Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Anëtarësimi Club5 Ekskluziv për 2 Vite

Photo
Video

Bëhu anëtar Club5 për të përfituar për 2 vite të gjitha avantazhet e klientit të privilegjuar. Kartën e personalizuar, dhuratë mirëseardhje. 5% extra ulje mbi çdo produkt, kupon me 20% Ulje për ditëlindje, 2 kupona me vlere 600 leke dhe 1200 leke, 1 kupon për transport FALAS, 1 Kupon për blerjen e dyshekut me paketë (çdo kohë që ju dëshironi), produkte ekskluzive me çmime speciale.

Anëtarësimi Club5 Ekskluziv për 2 Vite
4,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Bëhu anëtar Club5 për të përfituar për 2 vite të gjitha avantazhet e klientit të privilegjuar. Kartën e personalizuar, dhuratë mirëseardhje. 5% extra ulje mbi çdo produkt, kupon me 20% Ulje për ditëlindje, 2 kupona me vlere 600 leke dhe 1200 leke, 1 kupon për transport FALAS, 1 Kupon për blerjen e dyshekut me paketë (çdo kohë që ju dëshironi), produkte ekskluzive me çmime speciale.

Më shumë
Detajet e produktit

Me Club5* përfitoni më shumë

Duke u bere pjesë e këtij grupi ekskluziv ju do të përfitoni të drejtën e privilegjeve të shumta dhe do të trajtoheni në mënyre speciale.

Në mënyre të vazhdueshme punojmë për të arritur nevojat dhe kërkesat e klientëve tanë dhe përpiqemi ti ofrojmë produkte dhe shërbime me çmimet më të mira. Të gjitha ofertat për klientët e anëtarësuar kanë logon speciale club5*.

Si klient VIP ju do të përfitoni:

 • 5% extra ulje mbi çdo produkt

 • Kupon me 20% Ulje për ditëlindje

 • 2 kupona me vlerë 600 lekë dhe 1,200 lekë

 • 1 kupona për transport FALAS

 • 1 Kupon për blerjen e dyshekut me paketë

 • Transport në çdo qytet të SHQIPËRISË

 • Bli Club5 dhe merr 1 Dhuratë

Benefitet kryesore të anëtarësimit:

 • 1

  KUPONAT

  Kurseni para në blerjen tuaj duke përdorur kuponat e ndryshëm me ulje.

 • 2

  ULJE ÇMIMI

  Kursime speciale gjatë gjithë kohës së anëtarësimit në grupin e privilegjuar.

 • 3

  PRODUKTE CILËSORE

  Mbi 1.000.000 anëtar në 21 Shtete.

 • 4

  DHURATË

  Duke u anëtarësuar në Club5* ju menjehere do të përfitoni një dhuratë speciale.

 • 5

  PARTNERET

  Përfitoni nga ofertat dhe uljet ekskluzive të ofruara nga parterët tanë besnikë.

 • 6

  TRANSPORTI

  Transport në çdo qytet të SHQIPËRISË. Paguani vetëm në momentin që tërhiqni pakon!

 • 7

  OFERTAT SPECIALE

  Ju jeni të parët që infromoheni për ofertat më të mira dhe produktet më të reja.

 • 8

  KARTE FAMILJARE

  Mund të përdoret nga të gjithë anëtaret e familjes në produktet me logon Club5*.

Anëtarësohuni dhe filloni të shijoni avantazhet e Club5*

Anëtarësohuni sot dhe shijoni përfitimet.

Ju mund të porosisni kartën Club5* online

Klikoni butonin më poshtë dhe karta do të shtohet automatikisht në shportën tuaj. Përfundoni porosinë dhe konfirmoni atë ose telefononi operatorët tanë. Duke u anëtarësuar në grupin e klientëve të privilegjuar ju do të përfitoni një dhuratë speciale.

Porosi nëpërmjet Telefonit

  04 451 44 00

Çmimet e rezervuara për klientet Club5*

Ofertat e klienteve Club5*.

Club5* është perfekt...

 • Për ata të cilët duan të kursejnë para në çdo blerje

  Anëtarët Club5* përfitojnë deri në 70% ulje në blerjet e tyre.

 • Për ata që duan të marrin ofertat në shtëpinë e tyre

  Ne do tju dërgojme katallogun FALAS me të gjitha ofertat, në adresën tuaj.

 • Për ata të cilët preferojnë shërbimin më të mirë

  Operatorët tanë do t'ju përgjigjen pyetjeve dhe kërkesave tuaja.

 • Për ata të cilet duan më të mirën në të gjithë vëndin

  Blerja në Top-Shop është e sigurtë dhe ju do të merrni pakon të mbyllur.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë