Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Thekse Buke Delimano Joy

Photo
Video
-33%

Shijoni bukë të thekur sipas preferencës tuaj, falë thekses Delimano Joy. 7 nivele të ndryshme për të thekur bukën sipas preferencave. Fuqia: 750W.

Thekse Buke Delimano Joy

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shijoni bukë të thekur sipas preferencës tuaj, falë thekses Delimano Joy. 7 nivele të ndryshme për të thekur bukën sipas preferencave. Fuqia: 750W.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni bukë të thekur sipas preferencës tuaj, falë thekses Delimano Joy. 7 nivele të ndryshme për të thekur bukën sipas preferencave. Dizajni i saj ju lejon që të hidhni një vështrim të lehtë bukës gjatë thekjes dhe nxjerrja e bukës është e thjeshtë dhe e sigurtë. Për më shumë komoditet, theksja Delimano Joy gjithashtu ka një dorezë e cila ngrihet lart për të hequr me lehtësi bukën dhe një tabaka thërrimesh për një pastrim të lehtë. Fuqia: 750W

  • 2 anë - perfekt për mëngjes të vetëm ose të dyfishtë;) por edhe për shkak të fuqisë së lartë është mjaft i shpejtë për mëngjesin e gjithë familjes
  • Funksioni i vetë-përqëndrimit - për të thekur bukën në mënyrë të barabartë në të dy anët, duke mos lejuar që njëra anë të bëhet më shumë se tjetra
  • tabaka thërrimesh për pastrim të lehtë - mblidhni thërrimet në fund, kështu që lehtë mund t'i hiqni me një lëvizje të vetme
  • dorezë e cila ngrihet për heqjen e lehtë të feta të vogla - shmang rrezikun e djegies së gishtit në pjesën e ngrohjes
  • funksionin e shkrirjes / ringrohjes / anulimit
  • pjesë plastike të ftohta në prekje - siguron që nuk do të digjen ndërsa ajo funksionon

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star