Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Peshqir Nature's Linen Edge

Photo
Video

Sillni një qetësi natyrale në tualetin tuaj dhe shijoni peshqirët e rinj të trashë dhe super të butë që do t'ju pëlqejë t'i ndjeni në lëkurën tuaj. Shumë thithës dhe thahen shpejtë për lehtësi në përdorim. E bërë nga 100% pambuk me një bordurë elegante për një pamje klasike dhe të veçantë. I disponueshëm në tre madhësi dhe lahet në 40°C.

Peshqir Nature's Linen Edge
590 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Sillni një qetësi natyrale në tualetin tuaj dhe shijoni peshqirët e rinj të trashë dhe super të butë që do t'ju pëlqejë t'i ndjeni në lëkurën tuaj. Shumë thithës dhe thahen shpejtë për lehtësi në përdorim. E bërë nga 100% pambuk me një bordurë elegante për një pamje klasike dhe të veçantë. I disponueshëm në tre madhësi dhe lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Rifreskoni peshqirët tuaj!

A janë peshqirët tuaj të vjeter dhe të ashpër? A qëndrojnë fijet të sheshta dhe të ngurta pas larjes? Zëvendësojini ato me peshqirë të rinj në tre madhësi për një ndjenjë të butë dhe luksoze dhe jepini banjës tuaj një ndryshim të shpejtë, të lehtë dhe të përballueshëm me një elegancë klasike, minimaliste që ju dhe familja juaj do t'ju pëlqejë.

Dormeo Nature's Towel Linen Edge

Pambuk për cilësinë dhe ndjesinë më të mirë

Pambuku është një fibër plotesisht natyrale që është e përkryer për t'u përdorur pranë lëkurës për shkak të butësisë dhe forcës. Jo alergjik, thahet shpejt dhe me perthithje të shkëlqyer, është gjithashtu material ideal për peshqirët. Dilni nga banja ose dushi dhe shijoni ndjesinë e fibrave të freskëta, të buta me trashësi 450 gsm dhe sigurohuni që koha e banjës të jetë një kënaqësi. Lahet në 40°C, dizanji i tyre siguron që peshqirët të duken dhe të ndjehen si të rinj për më gjatë.

Dormeo Nature's Towel Linen Edge

Një dizajn i veçantë, i disponueshëm në 3 përmasa

Peshqiret Dormeo Nature's Linen Edge ka një bordurë të veçantë që i jep një elegancë klasike dhe do të duken fantastik kur jane te varur ose të palosur. E disponueshme në ngjyrë bezhë dhe në tre madhësi praktike: fytyrë (30 x 50 cm), duar (50 x 100 cm), dush (70 x 140 cm).

Dormeo Nature's Towel Linen Edge
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Programi Dormeo Banjo

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë