V~
 • Kapaciteti i tasit 5,5 l (materiali çelik inox)
 • Permasa 39 x 33,5 x 24 cm
 • Niveli i zhurmës 68~75dB
 • Pesha Neto: 5,5kg (GW 6,8kg)

Paketimi perfshin

 • 1 x pjesa bazë me fuqi 1500 W dhe ingranazh metali, teknologji smart soft, 10 shpejtësi + pulsim
 • 1 x tas çelik inox per perzjerje 5.5 Litra
 • 1 x grep brumi, me veshje jo ngjitëse
 • 1 x rrahës, me veshje jo ngjitëse
 • 1 x përzjerës çelik inox
 • 1 x mbrojtëse nga spërkatja
Të dhëna teknike
Pesha 5,5kg
Përmasat 39x33,5x24cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë