Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Grirëse Mishi Joy Pro Delimano

Photo
Video
-40%

Grirëse mishi, perfekte për të grirë mishin e freksët të viçit dhe për të pregatitur qofte dhe hamburger të shijshëm në shtëpinë tuaj. Me fuqi 600 W, ky grirës i fuqishëm do të grijë çdo mish dhe do të bëjë salçiçe të shijshme. Me 2 disqe të përfshira për bluarje të imëta ose të trashë.

Grirëse Mishi Joy Pro Delimano

Çmimi: 8,990 Lekë


Oferta: 5,390 Lekë

Nga 5,120 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Grirëse mishi, perfekte për të grirë mishin e freksët të viçit dhe për të pregatitur qofte dhe hamburger të shijshëm në shtëpinë tuaj. Me fuqi 600 W, ky grirës i fuqishëm do të grijë çdo mish dhe do të bëjë salçiçe të shijshme. Me 2 disqe të përfshira për bluarje të imëta ose të trashë.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni mish të shijshëm, të freskët të copëtuar nga copat e mishit sipas zgjedhjes suaj

Një mënyrë për t'u siguruar që e dini saktësisht se çfarë ka në hamburgerët tuaj, salcën bolognese dhe byrekët është ta pregatisni vetë, por, për të qenë dyfish të sigurt që përbërësit tuaj janë pikërisht ata që pretendojnë të jenë, pse të mos e grini mishin vetë? Jini përgjegjës për atë që hani dhe sigurohuni që mishi juaj i grirë është bërë nga përbërësit më të mirë - me griresen Joy Meat Mincer Pro! Kjo pajisje praktike mund të grijë mishin për hamburgerë, qofte ose të bëjë salcice të shijshme për festën tuaj BBQ ose drekën e të dielës.

Thjesht merrni mishin tuaj të preferuar, merrni grirësen Delimano Joy PRO, dhe do të keni mish të grirë të freskët, të përsosur dhe të shijshëm gati për të hyrë në tenxhere, skarë ose tigan.

Delimano Joy Meat Mincer Pro

3 funksione në dorën tuaj

Grirësja Delimano Joy Pro siguron 3 funksione të ndryshme të përpunimit të mishit/ushqimit:

 • Delimano Joy Meat Mincer Pro

  Grin mishin

 • Delimano Joy Meat Mincer Pro

  Pregatisni salçiçe

 • Delimano Joy Meat Mincer Pro

  Pastry rolls making

Gjithashtu ka një funksion të kundërt, kështu që nëse diçka ngec gjatë procesit të bluarjes, nuk ka nevojë të shkëputni të gjitha pjesët dhe të kontrolloni për problemin - thjesht kaloni në funksionin e kundërt. Grirësi i fuqishëm dhe efikas do të grijë deri në 1.5 kg mish në minutë, kështu që festa juaj kryesore për piknik do të jetë gati në një kohë të shkurtër.

Pregatisni gjithçka sipas dëshirës tuaj

Jo vetëm grirja e mishit ju jep kontroll përfundimtar mbi strukturën dhe ashpërsinë e mishit, por gjithashtu ju lejon të eksperimentoni me kombinime të prerjeve të ndryshme dhe përbërës shtesë për të marrë hamburger të përsosur, me lëng ose sallam. Ju madje mund të grini mishin me erëzat ose erëzat e dëshiruara për të siguruar shpërndarje të barabartë në të gjithë përzierjen tuaj.

Jeni të lodhur nga mishi? Përdorni grirësin për të përpunuar ushqime të tjera, të tilla si:

 • peshk,
 • perime të freskëta,
 • kërpudha,
 • hudhra,
 • spec djeges,
 • bukë, etj.
Delimano Joy Meat Mincer Pro

Me disqe të qëndrueshëm prej çeliku inox

Delimano Joy Meat Mincer Pro përmban 2 disqe për grirje që nuk ndryshken, për bluarje të imët dhe të trashë, të bëra prej çeliku inox, që do të thotë se do të zgjasin për një kohë të gjatë, duke grirë mish për të gjitha BBQ -të tuaja për shumë vite që do të vijnë.

Delimano Joy Meat Mincer Pro

Montim i lehtë, Pastrim i lehtë: Mishi i grirë gati në pak minuta

Ju mund të shqetësoheni për montimin, ruajtjen dhe përdorimin e saj - por nuk kemi pse me Delimano Joy Meat Mincer Pro, pasi struktura e saj e dobishme ju lejon ta pastroni lehtë, thjesht shkëputni të gjitha pjesët dhe lajini ato në pjatalarëse. Falë këmbëve të saj prej silikoni është e qëndrueshme në sipërfaqen e kuzhinës.

Kur nuk përdoret, nuk do të marrë të gjithë hapësirën e dollapit: ka një dizajn unik që mundëson ruajtjen e kokës për grirje në trupin e grirësit të mishit. Me të vërtetë praktike për të gjithë ata që kanë një hapësirë të ngushtë në kuzhinë.

 • Delimano Joy Meat Mincer Pro
 • Delimano Joy Meat Mincer Pro

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jeta

www.topshop.al

Super
Super, tani une e di dhe jam e sigurte se cfare mishi te grire po konsumoj.

Produktet 1

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë