Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Pajisje për këmbët 2në1 Foot Spa Wellneo

Photo
Video
-50%

Wellneo 2në1 një pajisje për masazhimin dhe rigjenerimin e këmbëve të lodhura. Temperaturë e rregullueshme nga 35°C to 48°C dhe mund të përdoret nga 10 – 60 min për tu relaksuar siç ju dëshironi në rehatinë e shtëpisë tuaj. E madhe mjaftueshëm për këmbë me gjatësi 35cm, dhe shumë e thjeshtë në përdorim.

Pajisje për këmbët 2në1 Foot Spa Wellneo

Çmimi: 16,990 Lekë


Oferta: 8,495 Lekë

Nga 8,070 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Wellneo 2në1 një pajisje për masazhimin dhe rigjenerimin e këmbëve të lodhura. Temperaturë e rregullueshme nga 35°C to 48°C dhe mund të përdoret nga 10 – 60 min për tu relaksuar siç ju dëshironi në rehatinë e shtëpisë tuaj. E madhe mjaftueshëm për këmbë me gjatësi 35cm, dhe shumë e thjeshtë në përdorim.

Më shumë
Detajet e produktit

Kujdesi për të cilin kanë nevojë këmbët tuaja

Këmbët tona janë një nga pjesët më të lëna pas dore, ne nuk i kushtojmë vëmendjen e duhur dhe harrojmë që aty përfundojnë rreth 72.000 nerva. Jepini këmbëve tuaja kujdesin që ato meritojnë me Wellneo 2në1 Foot Spa. Masazh intensiv, një banjë e ngrohtë ose aromaterapi relaksuese - gjithçka në këtë një produkt të mrekullueshëm dhe në komoditetin e shtëpisë tuaj!

Fuqia shëruese e ujit të ngrohtë për këmbët

Zhytja e këmbëve në banjë me ujë të ngrohtë nuk është vetëm relaksuese dhe shplodhese. Kur i fusni këmbët në ujë të ngrohtë, kjo bën të mundur qarkullim më të mirë të gjakut. Dhe përveç kësaj, një banjë me ujë të ngohtë për këmbën ndihmon edhe në këto probleme:

  • lehtëson dhimbjet reumatike
  • zvogëlon lodhjen e këmbëve dhe lehtëson dhimbjen
  • këmbët e ftohta dhe madje edhe në lehtësimin e simpotomave të gripit

Një banjë e ngrohtë për këmbët tuaja për të luftuar lodhjen

Wellneo 2në1 Foot Spa mund të përdoret në temperatura të ndryshme nga 35 ° C deri 48 ° C, të cilën mund ta përcaktoni dhe mund ta kontrolloni në ekranin e saj të madh i cili është shumë i thjeshtë për tu përdorur. Me funksionin e kohëmatësit nga 10 - 60 min, ju mund ta përdorni për aq kohë sa ju dëshironi. Ju gjithashtu mund të shtoni vaj esencial për aromaterapinë dhe më pas thjesht të relaksoheni dhe të shijoni masazhin e ngrohtë të këmbëve.

Rehati maksimale per kembet dhe masazh relaksues

Wellneo 2në1 Foot Spa është një pajisje e dizajnuar në mënyrë perfekte me të gjitha tiparet më të mira të metodave te ndryshme te masazhimit si masazh me ujë, shiatsu, nxehtësisë dhe hidroterapisë. Masazhon butësisht pjesën e sipërme të këmbëve me ujë të rrjedhshëm të ngrohtë ndërsa rulonat masazhuese të këmbëve zbutin thembra dhe sigurojnë një masazh rigjenerues. Ky kombinim i mrekullueshëm mund t'ju ndihmojë të përmirësoni gjëndjen e përgjithshme trupore.

Masazh qetësues për këmbët

Në pjesën e poshtme të pajisjes janë 2 grupe rullonash, ku secila prej tyre arrin pjesë të ndryshme të këmbëve dhe duke lëvizur në drejtime të ndryshme. Mund të përshtatet për këmbë të gjata 35 cm dhe me lartësi 25 cm, madje mund të arrijë edhe kyçet e këmbëve. Dhe pasi të keni përfunduar, ju mund të hiqni ujin me tubin e saj i cili është i vendosur në pjesën e poshtme.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star