Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Lagështues ajri Rovus

Photo
Video
-60%

Lagështuesi i ajrit përdor një sprucator me ultra tinguj për të prodhuar një mjegull të freskët dhe për të krijuar një atmosferë të relaksuar dhe qetësuese për ajrin më të lagësht, që zvogëlon acarimin e lëkurës dhe kollitjen. Mundësuar përmes USB për përdorim të përshtatshëm kudo, një rezervuar uji 1000 ml siguron orë përdorimi, ndërsa dritat LED me dizajnin minimalist dhe ndryshimin e ngjyrave e bëjnë atë një shtesë tërheqëse për çdo dhomë.

Lagështues ajri Rovus

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,596 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Lagështuesi i ajrit përdor një sprucator me ultra tinguj për të prodhuar një mjegull të freskët dhe për të krijuar një atmosferë të relaksuar dhe qetësuese për ajrin më të lagësht, që zvogëlon acarimin e lëkurës dhe kollitjen. Mundësuar përmes USB për përdorim të përshtatshëm kudo, një rezervuar uji 1000 ml siguron orë përdorimi, ndërsa dritat LED me dizajnin minimalist dhe ndryshimin e ngjyrave e bëjnë atë një shtesë tërheqëse për çdo dhomë.

Më shumë
Detajet e produktit

Harrojeni thatësinë dhe acarimin, merrni frymë me lehtësi

Lagështuesi i ambientit Rovus shton lagështi në ajrin përreth për të parandaluar thatësinë që mund të irritojë dhe plak lëkurën, mushkëritë, hundën, fytin dhe buzët. Është një njësi kompakte, me stil dhe e lehtë për t’u përdorur që i bën ditët dhe netët edhe më të rehatshme.

Rovus Ambient Humidifier

Një mjegull shumë e imët për nivelin e duhur të lagështisë

Zemra e këtij lagështuesi personal me sprucator me ultratinguj që krijon një mjegull shumë të imët freskuese, freski që mund t'ju ndihmojë të merrni frymë më lehtë. Dizajni i zgjuar do të thotë që mjegulla përhapet shpejt dhe në mënyrë të barabartë në të gjithë dhomën, pa lagur sipërfaqen në të cilën vendoset lagështuesi.

Rovus Ambient Humidifier
 • Rovus Ambient Humidifier

  Mjegull e imët

  Mjegulla e imët lagështon thellë ambientin e brendshëm.

 • Rovus Ambient Humidifier

  1000 ml depozitë uji

  Për orë të tëra mjegullimi të vazhdueshëm.

 • Rovus Ambient Humidifier

  Dritë ambjenti LED

  Vendoseni një ngjyrë të vetme ose në ndryshim të vazhdueshëm.

Shijoni lagështinë e qëndrueshme

Lagështuesi me lehtësi për lëvizje ka një rezervuar të thjeshtë për mbushjen e ujit me një kapacitet 1000 ml - aq i madh sa të sigurojë rehati qetësuese deri në 20 orë në të njëjtën kohë - funksionon gjatë gjithë natës. Jo më të zgjoheni me një kollë të thatë ose lëkurë të dehidratuar, thjeshtë ndjenja e freskët e ajrit të lagësht. Përdorimi i mjegullës së ftohtë, pa ngrohje, e bën atë ideal edhe për dhomën e fëmijëve.

Rovus Ambient Humidifier

Një dizajn mahnitës, ditën ose natën

Dizajni i kendshëm, minimalist duket i shkëlqyeshëm në çdo tavoline, edhe kur është i fikur. Ndizeni dhe shijoni një dritë delikate LED në një ngjyrë ose në ndryshim të vazhdueshëm përmes shtatë ngjyrave të ndryshme, për një dritë të butë nate ose një pjesë interesante të dekorit të shtëpisë, me ose pa funksionin e lagështuesit.

Rovus Ambient Humidifier

Lehtësi në përdorim, me USB

Përdoreni atë në shtëpi, zyrën tuaj ose sallën e lojërave - thjesht shtypni butonin dhe ajri i mirë dhe i lagësht është në rrugën tuaj. Vendoseni ne pune duke perdorur kabullin USB, duke e lidhur atë me një prizë elektrike, laptop ose pajisje të ngjashme, gjë që e bën këtë lagështues personal të lehtë për t'u përdorur kudo.

 • 1
  Rovus Ambient Humidifier

  Hiqni pjesën e sipërme

 • 2
  Rovus Ambient Humidifier

  Mbusheni me ujë

 • 3
  Rovus Ambient Humidifier

  Lidheni me kabullin USB

 • 4
  Rovus Ambient Humidifier

  Ndizeni dhe shijojeni

Paketimi perfshin:

 • 1 pajisja bazë
 • 1 karikuesi USB
 • 1 manual përdorimi
Rovus Ambient Humidifier

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star