Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Set aksesoresh Robotic Vac&Mop Rovus

Photo
Video
-50%

Rovus Robotic Vac&Mop i mrekullueshëm 3-në-1 pastron, fshin dhe lan automatikisht. Megjithatë, me kalimin e kohës furçat dhe filtri natyrshëm behen pis dhe bëhen më pak efektivë, duke ulur performancën e sistemit tuaj. Mund të siguroheni që roboti juaj të jetë gjithmonë gati për veprim me këtë set aksesorësh, me dy furça shtesë dhe një filtër HEPA.

Set aksesoresh Robotic Vac&Mop Rovus

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,745 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Rovus Robotic Vac&Mop i mrekullueshëm 3-në-1 pastron, fshin dhe lan automatikisht. Megjithatë, me kalimin e kohës furçat dhe filtri natyrshëm behen pis dhe bëhen më pak efektivë, duke ulur performancën e sistemit tuaj. Mund të siguroheni që roboti juaj të jetë gjithmonë gati për veprim me këtë set aksesorësh, me dy furça shtesë dhe një filtër HEPA.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbajeni Vac&Mop-in tuaj Robotik në gjendjen më të mirë

Roboti Rovus Vac&Mop është mënyra e zgjuar për të pastruar shtëpinë tuaj kur jeni në punë ose jeni duke pushuar, duke fshirë, duke pastruar me korrent dhe duke larë automatikisht. Megjithatë duke e përdorur rregullisht, sistemi do të behet pis dhe do të bëhet më pak i fuqishëm, duke ulur performancën e tij të pastrimit. Tani mund të mbroni sistemin tuaj dhe të siguroheni që ai të funksionojë gjithmonë me efikasitet të plotë pastrimi, me këtë set aksesoresh shtesë të krijuar posaçërisht.

Dy furça anësore për dysheme më të pastra

Seti përfshin dy furça anësore për të siguruar që Roboti Rovus Vac&Mop të jetë në gjendje të vazhdojë të fshijë me fuqi të plotë. Lehtë për t'u zëvendësuar, furçat do të bëjnë punët shpejt nga pluhuri, papastërtia, mbeturinat, qimet e kafshëve shtëpiake dhe më shumë, duke ju dhënë dysheme më të pastra se asnjëherë. Furçat punojnë në qilima, pllaka, dysheme druri dhe më shumë.

Një filtër HEPA me cilësi të lartë për ajër më të pastër

Një fshesë me korrent thith dhe nxjerr ajrin, prandaj është e rëndësishme që sistemi juaj të ketë një filtër efektiv që mund të kapë të gjithë pluhurin, marimangat, polenin dhe alergjenët dhe irrituesit e tjerë përpara se të kthejë ajrin në shtëpinë tuaj. Duke zëvendësuar filtrin HEPA të Vac&Mop, mund të siguroheni që sistemi të funksionojë në mënyrë më efektive, duke pastruar ajrin në të njëjtën kohë kur pastron dyshemetë tuaja.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star