Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Tharëse Flokësh Rovus

Photo
Video

Tharëse flokësh Rovus me dorezë të palosshme e përshtatshme për udhëtime ose shtëpi të vogla. Është e lehtë dhe kompakte, por e fuqishme 1200 W.

Tharëse Flokësh Rovus
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Tharëse flokësh Rovus me dorezë të palosshme e përshtatshme për udhëtime ose shtëpi të vogla. Është e lehtë dhe kompakte, por e fuqishme 1200 W.

Më shumë
Detajet e produktit

E vogël, praktike, efikase

Keni nevojë për diçka që e bën punën e saj shpejt, pa probleme, me efikasitet dhe gjithashtu lehtë? Nëse kërkoni një aksesor të fuqishëm për t'ju bërë të dukeni shkëlqyeshëm gjatë gjithë kohës, në çdo kohë, kudo, sapo e keni gjetur - Tharëse flokësh e palosshme Rovus.

Perfekte për pushime ose udhëtime biznesi

Tharëse flokësh me palosje Rovus është aksesori i duhur për udhëtimin tuaj të fundjavës, udhëtimin e punës, pushimet tuaja ose thjesht në komoditetin e shtëpisë tuaj. Është kompakte, e palosshme dhe me të vërtetë e lehtë për t'u përshtatur në mënyrë të përkryer në dorën tuaj.

E fuqishme por e lehtë

Kjo tharëse flokësh është e shpejtë, efektive dhe me performancë të lartë - ka fuqi prej 1200 W për të kryer punën e saj siç duhet. Në të njëjtën kohë, është i vogël dhe ka një dorezë të palosshme, kështu që mund ta vendosni lehtësisht në valixhen tuaj ose në raftin e vogël të banjës.

Lehtësi dhe komoditet në përdorim

Falë materialit të butë në prekje, është i rehatshëm për t'u mbajtur dhe i thjeshtë për t'u përdorur. Ju mund të zgjidhni preferencën tuaj për tharjen e flokëve me dy shpejtësi të ndryshme për të tharë në mënyrë perfekte flokë të shkurtër ose të gjatë. Thjesht është tharësja e përsosur e flokëve për të gjithë.

Bëhu i mrekullueshëm me Rovus

Tharëse flokësh e palosshme Rovus ka të gjithë fuqinë e një tharëse flokësh të rregullt, por është e lehtë dhe kompakte. Është ideal për bagazhe të vogla, madje edhe për bagazhet e dorës në fluturimet me buxhet të ulët. Me lak për varje dhe çantën e ruajtjes së udhëtimit, ju jeni gati të shkoni kudo dhe të dukeni përrallor!

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star