Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Batanije leshi Wonderwool Dormeo

Photo
Video
-46%

Qëndroni ngrohtë dhe rehat me një batanije prej leshi të cilësisë së lartë. Ulni faturat e energjisë duke vendosur një batanije shtesë në shtrat, duke u strukur nën divan ose duke e veshur si shall. Bërë nga një përzierje prej 35% lesh dhe 65% poliester për një batanije të butë, komode dhe të qëndrueshme që qendron e ajrosur dhe ju mban ngrohtë. Modeli elegant i drerit e bën atë ideal si një batanije për të shtuar interes në çdo dhomë.

Batanije leshi Wonderwool Dormeo

Çmimi: 12,990 Lekë


Oferta: 7,014 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Qëndroni ngrohtë dhe rehat me një batanije prej leshi të cilësisë së lartë. Ulni faturat e energjisë duke vendosur një batanije shtesë në shtrat, duke u strukur nën divan ose duke e veshur si shall. Bërë nga një përzierje prej 35% lesh dhe 65% poliester për një batanije të butë, komode dhe të qëndrueshme që qendron e ajrosur dhe ju mban ngrohtë. Modeli elegant i drerit e bën atë ideal si një batanije për të shtuar interes në çdo dhomë.

Më shumë
Detajet e produktit

Merrni një batanije dhe shijoni ngrohtësinë

Këtë dimër të gjithë do të përballemi me sfidat dhe shqetësimet e çmimeve më të larta të energjisë. Një mënyrë për të ulur faturat tuaja është duke ulur nxehtësinë dhe duke u ngrohur, duke mësuar nga kohët e vjetra. Pra, pse të mos shtoni një batanije të re Dormeo Wonderwool në shtëpinë tuaj këtë dimër dhe ta bëni atë një vend të ngrohtë dhe komod për t'u çlodhur dhe relaksuar.

Dormeo Wonderwool Blanket

Dhjetëra përdorime, në shtëpi dhe jashtë

Këtë batanije elegante mund ta vendosni në një shtrat për t'i dhënë një shtresë shtesë ngrohtësie dhe përditësimi të menjëhershëm stilit të dhomës tuaj të gjumit, por fakti i thjeshtë është se mund të përdoret për të sjellë më shumë ngrohtësi dhe rehati pothuajse kudo.

 • Relaksohuni në divan ose kolltuk, kur shikoni TV ose lexoni një libër
 • Visheni si shall në ditët e dimrit dhe mbështilleni me luks të vërtetë
 • Përdoreni si një batanije për të sjellë një theks elegant në mobilje dhe dhoma
 • Vendoseni në dysheme dhe krijoni një zonë loje të sigurt dhe të lehtë për foshnjat dhe të vegjlit dhe mbrojeni qilimat nga derdhjet
 • Mbani një në makinë - do të habiteni se sa shpesh një batanije ju vjen në ndihmë në një udhëtim rrugor
 • Vendoseni në një shtrat për kafshë shtëpiake
 • Dormeo Wonderwool Blanket
 • Dormeo Wonderwool Blanket
 • Dormeo Wonderwool Blanket
 • Dormeo Wonderwool Blanket

Një përzierje leshi për rehati të qëndrueshme

Batanija Dormeo Wonderwool është bërë nga një përzierje e kujdesshme materialesh prej 35% lesh dhe 65% poliester. Leshi është shumë ajrosës dhe një izolues natyral dhe mund ta mbajë trupin tuaj në temperaturën optimale të gjumit pa bllokuar nxehtësinë ose lagështinë, në mënyrë që të qëndroni rehat gjatë gjithë natës pa djersitje ose ngjitje. Duke qënë se është e përbërë me material prej leshi, batanija duhet të lahet vetëm me dorë.

Dormeo Wonderwool Blanket

Një model klasik për stilin sezonal

Batanija 140x200 cm ka një model klasik dreri bardh e zi që risjell kujtimet e dimrave tradicionalë dhe magjinë e sezonit festiv. Është një dhuratë ideale për këdo që mund të dëshirojë pak ngrohtësi shtesë këtë vit.

Dormeo Wonderwool Blanket
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Timeless
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë