Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Mbrojtëse dysheku Wonderwool Dormeo

Photo
Video
-50%

Shtoni një shtresë të re rehatie në shtratin tuaj, me mbrojtësen e dyshekut Dormeo Wonderwool. Shijoni butësinë dhe ngrohtësinë falë materialit 100% lesh, duke mbrojtur gjithashtu dyshekun tuaj nga njollat, erërat, marimangat e pluhurit dhe më shumë. Një mënyrë e shpejtë, e thjeshtë dhe e përballueshme për të mposhtur të ftohtin këtë dimër. E disponueshme në 4 madhësi dhe përshtatet lehtësisht në të gjithë dyshekët standardë.

Mbrojtëse dysheku Wonderwool Dormeo

Çmimi: Nga 11,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 5,990 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtoni një shtresë të re rehatie në shtratin tuaj, me mbrojtësen e dyshekut Dormeo Wonderwool. Shijoni butësinë dhe ngrohtësinë falë materialit 100% lesh, duke mbrojtur gjithashtu dyshekun tuaj nga njollat, erërat, marimangat e pluhurit dhe më shumë. Një mënyrë e shpejtë, e thjeshtë dhe e përballueshme për të mposhtur të ftohtin këtë dimër. E disponueshme në 4 madhësi dhe përshtatet lehtësisht në të gjithë dyshekët standardë.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëjeni shtratin tuaj më të butë dhe më të ngrohtë këtë dimër

Netët po bëhen më të gjata dhe më të ftohta, dhe është koha të siguroheni që shtrati juaj të jetë sa më komod, në mënyrë që të pushoni në rehati dhe të qëndroni të lumtur dhe të shëndetshëm në muajt e dimrit. Shtoni menjëherë më shumë butësi dhe ngrohtësi dhe merrni ndjenjën e gjumit si në ëndërra, me mbrojtësen e dyshekut Dormeo Wonderwool.

Dormeo Wonderwool Mattress Protector

E vërteta e pakëndshme për dyshekët

Mesatarisht, dysheku zgjat nga gjashtë deri në dhjetë vjet, me mijëra netë përdorim në të gjitha stinët. Dhe ndërsa flemë, humbasim qelizat e lëkurës dhe djersa, të cilat me kalimin e kohës mund të grumbullohen në dyshek, duke shkaktuar erëra dhe njolla, dhe duke tërhequr marimangat e pluhurit dhe bakteret, madje edhe thellë brenda. Kjo nuk është vetëm e rëndë, por mund të jetë edhe e pashëndetshme, duke i bërë problemet e lëkurës dhe frymëmarrjes, si dhe alergjitë, më keq.

Dormeo Wonderwool Mattress Protector

I pastër dhe pa njolla

Mënyra më e mirë për të mbajtur shtratin tuaj të pastër është duke përdorur një mbrojtëse dhe duke vendosur një barrierë të thjeshtë midis trupit tuaj dhe dyshekut. Mbrojtësi i dyshekut Dormeo Wonderwool është bërë nga material 100% lesh. Leshi është një material izolues natyral, i cili mund të parandalojë mbinxehjen, djersitjen dhe ngjitjen duke qëndruar i ajrosur, dhe gjithashtu vepron kundër marimangave të pluhurit.

Dormeo Wonderwool Mattress Protector

Në dispozicion në 4 përmasa

Mbrojtësi është i përshtatshëm për dyshekë me trashësi deri në 30cm dhe i disponueshëm në 4 përmasa: 90x200, 140x200, 160x200, 180x200cm. Është i shpejtë dhe i lehtë për t'u përshtatur, me një rrip në çdo cep. Për shkak të përdorimit të leshit, mbrojtësi i dyshekut mund të lahet vetëm me dorë.

Dormeo Wonderwool Mattress Protector
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Timeless
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë