Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Nano Smart Humidifier Rovus

Photo
Video
-40%

Mbani shtëpinë ose zyrën tuaj të rehatshme dhe një atmosferë të relaksuar, qetësuese për frymëmarrje më të shëndetshme dhe më pak acarim të lëkurës. Një sensor zbulon lagështinë e dhomës, ndërsa një ekran LED, kontrollet me prekje dhe aplikacioni i lidhur ju japin kontroll të plotë. Ajri juaj do të pastrohet me 99,95 % efikasitet me një filtër HEPA H13. Rezervuari i madh i ujit është ideal për përdorim gjatë gjithë ditës.

Nano Smart Humidifier Rovus

Çmimi: 19,990 Lekë


Oferta: 11,994 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Mbani shtëpinë ose zyrën tuaj të rehatshme dhe një atmosferë të relaksuar, qetësuese për frymëmarrje më të shëndetshme dhe më pak acarim të lëkurës. Një sensor zbulon lagështinë e dhomës, ndërsa një ekran LED, kontrollet me prekje dhe aplikacioni i lidhur ju japin kontroll të plotë. Ajri juaj do të pastrohet me 99,95 % efikasitet me një filtër HEPA H13. Rezervuari i madh i ujit është ideal për përdorim gjatë gjithë ditës.

Më shumë
Detajet e produktit

Ajri më i pastër, më i shëndetshëm, me më pak thatësi dhe acarim

Ngrohja dhe ajri i kondicionuar që gëzojmë në ambiente të mbyllura mund ta bëjnë temperaturën më të rehatshme, por me koston e ajrit më të thatë që mund ta bëjë jetën më të vështirë për shumë njerëz. Lagështuesi inteligjent Rovus Nano shton lagështi në ajër për të parandaluar thatësinë që mund të irritojë dhe plak lëkurën, sytë, mushkëritë, hundën, fytin dhe buzët, si dhe t'i përkeqësojë alergjitë. Është projektuar për lehtësi në përdorim dhe është perfekt për ta bërë çdo dhomë në shtëpinë tuaj më të rehatshme.

Rovus Nano Smart Humidifier

Filtrim premium për higjienë dhe siguri maksimale

Lagështuesi inteligjent i përmirësuar Rovus Nano është projektuar për rehati edhe më të qetë me prekjen e një butoni. Filtri HEPA 13 me performancë të lartë mund të bllokojë edhe nanogrimcat më të vogla me efikasitet 99,95%, duke u siguruar që ajri i nxjerrë nga lagështuesi të jetë i pastër, i sigurt dhe me pak irritues.

Rovus Nano Smart Humidifier
 • Rovus Nano Smart Humidifier

  Smart kontroll

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  Filter HEPA H13

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  Ekran Led

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  Përcaktim i lagështisë

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  Fikje automatike

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  4 litra depozitë uji

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  2 shpejtësi ventilimi

 • Rovus Nano Smart Humidifier

  Sensor për lagështinë

Lehtësi për t'u kontrolluar dhe plotësisht i personalizueshëm

Humidifier vjen me një ekran LED dhe butona me prekje që e bëjnë të lehtë vendosjen e sistemit ashtu siç ju pëlqen, ndërsa një sensor i lagështisë së dhomës ju jep komentin që ju nevojitet. Rregulloni lagështinë nga 30 në 80%, zgjidhni shpejtësinë e lartë ose të ulët të ventilatorit. Janë të disponueshme filtra zëvendësues të dizajnuar posaçërisht, të lehtë për t'u instaluar për ta mbajtur sistemin tuaj në gjendje të mirë. Dhe ju mund ta bëni këtë duke përdorur telefonin dhe aplikacionin tuaj inteligjent.

Rovus Nano Smart Humidifier

Mjaft e madhe për shumicën e dhomave

Lagështuesi është ideal për t'u përdorur në dhoma të paajrosura, në shtëpi ose në zyrë. Ka një rezervuar të madh uji 4 litra për mbi 15 orë përdorim të vazhdueshëm me një mbushje. Veprimi i fuqishëm i mjegullës funksionon me 260 ml në orë dhe sistemi është më i përshtatshëm për sipërfaqe deri në 30 m2. Është veçanërisht i përshtatshëm për t'u përdorur në dhomë ose dhomat e gjumit të foshnjave dhe mund të ndihmojë në lehtësimin e kollitjes dhe mbingarkesës për shkak të një ftohjeje.

Rovus Nano Smart Humidifier

Paketimi përfshin:

 • 1x pajisja bazë me filter H13
 • 1x manual përdorimi
Rovus Nano Smart Humidifier

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star