Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Shapka pastruese Nano Rovus

Photo
Video
-30%

Pastroni dyshemetë tuaj me shapkat Rovus Nano Anti-bakteriale, për pluhurat, qimet e kafshëve shtëpiake dhe më shumë ndërsa ecni nëpër shtëpi. Vishini zbathur ose mbi këpucë, përdorini me duar për të fshirë dhe pastruar të gjitha sipërfaqet. Një trajtim i veçantë antibakterial parandalon rritjen e baktereve që shkaktojnë aroma të pakëndshme, myk.

Shapka pastruese Nano Rovus

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 833 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Pastroni dyshemetë tuaj me shapkat Rovus Nano Anti-bakteriale, për pluhurat, qimet e kafshëve shtëpiake dhe më shumë ndërsa ecni nëpër shtëpi. Vishini zbathur ose mbi këpucë, përdorini me duar për të fshirë dhe pastruar të gjitha sipërfaqet. Një trajtim i veçantë antibakterial parandalon rritjen e baktereve që shkaktojnë aroma të pakëndshme, myk.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastroni dyshemenë teksa ecni… ose kërceni

Gëzoni një mënyrë të re, argëtuese për të mbajtur dyshemetë tuaj të pastra pa u munduar, me Rofus Nano Antibacterial Mop Slippers. Vendosni thjesht në këmbë si pantofla të rregullta dhe fijet e gjata dhe të forta do të mbledhin pluhurin, mbeturinat dhe qimet e kafshëve shtëpiake, për t'u larë ose pastruar në fund të ditës. Thjesht vendosni pantoflat në lavatriçe dhe "voila" - ato janë gati të përdoren përsëri.

Rovus Nano Slippers

Ideale për pastrim, fshirje dhe më shumë

Vishni pantoflat kur lani shtepinë për të parandaluar hapat në dyshemetë e sapo pastruara, ose vishni në natyrë për të shmangur papastërtitë, gërvishtjet dhe njollat kur jeni brenda. Vishini ne duar ose përdorni si një leckë të fuqishme pastrimi në të gjitha sipërfaqet e forta, nga banakët e kuzhinës te tavolinat e zyrave, dritaret dhe pasqyrat, te punimet e drurit.

  • Rovus Nano Slippers
  • Rovus Nano Slippers
  • Rovus Nano Slippers
  • Rovus Nano Slippers

Antibakteriale për freski të qëndrueshme

Pantoflat përmirësohen me një trajtim antibakterial që parandalon rritjen e mikrobeve që mund të shkaktojnë aroma të pakëndshme. Kur behen pis thjesht lajini si normalisht, thajini dhe pastaj ripërdorni përsëri dhe përsëri. Një shtesë zbavitëse në produktet tuaja pastruese me qindra përdorime nëpër shtëpi.

Rovus Nano Slippers
Të dhëna teknike
Ngjyrat e disponueshme Jeshile

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star