Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Pupa Dimerore Wonderwool Dormeo

Photo
Video
-40%

Mbani këmbët tuaja ngrohtë këtë dimër me një palë pupa dimërore të buta dhe të rehatshme për t'i veshur në shtëpi. Bërë me një përzierje të kujdesshme prej 35% lesh dhe 65% poliester, për ngrohtësi dhe qëndrueshmëri. Taban që nuk rrëshqet, të sigurta në të gjitha sipërfaqet e dyshemesë, ndërsa anët e larta të çizmeve ndalojnë që ajri i ftohtë të shqetësojë kyçet tuaja. Në ngjyrë bezhë klasike dhe katër madhësi. Perfekte si dhuratë për të dashurit ose veten tuaj.

Pupa Dimerore Wonderwool Dormeo

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 2,094 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Mbani këmbët tuaja ngrohtë këtë dimër me një palë pupa dimërore të buta dhe të rehatshme për t'i veshur në shtëpi. Bërë me një përzierje të kujdesshme prej 35% lesh dhe 65% poliester, për ngrohtësi dhe qëndrueshmëri. Taban që nuk rrëshqet, të sigurta në të gjitha sipërfaqet e dyshemesë, ndërsa anët e larta të çizmeve ndalojnë që ajri i ftohtë të shqetësojë kyçet tuaja. Në ngjyrë bezhë klasike dhe katër madhësi. Perfekte si dhuratë për të dashurit ose veten tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Dhurojini edhe më shumë ngrohtësi këmbëve tuaj këtë dimër

Kur temperatura bie, vendet e para për të ndjerë të ftohtin janë gishtat e duarve dhe këmbëve, dhe këmbët e ftohta jo vetëm që janë të pakëndshme, por mund të çojnë edhe në një sërë problemesh shëndetësore. Pra, sigurohuni që këmbët tuaja të jenë gati për dimër me një palë pupa dimërore për shtëpi nga Dormeo Wonderwool. Projektuar posaçërisht për t'i mbajtur këmbët dhe kyçet tuaja komode në shtëpi këtë dimër.

Dormeo Wonderwool Home Boots

Të dizejnuara për shtëpinë

Ndihesh mirë kur kthehesh në shtëpi, heq këpucët dhe të vesh disa pantofla. Por në muajt më të ftohtë ato mund të mos jenë të mjaftueshme për të ndaluar të ftohtin që t'i bëjë gjërat të pakëndshme, dhe kjo është arsyeja pse Dormeo i projektoi këto pupa dimërore krejtësisht të reja për përdorim në shtëpi. Me anët e larta që mbulojnë kyçet tuaja dhe një taban që nuk rrëshqet, ato janë mënyra e përsosur për tu ndjere sa më komode ndërsa qëndroni ngrohtë këtë dimër.

Dormeo Wonderwool Home Boots
  • Dormeo Wonderwool Home Boots
  • Dormeo Wonderwool Home Boots
  • Dormeo Wonderwool Home Boots
  • Dormeo Wonderwool Home Boots

Për ngrohtësi dhe qëndrueshmëri

Leshi është përdorur për mijëra vjet për shkak të butësisë dhe ngrohtësisë së tij të jashtëzakonshme. Një material izolues natyral, ai mund të parandalojë mbinxehjen, djersitjen dhe ngjitjen, duke qëndruar i ajrosur. Shtimi i poliesterit në përzierjen e leshit i jep materialit qëndrueshmëri më të madhe, kështu që duket dhe ndihet më mirë për më gjatë. Nje kombinim perfekt materilesh prej 35% lesh dhe 65% poliester.

Dormeo Wonderwool Home Boots

Perfekte si dhuratë, katër numra të disponueshëm

Merrni një palë pupa dimerore shtëpie Dormeo Wonderwool për vete ose si dhuratë për të dashurit tuaj këtë sezon, për të ndarë ngrohtësinë në ditët më të ftohta. Në ngjyrë bezhë klasike dhe janë të disponueshme në katër madhësi: 36-37, 38-39, 40-41, 42-43. Për shkak të përdorimit të leshit, mund të lahen vetëm me dorë.

Dormeo Wonderwool Home Boots

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë