Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Rubinet Elektrik Rovus

Photo
Video
-30%

Rubineti Rovus për ngrohjen e menjëhershme të ujit është një mënyrë e shpejtë dhe e përballueshme për të sjellë ujë të nxehtë në kuzhinën tuaj. Me një ngrohës të integruar në një dizajn elegant, ju do të keni ujë të nxehtë të menjëhershëm për gatim ose pastrim nga rubineti. E bërë prej çeliku inox, me një ekran dixhital për kontroll dhe mbyllje automatike për siguri.

Rubinet Elektrik Rovus

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 6,993 Lekë

Nga 6,640 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Rubineti Rovus për ngrohjen e menjëhershme të ujit është një mënyrë e shpejtë dhe e përballueshme për të sjellë ujë të nxehtë në kuzhinën tuaj. Me një ngrohës të integruar në një dizajn elegant, ju do të keni ujë të nxehtë të menjëhershëm për gatim ose pastrim nga rubineti. E bërë prej çeliku inox, me një ekran dixhital për kontroll dhe mbyllje automatike për siguri.

Më shumë
Detajet e produktit

Ujë i nxehtë direkt nga rubineti në lavamanin tuaj

Askujt nuk i pëlqen të lahet me ujë të ftohtë, por marrja e ujit të nxehtë në kuzhinën tuaj mund të jetë e vështirë dhe e kushtueshme, nëse keni nevojë për një bolier të ri ose vizitë nga një hidraulik. Tani ju mund të shtoni ujë të nxehtë me lehtësi, shpejt dhe me çmim të ulët në lavamanin e kuzhinës, me dizajnin e thjeshtë me prizë dhe fale rubinetit Rovus, duke i shtuar vlerë dhe komoditet shtëpisë tuaj.

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Kënaqësia e punës me ujë të nxehtë

Ndërsa uji i ftohtë e ka vendin e tij në kuzhinë, nuk është sekret që pastrimi i perimeve apo larja është më efektiv dhe më e këndshëm me ujë të ngrohtë. Uji i ngrohtë është i shkëlqyeshëm për të hequr njollat ​​e vështira, yndyrat dhe papastërtitë, dhe puna me duar të ngrohta e bën punën e kuzhinës një kënaqësi.

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen
 • Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

  Ujë i ngrohtë në pak sekonda

 • Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

  rrotullim 360°

 • Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

  kontroll i temperaturës

 • Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

  materiale me cilësi të lartë

Thjeshtë vendoseni në prizë

Rubineti për ngrohjen e menjehereshme te ujit ka një njësi ngrohjeje të projektuar me zgjuarsi të integruar në një rubinet elegant. Thjesht montojeni në tubin tuaj të ujit, futeni në prizë - sipër ose poshtë banakut - dhe shijoni ujë të nxehtë sa herë që ju nevojitet, për gatim, pastrim apo edhe për të bërë pije të nxehta!

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Një dizajn i bukur që është i thjeshtë për t'u përdorur

Rubineti ka një dizajn elegant, intuitiv, me një dorezë - lart për ujë të nxehtë, poshtë për të ftohtë - pa butona apo çelësa për t'u shqetësuar. Koka e rubinetit rrotullohet 360 °, kështu që ju mund ta drejtoni ujin aty ku duhet, duke qëndruar gjithmonë në kontroll.

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Kontroll inteligjent i temperaturës për siguri

Kur doreza është ndezur për ujë të nxehtë, ekrani dixhital ndizet për t'ju treguar temperaturën, duke u ngrohur brenda pak sekondash. Një paralajmërim për temperaturën e lartë i mban gjërat të sigurta, me ekranin që pulson kur uji arrin 50 °C. Për të shmangur mbinxehjen, sistemi fiket automatikisht në 90 °C, më pas ndizet përsëri në 70 °C dhe është e lehtë të përzieni ujin e nxehtë dhe të ftohtë për të arritur temperaturën që dëshironi.

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Bërë nga materiale të cilësisë së lartë për përdorim afatgjatë

Rubineti për ngrohjen e ujit është projektuar për të siguruar ujë të nxehtë, i bërë prej çeliku inox premium për një pamje të mirë të qëndrueshme pa ndryshk. Një grykë e shkëputshme i bën gjërat të shpejta dhe të thjeshta për t'u pastruar nëse janë të bllokuara me gurë gëlqereje, për të mbajtur ujin e ngrohtë të rrjedhë sa herë që ju nevojitet, menjëherë në kthesën e dorezës.

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Në paketim përfshihet:

 • 1x rubinet
 • 1x manual përdorimi
Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Mira

www.topshop.al

Perfekt
Shume e kenaqur me kete rubinet, uji ngrohet shume shpejt dhe harxhon pak energji.
Me pelqen shume dhe ja rekomandoj te gjitheve.

Produktet 1