Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Fritezë Air Fryer Supreme

Photo
Video
-20%
Shijoni pulë krokante, patate të skuqura ose ëmbëlsira të shijshme pa u ndier në faj - provoni mënyrën më të shëndetshme të skuqjes me Delimano Air Fryer Supreme. Më kompakte se kurrë, kjo fritezë me ajër e përmirësuar teknikisht dhe vizualisht mund të skuqë, pjek ose dehidratojë shumë lloje ushqimesh me ndihmën eprogrameve të ndryshme.
Fritezë Air Fryer Supreme

Çmimi: 14,990 Lekë


Oferta: 11,990 Lekë

Nga 11,390 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë
Shijoni pulë krokante, patate të skuqura ose ëmbëlsira të shijshme pa u ndier në faj - provoni mënyrën më të shëndetshme të skuqjes me Delimano Air Fryer Supreme. Më kompakte se kurrë, kjo fritezë me ajër e përmirësuar teknikisht dhe vizualisht mund të skuqë, pjek ose dehidratojë shumë lloje ushqimesh me ndihmën eprogrameve të ndryshme.
Më shumë
Detajet e produktit

Përgatisni ushqime të shijshme të skuqura deri në 25% më shpejt

Le ta pranojmë - ne të gjithë e duam ushqimin e skuqur, por shumë ndihen fajtorë që kanë ngrënë gjithë atë yndyrë e cila është e nevojshme për skuqjen e duhur të ushqimit. Për të mos përmendur skuqjen e ushqimit kërkon mjaft kohë dhe lë erëra të pakëndshme në kuzhinën tuaj. Ekziston një mënyrë më e mirë për të përgatitur ushqim të skuqur - me Delimano Air Fryer Supreme!

Delimano Air Fryer Touch

Sekreti: Qarkullimi i ajrit të nxehtë

Qarkullimi i ajrit të nxehtë do të sigurojë që ushqimi juaj të jetë krokant nga jashtë dhe i gatuar në mënyrë të barabartë brenda – me pak ose aspak vaj shtesë. Thjesht futni ushqimin ne Air Fryer, zgjidhni një program dhe shikoni se sa shpejt ushqimi juaj do të marre ngjyrën kafe e artë dhe tepër i freskët. Nuk do të dëshironi të skuqeni më në vaj!

Programe të ndryshme për shumëllojshmëri pjatash

Friteza me ajër ka programe shumë të thjeshta për t'u përdorur. Thjesht zgjidhni një nga funksionet e paracaktuara të testuara dhe të vërtetuara dhe lëreni fritezen të punojë në vendin tuaj për të sjellë rezultatet më të mira në tryezën tuaj! Zgjidhni:

 • Patate të skuqura
 • Krah pule
 • Kotoleta
 • Mish
 • Peshk
 • Emëlsira
 • Dehidratoni ushqime
 • Shkrirje ushqimesh
Delimano Air Fryer Touch

Me veçori të përshtatshme për përdorim dhe ruajtje të lehtë

Kur ktheheni të lodhur në shtëpi nga puna, asgjë më shumë se një pajisje kuzhine e lehtë për t'u përdorur, e cila përshpejton përgatitjen e ushqimit tuaj. Air Fryer Supreme ofron shumë funksione të dobishme që do ta bëjnë përdorimin e tij të këndshëm dhe të sigurt për të gjithë familjen.

 • Delimano Air Fryer

  Doreza e ftohtë në prekje dhe veçori të tjera sigurie si fikja automatike, drita dhe sinjali.

 • Delimano Air Fryer

  Ekrani dixhital me prekje të shpejtë lejon një përzgjedhje të qartë të funksioneve dhe cilësimeve.

 • Delimano Air Fryer Touch

  Veshja jo ngjitëse si në shportë ashtu edhe në tas parandalon ngjitjen e ushqimit dhe lejon larjen e lehtë.

Pamje e mrekullueshme për çdo kuzhinë

Me pamjen e tij moderne dhe elegante Air Fryer Supreme do të përshtatet në çdo kuzhinë. Dizajni i tij që projekton një elegancë dhe cilësi supreme bazuar në tendencat kryesore globale. Tani, mund të shijoni ushqimet tuaja të preferuara ndërsa mbroni shtëpinë tuaj nga era e rëndë e yndyrës.

Delimano Air Fryer Touch
Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • Fuqia: 220-240V ~ 50Hz 1300W
 • Kontrolli i temperaturës: 80-200℃
 • Kapaciteti: 6,3L
 • Përmasa e produktit ≈ 31x26x35cm
 • Tabaka jongjitëse e vajit dhe shporta ushqimore - mund të lahen edhe në pjatalarëse
 • Digitale
 • Mbrojtje e integruar nga mbinxehja për gatim të sigurt.
 • Ekran LED me prekje për perdorim të lehtë.
 • Kohëmatësi deri në 60 minuta për rezultate të përsosura gatimi.
 • E pajisur me këmbë që nuk rrëshqasin për vendosje të sigurt.
Delimano Air Fryer Supreme

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star