Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Shtrydhëse frutash Dolcevita Delimano

Photo
Video
-50%
Shtrydhëse frutash Dolcevita me motor të fuqishëm 500 w dhe një shportë filtruese me mikro rrjetë çeliku inox, duke siguruar nxjerrjen maksimale të lëngut nga frutat dhe perimet tuaja të preferuara. Projektuar duke pasur parasysh komoditetin, shtrydhësja është e lehtë për t'u montuar, çmontuar dhe pastruar. Së bashku me shtrydhësen e frutave është edhe gota për lëng me kapacitet 0.6L dhe një grumbullues i I mbetjeve të frutave me një kapacitet 1.3L.
Shtrydhëse frutash Dolcevita Delimano

Çmimi: 10,990 Lekë


Oferta: 5,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Shtrydhëse frutash Dolcevita me motor të fuqishëm 500 w dhe një shportë filtruese me mikro rrjetë çeliku inox, duke siguruar nxjerrjen maksimale të lëngut nga frutat dhe perimet tuaja të preferuara. Projektuar duke pasur parasysh komoditetin, shtrydhësja është e lehtë për t'u montuar, çmontuar dhe pastruar. Së bashku me shtrydhësen e frutave është edhe gota për lëng me kapacitet 0.6L dhe një grumbullues i I mbetjeve të frutave me një kapacitet 1.3L.
Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn elegant dhe siguri e garantuar 

Siguria është parësore me shtrydhësen Dolcevita. Ajo është e pajisur dhe një mikroçelës për siguri të shtuar. Pastrimi është i lehtë me pjesët e ndashme dhe të sigurta për tu larë edhe në pjatalarëse.

Kapaku transparent ju lejon të monitoroni procesin e lëngjeve, ndërsa këmbët e gomës jo-rrëshqitëes sigurojnë qëndrueshmëri gjatë funksionimit. Baza e saj prej çeliku jo vetëm që duket e hijshme, por gjithashtu siguron qëndrueshmëri.

Shtrydhëse frutash Dolcevita

Shijoni lëngjet e freskëta me plot vlera ushqyese!

Përjetoni komoditetin dhe përfitimet shëndetësore të lëngjeve të freskëta me Delimano Dolcevita me 2 shpejtësi funksionimi, ju keni fleksibilitetin për të zgjedhur shpejtësinë optimale për lloje të ndryshme frutash apo perime. Shporta filtruese siguron që ju të merrni lëngun e freskët në çdo moment.

Shtrydhëse frutash Dolcevita

Specifikat teknike & avantazhet

 • Fuqia motorike: AC 220-240V 50/60Hz, 500W
 • Mbyllje e sigurtë
 • Mikroçelës për më shumë siguri
 • Gotë të lëngjeve 0.6L
 • Mbledhës i mbetjeve 1.3L
 • Këmbë gome jo-rrëshqitëse
 • Motorri i plotë bakri 7028 me siguresë termostati
 • Kabllo e rrymës 1.2 metra
 • 2 opsione shpejtësie
 • Pjesë të ndashme dhe të sigurta për larje enësh për mirëmbajtje të lehtë
Shtrydhëse frutash Dolcevita

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star