Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Higjenizues portativ Nano Rovus

Photo
Video
-40%

Një shtëpi e pastër dhe higjiena e mirë tani janë më të rëndësishme se kurrë. Përdorni fuqinë natyrale të avullit për të pastruar, dezinfektuar dhe higjenizuar me këtë produkt të linjës Rovus Nano. Hiqni qafe papastërtitë, yndyrat dhe madje 99% të baktereve dhe viruseve në sipërfaqe të ndryshme mbi dysheme. Efekti rritet me një teknologji nano për pastrim më të thellë dhe më të shpejtë.

Higjenizues portativ Nano Rovus

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 4,794 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Një shtëpi e pastër dhe higjiena e mirë tani janë më të rëndësishme se kurrë. Përdorni fuqinë natyrale të avullit për të pastruar, dezinfektuar dhe higjenizuar me këtë produkt të linjës Rovus Nano. Hiqni qafe papastërtitë, yndyrat dhe madje 99% të baktereve dhe viruseve në sipërfaqe të ndryshme mbi dysheme. Efekti rritet me një teknologji nano për pastrim më të thellë dhe më të shpejtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Përjetoni pastrim efikas të thellë me teknologjinë Rovus Nano

Fuqia plotësisht natyrale e avullit pastron dhe dezinfekton pa përdorimin e kimikateve të dëmshëm.

 • Eliminoni 99,9% të baktereve dhe viruseve nga sipërfaqe dhe tekstile të ndryshme
 • Pastroni njollat ​​kokëforta dhe yndyrnat
 • Hiqni alergjenët për më pak acarim
 • Reduktoni aromat e pakëndshme, aromat e kafshëve shtëpiake, pirja e duhanit dhe më shumë
Rovus Nano Hand Steamer

Nano teknologji për më shumë fuqi me më pak përpjekje

Rovus Nano Hand Steamer përmban një dhomë me avull të krijuar posaçërisht që kontrollon me zgjuarsi temperaturën, presionin dhe shpejtësinë e ujit të nxehtë, në mënyrë që molekulat e ujit të përplasen me njëra-tjetrën derisa të bëhen me madhësi nano. Këto molekula ultra të vogla mund të depërtojnë më thellë në sipërfaqet që dëshironi të pastroni, duke u tharë shpejt dhe duke i lënë ato të pastra, të higjenizuara dhe të sigurta.

Nano steam (majtas) krahasuar me avull të zakonshëm (djathtas) – Grimcat nano të avullit depërtojnë thellë deri në nivelin mikro të materialit dhe nuk e lagin shumë.

Hiqni qafe yndyrën, pluhurin, bakteret dhe viruset në një mënyrë ekologjike

Ky pastrues dore me avull e bën më të lehtë pastrimin dhe higjenën në shtëpinë tuaj, zyrën, makinën dhe kudo. Të gjitha pa përdorimin e kimikateve të dëmshme ose të shtrenjta, thjesht ujë çezme të rregullt, ekologjik. Pastruesi nxehet në më pak se 10 sekonda dhe më pas jep deri në 13 minuta pastrim të pandërprerë me avull 120 °C, mjaftueshëm për të trajtuar papastërtitë më të vështira.

Rovus Nano Hand Steamer Rovus Nano Hand Steamer Rovus Nano Hand Steamer Rovus Nano Hand Steamer

E dosmosdoshme për çdo shtëpi

Produkti vjen me një grykë konike të projektuar posaçërisht, furçë të rrumbullakët dhe shtojcë avulli të rrobave për përdorim maksimal nga një pajisje:

1 Gryka konike është për punë më të hollësishme; - thjesht synoni dhe pastaj lëshoni avullin për të shpërthyer papastërtitë dhe mbeturinat nga vendet më të vështira për tu arritur, nga dyshemeja në tavan, brenda dhe jashtë

 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer

2 Furça e rrumbullakët do të thotë që ju mund të shtoni fuqi shtesë të avullit në pastrimin tuaj për të hequr njollat ​, yndyrat dhe pluhurin nga kuzhina, banjo, BBQ ose garazhi juaj.

 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer

3 Perdorniaksesorin e copes per avull për të pastruar në mënyrë të sigurtë lodrat prej pelushi, rrobat e shtratit, dyshekët, perdet, rrobat dhe tekstilet e tjera.

 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer

Rovus Nano Hand Steamer vjen gjithashtu me një kabllo energjie 2m dhe një rezervuar uji 350ml me veprim anti-kalcium për vite përdorimi të shpejtë, efektiv, me pastrim të thellë.

Informacione Shtesë

Informacione Shtesë:

 • Voltaxhi: 220-240 V~
 • Frekuenca: 50-60 Hz
 • Fuqia: 1100 W

Seti përfshin:

 • Pajisja bazë
 • Tubi për pastrim
 • Furca rrethore
 • Aksesorë për tekstile dhe dezinfektim
 • Peceta (për higjenizimin e veshjeve)
 • Gota matëse e ujit
 • Manuali
Rovus Nano Hand Steamer

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star